رتبه ها و درصد هاي پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد سال 92-91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

majede

New member
سلام دوستان به همه تبریک میگم خوشحالم که خوشحالین........
لطفا قبولی های بیوشیمی هم درصداشونو بذارن ممنون میشم.......

سلام بچه ها من رتبه 1 انگل شناسی شدم بخاطر شرایطم اهواز رو اولویت اول انتخاب کردم ای هم درصدام :
کرم شناسی 71
تک یاخته 82
میکروب شناسی 58
زیست 31.4
زبان 36

تبریک میگم.منم2 شدم.انگار امسال رتبه ها برتر انگل اقتخار ندادن بزنن تهران.:riz277:منم شیراز زدم

tata

New member
با وجودی که نمره آخرین فرد قبولی 260 بوده و من 214 شدم، با وجودی که کلی افسوس خوردم که چرا روز های آخر شل کردم ......
اما خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی خیییییییییییییییییییییییییییییلی خوشحالم
چون قبولی شما منو خیلی شاد کرد
خداییش انگار خودم قبول شدم
خیلی حس قشنگیه وقتی آدم اینقدر خبر قبولی میشنوه
به تک تکتون تبریک میگم دوستان. ایشالله که همیشه موفق باشید. برای ما هم دعا کنید
دست ادمین گل هم درد نکنه. تخمین رتبش دقیق بود!!!!! با وجودی که بعضیا خیلی ادمین رو در این زمینه بابت عدم همکاری ناراحت کردن و آمار غلط هم داده بودن ولی بازم دقیق بود
ادمین جان سال بعد رو فراموش نکنیااااا :rolleyessmileyanim:
دوست خوبم مهتاب جون، تبریک ویژه منو پذیرا باش.

Ayla

New member
شايد فردا صب ساعت 12 بياد شايد فردا بعد از ظهر ساعت 14 و شايدم فردا عصر ساعت 18 بياد[/QUOTE

سلام من رتبم 10 شد
كارشناس بيهوشي خوندم وارشد آموزش پرستاري داخلي جراحي دانشگاه علوم پزشكي اهواز قبول شدم تومرحله انتخاب شهر فقط اهواز رو انتخاب كردم اين شد كه الان دانشجوي دانشگاه اهوازم
واما درصدهام
روان پرستاري 78% داخلي جراحي 68% كودكان 65% مادران نوزادان 84% بهداشت جامعه 52% زبان 15%

Ayla

New member
برادران بنده رتبه 10 پرستاری شدمممممممممممممممممممممممم

با نمره 259

آريا چه سالي 10 شد رتبت؟اگه امسال منظورته كه اين رتبه ونمره متعلق به منه
من 10 شدم با نمره 259 و تنها انتخابم يعني اهواز قبول شدم

antenyus

Active member
وای نمردیم ودیدیم اینجا یه نفر رشتش آناتومی باشه خیلی خیلی تبریک میگم متاسفانه من قبول نشدم ، هم سال اولم بود و هم اینکه رشته خودم نبود ولی انشاالله امسال قبولم . دست ما رو هم بگیر گلم:s

سلام عزیزم
من هم رشته اصلیم از گروه توانبخشی و غیر مرتبط بود همه چیز به پشتکار ادم بستگی داره.من 10 ماه درس خوندم با شرایطی که متاهلم و شاغل هم بودم فروردین و اردیبهشت هم نتونستم درس بخونم.عاشقش باش. اناتومی عاشقتم:راستی یکی از همکلاسی های منم بیولوژی خونده

سلام ممنون از دلداریتون منم واقعا عاشق آناتومی ام . چنتا سوال داشتم ازتون شما کتاب تست خوب سراغ دارید میتونید برام معرفی کنید برا همه درس ها بگید لطفا؟ من از روی رفرنس های اصلی میخونم وبرا مرور کتاب های درسنامه جامع علوم پایه میر رو تهیه کردم برا مرور خوبه ولی تست زیاد نداره!و اینکه برا سلولی چه کتابی خوندید من مجد دارم ولی اصلا دوسش ندارم و کتابی رو هم ک دوست نداشته باشم نمیتونم بخونمش!!!! :(50):
ممنون :thanks:

laeya

New member
سلام. اول به همه کسایی که قبول شدن تبریک می گم. من امسال قبول نشدم البته منابع رو در اختیار نداشتم واسه همین قبول نشدم ولی کارنامه خودم رو اینجا میذارم تا شاید قبولی های فیزیولوژی به خودشون بیان و کمکی به ما بکنن.
فیزیولوژی: 56/20
بیوشیمی: 67/16
جانورشناسی: 67/36
زبان: 67/6
نمره: 103
نمره آخرین فرد قبولی: 119
رتبه در سهمیه آزاد: 198
رتبه در کل: 198
نتیجه: مردود

admin

Active member
پرسنل مدیریت
تاپیک بسته شد
لطفا درصدهای خودتون رو در تاپیک های مخصوص هر رشته وارد کنید اینجا خیلی بی سرو ته میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا