دکتری قبول شدم.....

شفق بانو

New member
رشته بیولوژی تولیدمثل دانشگاه ایران قبول شدم دوستان هورااااااااااااااا

تبریک میگم عزیزم نازلی جان
خیلی خوشحال شدم خیلییییییییییییییییییییییی
:rose::rose:
:rose::rose:هوررررررررررررررررررررررررررررا

Nike313

New member
نازلی خانم تبریک یگم

همیشه موفق باشین
:rose::rose::thanks::thanks:

saharandishe

New member
تبریک میگم,انشاالله شاهدموفقیت های بعدی شماوبقیه بچه های انجمن باشیم.

هانیه

Well-known member
تبریککککککککککککککککککککککککککککک...قرارمون یادت نره........................ههههههههههههههههههههههههههههه

n4zl1

New member
ندا خانوم آدم اینجوری دست خالی میاد؟؟؟؟ کو شیرینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هان هان؟؟؟؟؟:mad_majidonline::p7977cujr38iyymsu8:

اولا تبررررررررررررررررررررررررریک گل کاشتی..... بیشتر از شما ما استرس داشتیمممممممممم از بس میگفتی چی میشه دیدی حالا شد:a2d3:

دوما شماره حسابمو پ خ میکنم پول شیرنی رو بریز به حساب........ قرار بود ناهار مهمونمون کنی خوووووووو پولشو بده مگه چیه؟؟؟؟:motat:

آقا سالار اینطوری نیست قرار میذاریم منم شیرینی می خرم. هموم طور که قول دادیم. من فردا میام تبریز خخخخ

- - - Updated - - -

تبریککککککککککککککککککککککککککککک...قرارمون یادت نره........................ههههههههههههههههههههههههههههه
چشمممممممم من ورشکست میشم حتما خداااااااااااا

هانیه

Well-known member
قرارمون عوض.....................منم شماره حساب میدمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم....دیدی من با انصافتربودمممممممممممممممممممممم

هانیه

Well-known member
اگه من همدوره ی ندا بودم... قشنگ میبردمش یع رستوران شیک وپیک بعد میگفتم آقا هر چی آرزو ی خوبه مال تو اما هر چی غذا و دسر خوشمزس مال من:4d564ad6:...... بعدشم خیلی شیک و مجلسی دهنمو پاک میکردم میگفتم ندا ممنون پاشو برو حساب کن اومدنی یه نخ دندونم از آقاهه بیگیر:motat::4d564ad6:

اره تو تبریز دیدیم.......................ههههه گرفتی منظورمو؟؟؟؟؟؟؟؟

sepid71

New member
خخخخخخخ ای جان
تبریک میگم نازلی جان
دیدی قبول شدی:a2d3:
دعا کنید منم امتحانام خوب شه
داغونمممممم خداااااااااااا

n4zl1

New member

واقعا مویای تبریززززز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (8):

بچه ها باز بریزین قرار بذاریم این ندا رو ببریم کافی شاپ گسترش برامون پیتزا بیگیره:smiliess (8): بچه ها کوجایین؟؟؟؟؟

فرصت خیلی خوبیه............ نوتر علی مهساااااا

ای سالار نامرتتتتتتت

Fariba 90

New member
نازلی جون عزیززززززم تبریکککککک:4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6:
منم که سردسته ی شیرینی بگیرااااااام... ولی به علت دوری راه شماره حساب میدم قبول شدگان عزیز دکترا پول شیرینی رو بریزن به حسابم.:a2d3:
"با تشکر"

آخرین ویرایش:

Fariba 90

New member
ظریف و پنجره لاندا کجایییییییییییییییییین؟من قول شیرینی رو ازتون گرفتم هااااااااا

آخرین ویرایش:
بالا