دوست داری همسر آیندت شیطون باشه یا آروم؟

konjkave

New member
سلام
سارا خانوم فرد مورد نظر و من خودم سراغ دارم:rolleyessmileyanim: نمیشه شما فقط واسطه بشین؟؟؟ بی زحمت البته!!!:rolleyessmileyanim:
[/QUOTE]
سارا نیست من همکارشم شما مشخصات بده و مبلغ رو هم پرداخت کن منم واسطه میشم نگران نباش تضمینی 50 درصد اول میگیریم بعد نتیجه گرفتن 50 درصد بقیه با شیرینی بچه ها:riz481:

ایزو

New member
سلام
سارا خانوم فرد مورد نظر و من خودم سراغ دارم:rolleyessmileyanim: نمیشه شما فقط واسطه بشین؟؟؟ بی زحمت البته!!!:rolleyessmileyanim:
سارا نیست من همکارشم شما مشخصات بده و مبلغ رو هم پرداخت کن منم واسطه میشم نگران نباش تضمینی 50 درصد اول میگیریم بعد نتیجه گرفتن 50 درصد بقیه با شیرینی بچه ها:riz481:[/QUOTE]

سلام
ممنون!! شما کنجکاوی دردسر نشه برام؟؟؟؟
حلا هزینه چقدر؟؟؟
راستی ایشون سرسخته ها:sadsmiley:

economic

New member
آخی:(40):
واقعا وقتی من میبینم یه اینجور پشتیبانهایی دارم، انگیزه ام بیشتر و بیشتر میشه...:painting:
ممنون اکونومیک جان ، خب شد اومدی منو از دست اینا نجات بدی، هرچی من میگم قصد ازدواج ندارم دوباره میپرسند؛ شیطون میخای یا آروم؟

امین جان نگران نباش من هواتو دارم
من میگم ک نمیشه ی لیستی تهیه کنی طرف این مشخصاتو داشته باشه باید ب دل بشینه...............
ولی در کل حوصله ادمای شیطونو دارم

ba ba barghi

Well-known member
آخی:(40):
واقعا وقتی من میبینم یه اینجور پشتیبانهایی دارم، انگیزه ام بیشتر و بیشتر میشه...:painting:
ممنون اکونومیک جان ، خب شد اومدی منو از دست اینا نجات بدی، هرچی من میگم قصد ازدواج ندارم دوباره میپرسند؛ شیطون میخای یا آروم؟

سارا جان ,قربونت ,امين قصد ازدواج نداره ,,متوجه باش ,
اين 220 من كووووو?????!!!!

economic

New member
سلام

با با ایزو جان اکتیو
تو دنیای مجازیم واسه خودت یکیو پیدا کــــــــــــــــــــــــــردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه زرنگی شمــــــــــــــــــــــــــــا.................

ایزو

New member
با با ایزو جان اکتیو
تو دنیای مجازیم واسه خودت یکیو پیدا کــــــــــــــــــــــــــردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه زرنگی شمــــــــــــــــــــــــــــا.................

سلام

من کی گفتم مجازیه؟؟؟
خدانکنه!!!!!!!!!!!!
حقیقیه حقیقی....

sara77

New member

سلام
خدا عاقبت منو بخیر کنه قراره چه کارایی بکنم
بوگو جیگر من انجام میدم اصن عاشق همین واسطه شدنم

sara77

New member
سلام
سارا نیست من همکارشم شما مشخصات بده و مبلغ رو هم پرداخت کن منم واسطه میشم نگران نباش تضمینی 50 درصد اول میگیریم بعد نتیجه گرفتن 50 درصد بقیه با شیرینی بچه ها:riz481:[/QUOTE]

کنجکاووووووو اورین کارتو خوب یاد گرفتی خیالم راحته دیگه وقتی نیستم

bioelectric

New member
باشه دیگه به خاطر جن(برقی جون)امینو از لیست حذف میکنیم نفر بعدددددددی

خیلی ممنون سارا،لطف کردی ، زحمت کشیدی،اما اصلا کی منو وارد لیست کردی که خودم نفهمیدم:smiliess (11):

بعدم جن دیگه یعنی چه؟ دیگه نبینم به همرشته ای من توهین کنیا:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

sara77

New member
خیلی ممنون سارا،لطف کردی ، زحمت کشیدی،اما اصلا کی منو وارد لیست کردی که خودم نفهمیدم:smiliess (11):

بعدم جن دیگه یعنی چه؟ دیگه نبینم به همرشته ای من توهین کنیا:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

ینی عجب اوضاعی داریمااااااااااااااااااااااااااااااااااا
جن یه رمززیه بین من و برقی جون شما نگرانش نباش ................خب وارد لیست نکرده بودیم قرار شد وارد کنیم که مخالفان زیاد بود

bioelectric

New member
ینی عجب اوضاعی داریمااااااااااااااااااااااااااااااااااا
جن یه رمززیه بین من و برقی جون شما نگرانش نباش ................خب وارد لیست نکرده بودیم قرار شد وارد کنیم که مخالفان زیاد بود

خب اگه رمزه مشکلی نداره :tsimuzpzwoap1t9y3o7، ولی اگه رمز نیست باید بگم همین کارهارو میکنی که مامانت راضی نمیشه
واقعا من لذت میبرم میبینم وارد لیست ازدواج شدن من این همه مخالف داره

konjkave

New member
ایزو بابت اون موضوع نگران نباش بابا ما یه عمر تو کار واسطه شدنیم اینجوری نیگام نکن یه موقعی بود تو یه روز ده نفر به هم میرسوندم:smiliess (3):

parnian24

New member
فک کنم منظورت اصرار نه اسرار
اسم شما رو هم نوشتیم تو لیست مبلغ رو هم واریز کن:ahi5slcgm04mi8jqqkl
آقا تموم نشه بعد من الكي واريز كرده باشم.اسممو بزارين اول ليست
625319_jumpingf.gif

konjkave

New member
آقا تموم نشه بعد من الكي واريز كرده باشم.اسممو بزارين اول ليست
625319_jumpingf.gif

50 درصد قبل کار 50 درصد بعدش فعلا اسم فریبا وسکرت ولیدا بالاتر خواستی یه پولی بده واسه شیرینی بچه ها میذارمت اول لیست:ph34r-smiley::ph34r-smiley:

bahar9368

New member
آروم و با جذبه :rolleyessmileyanim:

اگه مث خودم شیطون باشه همش دعوامون میشه
.:rolleyessmileyanim:

bahar.zr93

New member
دوست دارم عین خودم موقعیت شناس باشه...
جدی و سنگین توی فضاهای رسمی و کار و ....
و یک شیطون به تمام معنا توی خانواده و بین دوستها...

بالا