دوست دارین خودتون جواب ارشدو نگاه کنین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

negar62

New member
منم خودم میبینم! تازه اونم از 1 سرکارم! جلوی همکارام!! واااااااااییییییی! :riz481:

mahraz

New member
من ساعت 5-7کلاس دارم .خدا کنه قبل از 5 بیاد.وگرنه توی کلاس از استرس خفه میشم..بد شانسی من امروز استاد درس هم میپرسه ومن دریغ از یک کلمه خوندن!!میخام خودم نگاه کنم هرچند دیگه این آخریا دستام توان تایپ کردن نداره...

farid

New member
خودم نگاه ميكنم.به قول دوست عزيزمون ديگه تحمل 1لحظه انتظارو ندارم:5:

najma

New member
خودم نگاه میکنم تنهای تنها و بعد جیغ میزنم و سایرین رو بدین وسیله خبر میکنم . حالا ممکنه از خوشحالی جیع بزنم یا ....
نه فقط از خوشحالی ایشالا !!

saharandishe

New member
انشاالله که همتون قبولیدپیشاپیش تبریک میگم، فقطبعدازقبولی انجمن بیوتکنولوژی[/color] وکنکوری های سالهای بعدروفراموش نکنید.

modiri156

New member
منم خودم میبینم خدایا کمکم کن خیلی الان به این خبر خوب احتیاج دارم هرجا قبول بشم میرم فقط قبول بشم واسم دعاکنید

biotech25

New member
من که دوست دارم مرضیه جوننگه کنه واسم....
اگه خوب بود که هیچی......
اگه خوب نبود،که حقشو بذارم کف دستش!!!!!!!!
والا....
والا به قران

adele

New member
من که خودم می*بینم پارسال خواهرم دید واسه همین خاطره خوبی ندارم که کسی دیگه ببینه ولی قبل بازکردنش حتماً یک سکته رو میزنم ایشاا... که هممون قبول شیم:13:

sky

New member
من که خودم کنکور ندادم ولی دوستم کد رهگیری شو داده براش ببینم. ایشالا دستم براش خیره قبول بشه

ne11833

New member
من اصلا خوشم نمیاد عین پروانه دور یرم میچرخند و میگن :خوب...چی شد؟زدن نتیجه ها رو؟قبول شدی؟ به هیچکی نگفتم دقیق کی نتیجه ها رو میدن خودم میرم عین یه دسته گل میشینم نگاه میکنم بعد یه جوری بهشون خبر میدم که شوکه نشن ! اصلا شاید تا یه هفته به هیچکی هیچی نگم تا خودم هضمش کنم بعد...:smiliess (3):

آخرین ویرایش:

jupiter_sps

New member
ابتدا یه کیسه تخمه تهیه می کنم و دور مانیتور حلقمه می زنیم و خانوادگی چک می کنیم..... و هی بشکن می زنیم تاصفحه اعلام نتایج بالا بیاد....
.
.
.شوخی کردم
.
.
در اتاقو می بندم به کسی هم نمی گم امروز نتیجه هاست! هیشکیم راه نمیدم تو!
out.gif

آخرین ویرایش:

bacillus.bs

New member
منکه خودم شخصا نمیتونم خیلی با استرسه اون لحظه.سپردم کسه دیگه نگا کنه بگه/خدایا همه مارو جز قبولیایه ارشد قرار بده/یا علی
این جوری که خیلی بدتره/تازه اگر اون طرفم بخواد اذیتت کنه که دیگه هیچی/یه کم میگه قبول شدی یکم میگه نشدی/خودت یهویی ببین /تا راحت بشی

bacillus.bs

New member
در ضمن اخرش که همه می فهمند/حالا چه شما روزشو اعلام کنید چه نکنید/چه تنها برید داخل اتاق چه همراه خانواده/ولی هر کاری می کنید حتما خودتون نتیجه را نگاه کنید

biotechnologist

New member
اقوام و آشنایان ما که اصلا تلویزیون نگاه نمیکنن نمیدونم چرا همه امسال پیگیر اعلام نتایج من شدن.:New (6):نه اینکه یه ساله خونه هاشون نرفتم و مهمونیاشون رو غیبت کردم میخوان ببینن بالاخره من میتونم یه جایی رو بگیرم یا نه!!:25r30wi:

FORD

New member
من که پارسال شب اعلام نتایج تا صبح خوابم نبرد بعد صبحشم نخوابیدم تا ظهر بد جوری سیستم خوابم بهم خورد از استرس.
نه اینکه هر روز اعلام نتایجو به تاخیر می انداختن پارسال وحشتناک بود خیلی طولش دادن.
درهرصورت خودم نتیجه رو میبینم

:motat:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا