دلایل بسته شدن تاپیک ها؟؟؟؟؟؟؟؟

Gilda

New member
دوستان الکی جو درست نکنید.
صد در صد تاپیک ها پابرجا می مونن تا وقتی که اعتراض در موردشون از طرف خود کاربرها زیاد بشه و قطعا ما نمی تونیم بفهمیم کدوم تاپیک چقدر اعتراض داشته! چون گزارش تخلف توی تاپیک ها به طور خصوصی برای مدیران انجمن ها ارسال میشه.
دوم اینکه تاپیک هایی که ی موضوع به درد بخور برای حرف زدن داشته باشن, بسته نمیشن تا وقتی که توشون دعوا بشه یا توهینی در کار باشه و یا اینکه به خاطر موضوعش باعث ناراحتی کاربرها شده باشه و در واقع گزارش تخلف در موردشون زیاد شده باشه. و اینطور نیست که بر اساس نظر شخصی کسی تاپیک ها بسته بشن.
ی چیز دیگه اینکه شما موافقید که اینجا مهد کودک نیست؟ اگه اینو قبول دارید, باید با بسته شدن بعضی تاپیک ها مشکل که نداشته باشید, هیچ, خوشحال هم بشید!!! میدونم که منظورمو متوجه میشین...
این همه موضوع خوب برای بحث و تبادل نظر وجود داره که هم جالب هستن و هم باعث میشن با خوندنشون ی چیز جدید هم یاد بگیریم مثل همون تاپیک آبروی مومن که میگید چرا این همه وقت بسته نشده بود؟!!!
ولی خدا وکیلی ی سری تاپیک ها روی اعصاب آدم راه میرن مخصوصا وقتی میبینی که از طرف ی سری افراد تحصیلکرده مطرح میشن!
کسانی هم که این موضوع باعث شده که بگن دیگه به این سایت نمیان, به نظر من جای چند تا .... داره فقط!!!! بازم میان ولی....
کاش با دلیل های درست نسبت به مسائل اعتراض می کردیم. ی چیز دیگه, مطمئن باشید که مدیران انجمن ها برای انجام هر کاری توی انجمن ها نظر ادمین را هم جویا میشن و بعد عمل میکنن.

mahsa.

New member
صد در صد تاپیک ها پابرجا می مونن تا وقتی که اعتراض در موردشون از طرف خود کاربرها زیاد بشه و قطعا ما نمی تونیم بفهمیم کدوم تاپیک چقدر اعتراض داشته! چون گزارش تخلف توی تاپیک ها به طور خصوصی برای مدیران انجمن ها ارسال میشه.
دوم اینکه تاپیک هایی که ی موضوع به درد بخور برای حرف زدن داشته باشن, بسته نمیشن تا وقتی که توشون دعوا بشه یا توهینی در کار باشه و یا اینکه به خاطر موضوعش باعث ناراحتی کاربرها شده باشه و در واقع گزارش تخلف در موردشون زیاد شده باشه. و اینطور نیست که بر اساس نظر شخصی کسی تاپیک ها بسته بشن.
ی چیز دیگه اینکه شما موافقید که اینجا مهد کودک نیست؟ اگه اینو قبول دارید, باید با بسته شدن بعضی تاپیک ها مشکل که نداشته باشید, هیچ, خوشحال هم بشید!!! میدونم که منظورمو متوجه میشین...
این همه موضوع خوب برای بحث و تبادل نظر وجود داره که هم جالب هستن و هم باعث میشن با خوندنشون ی چیز جدید هم یاد بگیریم مثل همون تاپیک آبروی مومن که میگید چرا این همه وقت بسته نشده بود؟!!!
ولی خدا وکیلی ی سری تاپیک ها روی اعصاب آدم راه میرن مخصوصا وقتی میبینی که از طرف ی سری افراد تحصیلکرده مطرح میشن!
کسانی هم که این موضوع باعث شده که بگن دیگه به این سایت نمیان, به نظر من جای چند تا .... داره فقط!!!! بازم میان ولی....
کاش با دلیل های درست نسبت به مسائل اعتراض می کردیم. ی چیز دیگه, مطمئن باشید که مدیران انجمن ها برای انجام هر کاری توی انجمن ها نظر ادمین را هم جویا میشن و بعد عمل میکنن.

عزيز چه جو سازي تاپيك m.ashel كه پرنده ماه تولد يا تاپيك چرا چراغا خاموش با چند تا پست معمولي بسته شد بدون هيچ حاشيه ايييييييييييييييييييي

من خودم به شخصه تا حالا هيچ اعتراضي ندادم ولي اين ديگه واقعا برام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ داره.

zErOOn3

Well-known member

سلام ...

پـــ چـــلا این تاپیکو زدـــن ؟؟؟!!!!!!!!!!!!! چلا همه ...

فقط دنبـــول جــوابیــم همیــن ...

..............................................مــرحبا به مدیرون مخسوسا ادمیــن کــ همکاری می کنن .... در خسوس همین بستنـــی .................

خـــو یکی از همین مدیرا ... مدیــر کل ... نمی تونن بیان تو این تاپیک و مــا رو راحت کنن ... و بگن جــریون چیـــه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنونــوم ... (ناراخت نشین یــ وقت)

:riz513:

Leyenda

Well-known member

ببین گیلدا!
اصلا هدف دعوا نیس!!فقط دوست داریم این مشکل حل بشه و رفع ابهام!!چون جدیدا خیلی از تاپیکا بسته میشه!حالا یا اشکال از کاربراس یا مدیر!!
که امیدواریم نتیجه ای داشته باشه... و بعدش این تاپیک هم به کل حذف بشه!همین
!

ali_ah

New member
گیلدا خانوم من خیلی منتظر موندم جواب بدن تو خصوصی که ندادند
بعدشم تاپیک اخر من چی داشت جز حرف قران تازه اینقدر نموند که بخاد کسی گزارش تخلف بده
دوست داشتن قفلش کنند که کردند حداقل جواب میدادند که دلیلش چی بود
حقیقتا اینقدر مطلب هست که ادم بخاد تاپیک سرگرمی بزاره ولی من سعی میکنم چیزی باشه که حداقل به یه دردی بخوره

البته ناگفته نمونه بعضی تاپیک ها اینقدر بی محتوان و بدرد سایتای چت رومی میخورند ولی میبینی اینجا نه که بسته نمیشن تا هفته ها هم فعالن:21:

sara77

New member
این که میگین چنتا تاسف میخورن بعد میبندنش واقعا خوب اومدی همون تاسفع از چنتا فحشم بدتره:smiliess (2):

ba ba barghi

Well-known member
حقیقتا اینقدر مطلب هست که ادم بخاد تاپیک سرگرمی بزاره ولی من سعی میکنم چیزی باشه که حداقل به یه دردی بخوره

البته ناگفته نمونه بعضی تاپیک ها اینقدر بی محتوان و بدرد سایتای چت رومی میخورند ولی میبینی اینجا نه که بسته نمیشن تا هفته ها هم فعالن

موافقم .....خيلي زياد:riz304:

admin

Active member
پرسنل مدیریت
1: اگر مدیری تاپیکی رو بدن دلیل بست لینک اون تاپیک رو بدید
2: اگر در بخش سرگرمی تاپیکی با عنوان مثلا "روشهای پاک کردن لکه روغن از فرش" آغاز شد چه دلیلی داره که در صفحه سوم به بعد اون تاپیک صحبت از اصول فلسفه غرب از نظر دکتر حسن رحیم پور ازغدی بشه!!
وقتی یک نفر از بین این همه موضوع که در بخش سرگرمی یا علمی انجمن به عنوان دلخواه خودش بر می خوره و روی اون کلیک می کنه توقع داره مکالمات مفید افراد در این رابطه رو بخونه نه اسپم(مکالمات غیرمرتبط)
توجه کنید گفتم اسپم، توی اسپم می تونه هیچ گونه بی احترامی یا فحش و ناسزایی نباشه حتی می تونه یک شعر قشنگ باشه ولی چون غیر مرتبط با موضوع هست بهش می گن اسپم...

اگر مدیری اینجوری عمل می کنه و با توجه به اسپم شدن مکالمات تاپیکی رو می بنده باید ازش تشکر کرد که از انحراف مسیر تاپیکهای انجمن جلوگیری می کنه

مثلا یه مدت بعضی اعضای جدید توی تاپیک های انجمن خیلی راحت به هم بد و بیراه می گفتند بعد یه مدت چشم باز کردیم دیدیم بعضی اعضای قدیمی انجمن هم داشتند این مدلی حرف میزنند...
این اتفاق فقط به این خاطر افتاد که بعضی مدیرا کمتر سر می زدند و نظارت کمتر شده بود

zErOOn3

Well-known member
2: اگر در بخش سرگرمی تاپیکی با عنوان مثلا "روشهای پاک کردن لکه روغن از فرش" آغاز شد چه دلیلی داره که در صفحه سوم به بعد اون تاپیک صحبت از اصول فلسفه غرب از نظر دکتر حسن رحیم پور ازغدی بشه!!
وقتی یک نفر از بین این همه موضوع که در بخش سرگرمی یا علمی انجمن به عنوان دلخواه خودش بر می خوره و روی اون کلیک می کنه توقع داره مکالمات مفید افراد در این رابطه رو بخونه نه اسپم
توجه کنید گفتم اسپم، توی اسپم می تونه هیچ گونه بی احترامی یا فحش و ناسزایی نباشه حتی می تونه یک شعر قشنگ باشه ولی چون غیر مرتبط با موضوع هست بهش می گن اسپم...

اگر مدیری اینجوری عمل می کنه و با توجه به اسپم شدن مکالمات تاپیکی رو می بنده باید ازش تشکر کرد که از انحراف مسیر تاپیکهای انجمن جلوگیری می کنه
مثلا یه مدت بعضی اعضای جدید توی تاپیک های انجمن خیلی راحت به هم بد و بیراه می گفتند بعد یه مدت چشم باز کردیم دیدیم بعضی اعضای قدیمی انجمن هم داشتند این مدلی حرف میزند...

سلام علیکم دادا6 یــا آجــی Admin

میشه به زبون خودمونی صحبت کنین ...

مـا کــ چیزی نگرفتیــم ... خداییــش ...
....................................................

فقط یــه سوال :

چــرا به هیش کــی حق دفــاع نمیدیـــن ...

همـــون به قول شما اسپم هــا رو دلـــش کنیـــن و ...

نــه اینکه تاپیکو برف30ــم اون دنیــا ...

یا به قول بروبــچ رای گیــری کنیـــن ....

..................................................

خــو الان مــا بریم یه تاپیک بزنیم به اسم اسپم بارون .... نمی بندینــش ؟؟؟؟؟
.....................................

و یه چیـــز دیگه ....

اول ویـروس شناسی کنیــن بعـد ویروس کشــی ...

...........................................................................

:riz304:

...................................

antenyus

Active member
وقتی یک نفر از بین این همه موضوع که در بخش سرگرمی یا علمی انجمن به عنوان دلخواه خودش بر می خوره و روی اون کلیک می کنه توقع داره مکالمات مفید افراد در این رابطه رو بخونه نه اسپم(مکالمات غیرمرتبط)

مثلا یه مدت بعضی اعضای جدید توی تاپیک های انجمن خیلی راحت به هم بد و بیراه می گفتند بعد یه مدت چشم باز کردیم دیدیم بعضی اعضای قدیمی انجمن هم داشتند این مدلی حرف میزنند...
این اتفاق فقط به این خاطر افتاد که بعضی مدیرا کمتر سر می زدند و نظارت کمتر شده بود

سلام ادمین جان...
حرف شما کاملا درست و قبلش یه خسته نباشید.... ولی بعضی از تایپیک ها کلا سه یا چهار تا نظر بیشتر نداشته ک بسته شده و اصلا هم از موضوع خارج نشده بود و هیچ گونه بی ادبی به احدوناسی هم نشده بود......

و اینکه نمیشه قبلش یه اخطار بدید ک اگه بیشتر از این از موضوع خارج بشید تایپیک بسته میشه..... ب خدا میایم میبینیم یهو تایپیک بسته شده میخوره تو ذوقمون......
یا حداقل بذارید یه دفاعی چیزی بکنیم ... یه مجرمو وقتی میبرن پای چوبه دار حداقل ازش میخوان و این فرصت رو بهش میدن که حرف آخرشو بزنه......

mamai86

New member
ممنون ادمین..من 100% باهاتون موافقم..انقد اسپم زیاد شده که خودِ من رغبت نمی کنم تو بعضی از تاپیکا نظرمو(که مرتبط با موضوع تاپیکه) بنویسم.

mamai86

New member
منم موافقم 120% ولی شما یه سر به این تایپیک برید و بگید مشکلش چیه... اگه منطقی بود من دیگه حرفی ندارم.....

http://olumpezeshki.ir/forum/thread5166.html
http://olumpezeshki.ir/forum/thread5166.html[/QUOTE]خبخب این تاپیک نیازی نداره پاسخ بدین بهش. همین که بخونین کافیه.هر کسی هم خوشش از مطلب اومده لایک بزنه کافیه..شاید دلیل اصلی بسته شدنش همینه

negar91

New member
منم موافقم 120% ولی شما یه سر به این تایپیک برید و بگید مشکلش چیه... اگه منطقی بود من دیگه حرفی ندارم.....

http://olumpezeshki.ir/forum/thread5166.html

دلیل بسته شدن این تاپیک :
تمامی تاپیک هایی که درباره طالع بینی و خصوصیات متولدین ماه x هستن ، پرنده ماه شما ، رنگ ماه شما و از این دست ، بسته میشه حتی اگه یه پست اسپم در اونها نباشه ناسلامتی سایت علوم پزشکیه نه سایت طالع بینی و سرگرمی

antenyus

Active member
ینی واقعا همین!!!.......

ولی من قبول ندارم به فاصله زمانی شروع تایپیک تا بسته شدنش نگاه کردید .... فقط 19 دقیقه است!!!!!.......
اگه یکم صبر میکردن شاید نظراتش به 2 صفحه هم نمیرسید...........

جدا حرفی واسه گفتن نذاشتین
این نظر نگار برای بستن تایپیکه....
به نظر من کسی ک مدیر میشه باید یکم انعطاف پذیر باشه و به سلیقه های دیگران احترام بذاره.......

antenyus

Active member
تمامی تاپیک هایی که درباره طالع بینی و خصوصیات متولدین ماه x هستن ، پرنده ماه شما ، رنگ ماه شما و از این دست ، بسته میشه حتی اگه یه پست اسپم در اونها نباشه ناسلامتی سایت علوم پزشکیه نه سایت طالع بینی و سرگرمی

ولی خیلی از تایپیک های دیگه بودن با موضوع شبیه به این ولی اصلا اسپم هم نداشتن هرکسی خونده و بعدش تایپیک رفته پایین....

همین سایت علوم پزشکی هم به گفته شما بخش سرگرمی داره ... نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mamai86

New member
نگار خوب شد اومدی. تو کارِت درسته. (در ضمن پاک شدن ارسالا هیچ وقت به معنای بی احترامی نیست. خیلی پیش اومده همین نگار که دوست جون جونیِ خودمه..کلی از ارسالای اسپم منو پاک کرده..)

AWWA

New member

نگار جون طالع بینی با کف بینی و خبر دادن از آینده خیلی فرق می کنه. طالع بینی یه جور خودشناسی و روان شناسی به حساب میاد. من وقتی طالع بینیا رو می خونم می بینم دقیقا" همون حرفاییه که دیگرون بهم میگن و این باعث میشه نقاط ضعف و قدرتم رو بشناسم.
منم خیلی از بسته شدن تاپیک ماه تولد تعجب کردم.چون خیلی درست بود. بقیه ماه ها رو هم خوندم ولی هیچ کدوم به من نمی خورد. پس میشه گفت غیر علمی نبوده. نظراتی که بچه ها میدادن می تونس بیشتر صحت یا غلط بودنش رو برای رد کردن مشخص کنه.

AWWA

New member
نگار خوب شد اومدی. تو کارِت درسته. (در ضمن پاک شدن ارسالا هیچ وقت به معنای بی احترامی نیست. خیلی پیش اومده همین نگار که دوست جون جونیِ خودمه..کلی از ارسالای اسپم منو پاک کرده..)

درسته خوب نظر بچه هام همینه دیگه...... اونا میگن تاپیکو نبندین فقط اسپما رو پاک کنین.

بالا