دفترچه راهنمای آزمون ارشد پزشکی 94 بر روی پورتال سازمان سنجش قرار گرفت

maxin

Well-known member
سلام بچها اون کادر آبیه چی میگه یکم گیج شدم:
1- ینی مثلا کسی که میخاد ژنتیک شرکت کنه دیگه حق نداره بیوتکنولوژی(یا بیوشیمی) شرکت کنه؟؟؟؟؟
یا2- شایدم منظورش اینه که مثلا بچهای گروه 1, که مثلا مجموعه ژنتیک رو میخان آزمون بدن دیگه حق ندارن »»»هماتو وایمونو یا قارچ و ویروس و اینا شرکت کنن؟؟؟(مجموعه دوم و سوم از گروه1)
لطفا توضیحه عنایت بفرمایید.
ممنون.

142641094800751.jpg

vet lab sciences

New member
سلام بچها اون کادر آبیه چی میگه یکم گیج شدم:
1- ینی مثلا کسی که میخاد ژنتیک شرکت کنه دیگه حق نداره بیوتکنولوژی(یا بیوشیمی) شرکت کنه؟؟؟؟؟
یا2- شایدم منظورش اینه که مثلا بچهای گروه 1, که مثلا مجموعه ژنتیک رو میخان آزمون بدن دیگه حق ندارن »»»هماتو وایمونو یا قارچ و ویروس و اینا شرکت کنن؟؟؟(مجموعه دوم و سوم از گروه1)
لطفا توضیحه عنایت بفرمایید.
ممنون.

142641094800751.jpg

سلام. نه مکسین جان چرا گیج بشی!:smiliess (12):
دقیقا همین مورد دومیه که خودت عنایت فرمودی.:smiliess (3):

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

Mohammad gh

New member
اقا راسته که میگن وزارتخونه گفته ازمون سال 95 اخر خرداد برگزار میشه؟

Taraa

Well-known member
والا وزارتخونه رو حرفاش درمورد کنکور جاری هم اعتباری نیس .. چ رسد به سال 95

بنظرم بنا رو بر همون اردیبهشت بذارید .. جلو باشید بهتر از اینه که عقب بمونید .. هر چند روند شدیدا فرسایشی هست و حتی یکی دو روز بیشتر هم آدم رو خسته میکنه .. مث الان که یه عده دیگه خسته شدن و همین میتونه کل زحمتاشونو بر باد بده، یه ماه فرصت خوبیه برای از یاد بردن مطالب خونده شده درصورتیکه مرور نشن

eeeeeeehsan

New member
اطلاعیه تغيير زمان برگزاری آزمون کارشناسي ارشد رشته های گروه پزشکی سال تحصيلي 1394

مثلا زمان آزمون رو تغییر دادن!!:wacsmiley:

آزمون هر سه مجموعه علوم آزمایشگاهی همون روز پنجشنبه 31 اردیبهشت 94 ساعت 9 صبح برگزار میشه!:65d6a5d6s:
آقا 9 صبح هم خوبه، ساعت 3 بعدازظهر آدم تو این آفتاب تبخیر میشه. تازه ناهار خوردیم سنگین شدیم بدتر :wacsmiley:

vet lab sciences

New member
آقا 9 صبح هم خوبه، ساعت 3 بعدازظهر آدم تو این آفتاب تبخیر میشه. تازه ناهار خوردیم سنگین شدیم بدتر :wacsmiley:

از دست تو احسان! من کنکور کارشناسی ناپیوستم 24 مرداد 92 ساعت 3 بعداز ظهر بود، دیگه حساب چی بود اون روز! چله تابستون تو گرمترین ساعات، اون همه جمعیت با یک کولر اونم ته سالن و منم توی ک.ل.ا.س!!!!:14:

ولی خب از لحاظ روحی، ساعتش خیلی بم آرامش داد. قشنگ خوابو زدیم و رفتیم سرجلسه ولی خیلیامون دچار heat stress شده بودیم!!! هههه:1dco2x0p1lilzhfpg1t

خب کاری نداره یه غذای کوچولو میخوردی! بجاش مرتب از شوکولات و شربت آبلیمو (آبلیموی سنتی) استفاده می کردی، هم قند داشت و از همه مهتر ویتامین C ، خودت که دکتری!:65d6a5d6s:

hebe.nurse

New member
اطلاعیه تغيير زمان برگزاری آزمون کارشناسي ارشد رشته های گروه پزشکی سال تحصيلي 1394

مثلا زمان آزمون رو تغییر دادن!!:wacsmiley:

آزمون هر سه مجموعه علوم آزمایشگاهی همون روز پنجشنبه 31 اردیبهشت 94 ساعت 9 صبح برگزار میشه!:65d6a5d6s:

9 صبع که عالیه. کاش واس ما هم پارسال 9 بود ینی من تموم راه رو گریه کردم تا رسیدم حوضه امتحانی خیلی استرس آور بود خیلییییییییی ی خاطره خیلی بد :((
درکل ذهن صبا خیلی بهتر کار میکنه. عصرا کاراییش کمتره....

vet lab sciences

New member
9 صبع که عالیه. کاش واس ما هم پارسال 9 بود ینی من تموم راه رو گریه کردم تا رسیدم حوضه امتحانی خیلی استرس آور بود خیلییییییییی ی خاطره خیلی بد :((
درکل ذهن صبا خیلی بهتر کار میکنه. عصرا کاراییش کمتره....

بالعکس...!

vet lab sciences

New member
دوستان نمیدونم دقت کرده باشید یا نه، اما اطلاعیه شماره 9 سنجش پزشکی مربوط به اضافه شدن یک منبع جدید برای رشته شنوایی شناسایی بوده که در 23 اردیبهشت یعنی یک هفته مونده به کنکور اعلام شده!! زمانی که برای داوطلب رشته مربوطه بسیار حساس بوده و داوطلب دیگه تو این موقع توان این که بتونه منبع معرفی شده رو بخونه نداره و نمیرسه!!
تو این مورد سنجش باید با صلابت، نظر هیئت بورد رشته مذکور رو رد می کرد و دیگه منبع جدیدی اعلام نمی کرد.:New (6):

این مطلب نشون میده که در برنامه ریزی و اطلاع رسانی سازمان سنجش پزشکی سرگردانی و بی نظمی حکمفرماست و حقوق داوطلب علی رغم تعریف و تمجید های پرمسما تو اطلاعیه هاشون! نادیده گرفته میشه متأسفانه، و از طرفی نشون میده پروسه طراحی سوالات روند تخصصی و کارشناسی شده ی درخوری رو دنبال نمی کنه و شاید در حد یک الی دو روز طول بکشه!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

ali tafakori

New member
من هم موافقم من خودم داوطلب ام آر ای پارسال اصلا به خودشون زحمت طراحی سوال رو نداده بودن همه سوالات تکراری

The Guy

Well-known member
وت لب جان چه خبره 2روز؟ شرط میبندم بعضی درسا رو یارو تو مترو نشسته طرح کرده ده دیقه بعدشم رسیده ساختمون سنجش سوالارو تحویل داده برگشته خونه...

vet lab sciences

New member
من هم موافقم من خودم داوطلب ام آر ای پارسال اصلا به خودشون زحمت طراحی سوال رو نداده بودن همه سوالات تکراری

چه جالب! شما هم با من هم نظری، فکر می کردم تو این زمینه که سوالات ارشد خوب نیست، تنهام! خب خدا رو شکر. کاملا درسته برای رشته ما هم همینطوره، ویروس شناسی.
مثلا من سوالات I.Q.B رو که میزدم انقدر سوالات تکراری بود که دیگه افسردگی میگرفتم!! هم برا ارشد و هم برا دکتری ویروس شناسی وزارت بهداشت!! حالا دکتری ویروس چون سوالاش بیشتر از ارشده یک مقداری تنوع بیشتر و قابل تحمل تره!
مثلا اکثر سوالات ارشدمون تا سال 93 طوری بود که مثلا میخواستن از یک بچه ابتدایی بپرسن دو دو تا چندتا میشه!!:14:
حالا ببینیم امسال چکار می کنن، ببینیم آیا فیتیله پیچوندن رو یه خورده میکشن بالا یا نه دوباره ما رو بچه ابتدایی فرض می کنن!!:New (6): :smiliess (11):

vet lab sciences

New member
وت لب جان چه خبره 2روز؟ شرط میبندم بعضی درسا رو یارو تو مترو نشسته طرح کرده ده دیقه بعدشم رسیده ساختمون سنجش سوالارو تحویل داده برگشته خونه...

چی بگم والا برادر!:smiliess (12): خب یه عددی گفتم که نه سیخ بسوزه نه کباب!!:black_eyed:

والا با این نوع سوالات ارشد تا سال 93 دقیقا همین موردی که گفتی براشون صدق می کنه!!:dadad4:

فاطمه...

New member
دوست عزيز اینا منابعی بوده که از همون اولم اعلام کردن حالا چرا دوباره اعلام کردن خدا میدونه!!!

ati1408

New member
بچه ها هیچ کس درمورد تعداد سوالات و مدت زمان امتحان اطلاعی داره ؟ واقعا نمیخوان سه چهار روز مونده به امتحان بگن میخوان چه شاهکاری بزنن؟:smiliess (12):

IL-2

Well-known member
بچه ها هیچ کس درمورد تعداد سوالات و مدت زمان امتحان اطلاعی داره ؟ واقعا نمیخوان سه چهار روز مونده به امتحان بگن میخوان چه شاهکاری بزنن؟:smiliess (12):
حرف دل ما رو گفتی عزیزم

بالا