دعوت به همکاری

abcbahar

New member
سلام بچه ها من آزمون امسال ارشد روانشناسی بالینی تهران قبول شدم خوشحال میشم کمک کنم البته در مورد آزمون وزارت علوم هم اطلاعاتی دارم
همگی موفق باشید:smilingsmiley:

klara.20

New member
سلام بهار جون احتمالن همکلاسی بشیم.امیدوارم موفق باشی و تبریک میگم به خاطر قبولیت.

somi

New member
سلام
به به دوستان جمعتون جمعه!!!!

منم امسال اقتصاد بهداشت دانشگاه تهران قبول شدم

صادقانه بگم زیاد نمیتونم وقت بذارم ولی خو اگه کسی فعالتر از من نبود پایه ام:thanks:

hadis90

New member
سلام

خیلی خوشحالم که دوباره اینجا خیلی از دوستان را می بینم ..
من هم آمدم اعلام حضور کنما .........به عنوان یک عضو از خانواده بزرگ تغذیه ...............تا ببینم میتوانیم اینجا اطلاعات خوبی به بچه ها بدیم یا ازشون بگیریم ..........به امید خدا..........
پس تا بعد
بدرود

hadis90

New member
با سلام
خیلی خوشحالم کهبازم یه جمع دوستانه و در عین حال علمی را می بینم ............
من هم آمدم از طرف خانواده بزرگ تغذیه اعلام حضور کنم ......امیدوارم که مباحث غلمی زیلدی را بتونیم با هم توی این سایت داشته باشیم البته همه با کمک هم ........
پس تا بعد
بدرود

طاها

New member
سلام بابا ایول همه درس خونین ها!:p
همه تهران قبولیدید! امیدوارم منم بتونم جا پای شما بذارم.:1dco2x0p1lilzhfpg1t

factorVIII

Member
خوشحالم که سایت علوم پزشکی علی رغم مشکلاتی که واسش بوجود اومده...به فکر بچه های معتاد سایت هم هست!!! با آرزوی موفقیت و سربلندی برای همه دوستان خوبم

bahar-barani

New member
سلام بر هم نام خودم.بهت پیشنهاد میکنم پیوسته لغتهای تافل و 504 رو تو برنامت بذاری.کتاب درسنامه ی جامع ارشد علوم پزشکی تالیف امیر لزگی رو هم فراموش نکن

حسان

Well-known member
سلام
شیطونکام میتونن مدیر باشن؟
قول میدم شیطونی نکنم.........

Ebi

New member
از مدیریت سایت تقاضامندم جناب شهرام 25 رو به مدیر کل پست های بی ربط سایت منصوب کنن.
با تشکر

dilak

New member
منم هستم
اگه مارو هم بی ربط ندونید
دوست دارم همکاری داشته باشم

mRNA

New member
ب سلام. من هم اگه کمکی ازم بر بیاد بسیار تمایل به همکاری دارم

shahram25

New member
از مدیریت سایت تقاضامندم جناب شهرام 25 رو به مدیر کل پست های بی ربط سایت منصوب کنن.
با تشکر
از مديريت سايت تقاضامندم مديران تالارهارو بر اساس توانايي آنها انتخاب كنن.

somi

New member
بچه ها این همه خواهش از بنده خدا !!!!
برید به درگاه الاهی حاجت هاتون رو از خودش بخواید شاید مشکلتون حل و کامرو ا شید:25r30wi::sarma:

بالا