در انتظار 12 شهریور...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

heseh

New member
خوش بحال همتون!

صدای من رو از جهنم میشنوید!

اینجا اینقدر هوا گرم و شرجی هست که نه میشه بیرون رفت و نه نایی برات می مونه...صبح ظهر شب، فقط رویت روی ماه دیوارخونمون شده نصیب من...:65d6a5d6s:

تنها کاری که تونستم بکنم این بود که تقویمو نبینمو ندونم 12شهریور چند شنبه س که انتظار اون روزو بکشم.چون وقتی بدونی چند شنبه س منتظر همون روز میشی. ولی تاریخ رو من توجه نمیکنم که امروز مثلا چندمه....

خلاصه اینکه این روزهای گرم توانی برام نذاشته بود، شبیخون مرضیه جون بدتر ترش کرد...:65d6a5d6s:
مگه کجایی هستید ؟

slpe

New member
من صبح تا 9 یا ده خوابم وقتی پامیشم کسل و بی حوصله و اعصاب داغونم
بعد میام اینجا که یه حس همدردیه زیاد(خیلیییییییییییییی همدردی)توم ایجاد میشه مثه دوپینگ
بعد میرم صبونه
بعد تی.وی و خواب عصر...عصر بیرون تا شب.
شب یه سریال خارجی توپ میبینم
بعدش لالا
:ad54ad:

slpe

New member
بچه ها چار روز دیگه مونده
هوررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
نفری چارتا صلوات برفست
:riz304:

e.z.t

New member
پوستم داغون شده
دارم از استرس خفه میشم
فقط امیدم به دوازدهمه:13:

1 فرض محال هم وجود داره: خواستن بعد تعطیلات نتایجو بگن که اونایی که قبول نمیشن تو این تعطیلات بهشون خوش بگذره و یکوقت خدای ناکرده توی این روزا غصه دار نباشن.

mikhak s

New member
منم صبحا تا 10-11 خوابم ،بعدش ميام اينجا ،*بعد ناهار،بعدش فيلم ميبينم،*ميرم بيرون يه دوري ميزنم وگرنه دق ميكنم خوووووو:sadsmiley: اومدم تا 11_12 پاي تي وي هستم ،*آخرش ميشينم پاي پازل تا 2_3 صبح:13:

biochem

New member
منم تصمیم گرفتم یکی از کارایی که انداخته بودم واسه بعد اعلام نتایجو از همین امروز پیشو بگیرم. بهتر از علافیه

0652655610

New member
خوش بحالتون بچه ها چه وقت آزادی دارین من بیچاره صبح زود بیدار میشم نهار آماده میکنم بعد سرکارم تا 5/2 بعد نهار تمام عصر هم باید با دختر 2 ساله ام بازی کنم این واسش یه قانونه تازه وقتی اون خوابید کارای خونه شروع میشه شب درمیون هم دونگی میبینم ساعتای 12 تا یک هم می خوابم اما این حس بد استرس همیشه باهان هست خدا به داد شماها برسه

rahmani65

New member
وای بچه ها دارم از استرس می میرم !!! احساس بدی دارم کی میرسه این 12هم ؟ خدااااااااااااااااااااااااا :14::65d6a5d6s::sad:

پرستاری86

New member
خوش بحالتون بچه ها چه وقت آزادی دارین من بیچاره صبح زود بیدار میشم نهار آماده میکنم بعد سرکارم تا 5/2 بعد نهار تمام عصر هم باید با دختر 2 ساله ام بازی کنم این واسش یه قانونه تازه وقتی اون خوابید کارای خونه شروع میشه شب درمیون هم دونگی میبینم ساعتای 12 تا یک هم می خوابم اما این حس بد استرس همیشه باهان هست خدا به داد شماها برسه
آفرین آفرین:applause:
حال کردم به این پشتکار
ایول داره با این همه مشغله کنکور هم دادین.:smiliess (8):
ایشالا قبول بشین.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا