درصد دروس رشته ی میکروب شناسی پزشکی(باکتری شناسی)قبول شدگان

bacillus.bs

New member
درصد دروس و نمره ی قبولی تون و رتبتونو بنویسید:باکتری ویروس ایمنی بیوشیمی قارچ تک یاخته زبان:21::smilies-azardl (181

omidi

New member
من میکروب پزشکی ارشد دانشگاه تهران/بچه ها بخونید راحت قبول میشید

marsa

New member
سلام ..اگه زحمتی نیست منابع مطالعاتیتون و نحوه درس خوندنتون و اینکه چندماه خوندین (روزی چندساعت)رو هم بگین؟

omidi

New member
manabe virus,bioshimi,gharch har setashun ketab baraye konkur hamun ketab kuchika,imono 4ostad,takyakhte ham ketabe baraye konkure angal ke faghat bakhsh takyakhtasho bekhun,man zaban nakhundam vali ketab zabane amjr lezgi alie.baraye har dars ketab test IQB kheyli khube.4-5 mah khub bekhuni ba test ghabul mishi

marsa

New member
manabe virus,bioshimi,gharch har setashun ketab baraye konkur hamun ketab kuchika,imono 4ostad,takyakhte ham ketabe baraye konkure angal ke faghat bakhsh takyakhtasho bekhun,man zaban nakhundam vali ketab zabane amjr lezgi alie.baraye har dars ketab test IQB kheyli khube.4-5 mah khub bekhuni ba test ghabul mishi

ba tavajo be en ke shoma ghabul shodin,tosiye mikonid en reshtaro sherkat konim????chon man hanuz moradadam.

bacillus.bs

New member
مرسا این بستگی به علاقت داره/ببخشید دخالت کردم/ولی باید عاشق باکتری ها باشی تا بتونی بخونی/چون منابعش از بقیه ی رشته ها بیشتره

ehsan_micro

New member
سلام جناب امیدی عزیز.درمورد درس میکروب کدوم کتاب رو به عنوان بیس بیشتر مطالعه کردید:21:

omidi

New member
baraye bacteri az refrensa be tartib javets,vaker,muray, az ketabaye kholase ketabe microb pezeshkie abas bahadob, microbe puran pazhuhesh,microb fbaraye konkur hamun ketab kuchika .man khodam kholaseharo khundam

sepidh gh

New member
دوستم امسال تهران قبول شد ( ایمنی ) .... میکروبش رو 70 درصد زد هر چند میکروب ما هم خیلی سخت بود .... از رو کتاب بهادر و برای کنکور خونده بود .... البته واسه میکروب تست های سال قبل که خیلی سخت هم هستن باید کار کرد...خوندن به تنهایی فایده نداره ...

jok

New member
سلام.رتبه 52-مشهد-میانگین درصدها هم 40 تا 41-میکروب 51 زدم- سوالات امسال باکتری سخت نبود بلکه غیرمنتظره بود خیلی...کلا سبک طرح سوال فرق کرده بود...

به نظر من اینهمه که قبولی راحت شده و تعداد پذیرش هم افزایش پیدا کرده زیادی دیگه بازار کاریشو خراب کرده...الان یه عده میگن خب ما میخوایم تا دکتری بریم ولی اونم دیگه فایده نداره...حداقل اینه که واسه پسرا به نظرم خوب نیست چون براشون علاوه بر علاقه بازار کار هم خیلی مهمه..

یه مدته که حتی خودم دارم به انصراف دادن فکر میکنم

بهارک

New member
:1dco2x0p1lilzhfpg1tشمارو ب خدا این حرف رو نزنید من با هزار امید و ارزو رفتم کتابارو خریدم واسه کنکور 93 بخونم اونوقت شما از انصرافو.....بازار کاری افتضاحو...این حرفای نا امید کننده دم میزنید:smiliess (2):

aaram

New member
:1dco2x0p1lilzhfpg1tشمارو ب خدا این حرف رو نزنید من با هزار امید و ارزو رفتم کتابارو خریدم واسه کنکور 93 بخونم اونوقت شما از انصرافو.....بازار کاری افتضاحو...این حرفای نا امید کننده دم میزنید:smiliess (2):

بهارک جان نگران نباش عزیزم.موفقیت دست خود آدمه.اینکه چه رشته ای باشی زیاد مهم نیست.مهم اینکه به رشتت علاقه داشته باشی و توی اون رشته یه فرد موفق باشی.:smiliess (3):

bahman317

New member
سلام دوستان اینا درصدای منن تو آزمون امسال به نظرتون قبول میشم ؟؟؟

باکتری 36
تکیاخته 53
قارچ 51
ویروس42
ایمنی 29
بیوشیمی 24
زبان 20

sefidrooze

New member
اره عزیزمن.پارسال نمره نفر اخر 130 بود امسال مطمئن باش 100 هم کمتر قبولن..اونایی که پولدارن برن بین الملل
چون سال دیگه اوضاع معلوم نیست.60 نفر میگیرن بین الملل

بالا