درخواست کمک (فوری!)

bikas

New member
دوستان
میخواستم باهاتون مشورت کنم...
من یه مشکلی دارم امسال من منتظر طرح هستم و حالا یک ماه دیگه دو ماه دیگه 3 ماه دیگه معلوم نی باید برم طرح....
الان یه کار پاره وقت برام پیدا شده 1 تا 7 بعاز ظهر ماهی 150... منشی یه آموزش کامپیوتر ...
نظرتون چیه؟
با توجه به اینکه من نمیخوام واسه ارشد امسال آماده بشم میخوام صبح ها فقط ایمنی بخونم :)
همین.
نظرتون چیه دوستان ؟

mahsa.

New member
من بودم نمیرفتم
چون اولا 150چیزی نیست درثانی خستگیش نمیذاره تون ایمنی روهم بخونی.

arezoo90

New member
خب اگه نیمه پر لیوان رو نگاه کنیم(:)
چون صبحا فقط میخواین بخونین از 1 تا 7 کار کنید تا شبم استراحت خستگی زیادی نمیمونه....
در عوضش یکمکی شاید با محیط کار اشنا بشین وتجربه ای شاید نصیبتون بشه...
به نظرم فکر بدی نیس امتحان کن....

biosta

Well-known member
دوستان
میخواستم باهاتون مشورت کنم...
من یه مشکلی دارم امسال من منتظر طرح هستم و حالا یک ماه دیگه دو ماه دیگه 3 ماه دیگه معلوم نی باید برم طرح....
الان یه کار پاره وقت برام پیدا شده 1 تا 7 بعاز ظهر ماهی 150... منشی یه آموزش کامپیوتر ...
نظرتون چیه؟
با توجه به اینکه من نمیخوام واسه ارشد امسال آماده بشم میخوام صبح ها فقط ایمنی بخونم :)
همین.
نظرتون چیه دوستان ؟

سلام
برو کاری رو انجام بده که علاوه بر این که برات منبع در آمدی باشه ، کار یاد بگیری
کی گفته تجربه خوبه ، همیشه تجربه کردن خوب نیست ، گاهی اصلا" نباید بعضی کارها و چیزها را تجربه کرد
ساعتی 1000 تومن ، وقتت بیشتر از این می ارزه ، خیلی خیلی کمه
یادمون باشه که زمان به عقب بر نمی گرده ، چند سال دیگه به خودت نگی حیف وقتم که نفهمیدم چطور بگذرانمش ...

arezoo90

New member
خب منم منظورم همینه وقتی میره ازمایشگاه کار یاد میگیره یعنی باید سعی کنه کار یاد بگیره ...کارو یاد نمیدن باید زرنگ بود و یاد گرفت...
به نظر من وقتشو تو یه ازمایشگاه هدر بده بهتر از اینه که تو خونه پای تلویزیون هدر بده...
اگر برا ارشد میخوان بخونن خب اون یه امر دیگه س ولی اگه منتظر اعلام طرحن بهتره بیکار نباشن..
برید یه ازمایشگاه کار کنین اگه رشته تون علوم از هست حتی اگه بهتون پولی ندن این بهتره کاری رو انجام بدین که به دردتون بخوره...

آخرین ویرایش:

bikas

New member
خب منم منظورم همینه وقتی میره اون ازمایشگاه کار یاد میگیره یعنی باید سعی کنه کار یاد بگیره ...کارو یاد نمیدن باید زرنگ بود و یاد گرفت...
به نظر من وقتشو تو یه ازمایشگاه هدر بده بهتر از اینه که تو خونه پای تلویزیون هدر بده...
اگر برا ارشد میخوان بخونن خب اون یه امر دیگه س ولی اگه منتظر اعلام طرحن بهتره بیکار نباشن...

خوب من که گفتم تو آزمایشگاه نیست آموزش کامپیوتره ....

arezoo90

New member
بله من همین سوال شمارو تو صفحه مطالعه گروهی دیدم اونجا فقط نوشته بودین یه کاری منم با توجه به رشته ای که میخواستین برا ارشد بخونید فکر کردم شاید ازمایشگاه باشه
البته هر جور خودتون مایلید این نظر من بود ....
به نظرم بیکار نباشین اما درسته به قول بقیه دوستان ارزش نداره کاری روکه به دردتون نمیخوره انجام بدید...
تو ازمایشگاه شانستونو امتحان کنید بهتره..
موفق باشی

maxin

Well-known member
بنظر منم بشین بیشتر درس بخون این کاری ک میگی ارزش وقت گذاشتن نداره.اگه امسال بیشتر بخونی سال بعدهم راحت تری ومیتونی به یه رتبه عالی هم فکر کنی.نظرم این بو.د...تصمیم با خودت.

bikas

New member
راس میگین انگار کاری نیست که پیشرفت توش باشه :smiliess (2):

بالا