دخترا چی دوس دارن؟؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nanaz

New member
بعله دیگه ..خب لواشک ها آلوچه ای باشن یا غیر آلوچه ای؟؟!:21:

انواع لواشک ها ...
128fs318181.gif

mexin

Well-known member
انواع لواشک ها ...
128fs318181.gif

نوع اول یا نوع دوم یا نوع سوم یا نوع چهارم ....ولی پیشنهاد میکنم نوع پهارم رو انتخاب کنی ... ازیناست که شوهرا دوس ندارن و خانوما دوس دارن ..دیگه شوهرت ازش نمیتونه بخوره همشو خودت میخوری ..بعد چاق میشی چله میشی و ...:tonguesmiley::whistle:

nanaz

New member
نوع اول یا نوع دوم یا نوع سوم یا نوع چهارم ....ولی پیشنهاد میکنم نوع پهارم رو انتخاب کنی ... ازیناست که شوهرا دوس ندارن و خانوما دوس دارن ..دیگه شوهرت ازش نمیتونه بخوره همشو خودت میخوری ..بعد چاق میشی چله میشی و ...:tonguesmiley::whistle:

:p
خخخخ نه بابا ما تک خور نیستیم داداچ
مهمونی لواشک خانوادگی میگیریم بعله

خخخ تاپیکتو به کجا کشوند این لواشک من

mexin

Well-known member
:p
خخخخ نه بابا ما تک خور نیستیم داداچ
مهمونی لواشک خانوادگی میگیریم بعله

خخخ تاپیکتو به کجا کشوند این لواشک من

مهریه خودته ..چی چیو تک خور نیستیم ...مهرت آزاد جونت حلال ..بخور تا توانی ازین لواشک های نوع چهارم ..:tonguesmiley:

nanaz

New member
مهریه خودته ..چی چیو تک خور نیستیم ...مهرت آزاد جونت حلال ..بخور تا توانی ازین لواشک های نوع چهارم ..:tonguesmiley:

:smiliess (9): حواس پرت
خخخخخخخخ حواست کجاست جدیدنا ؟:25r30wi: نکنه رفتی توی نخ زن گرفتن و الانم داری تحقیق میکنی ببینی دخترا چی دوست دارن که بری واسه خانومت انجام بدی که بشی شوهر نمونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:whistle:

مجید دیجی

مدیر بخش
بحث بحث زیبای لواشک خوری هست؟؟؟
منم هستم . البته لواشکم لواشکای شمال... تا آدم بخرتش و بخورتش از شدت هیجان نیم کیلو وزن کم نموده است ...

mexin

Well-known member
[Q حواس پرت
خخخخخخخخ حواست کجاست جدیدنا ؟:25r30wi: نکنه رفتی توی نخ زن گرفتن و الانم داری تحقیق میکنی ببینی دخترا چی دوست دارن که بری واسه خانومت انجام بدی که بشی شوهر نمونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:whistle:[/QUOTE]

ما از بچگی شوهر نمونه بودیم و هستیم و خواهیم بود و خواهیم ماند و در آینده هم بازم خواهیم ماند و در اون دنیا هم بازم خواهیم بود ..بعله ....:::motat: :tonguesmiley:

nanaz

New member
:whistle::whistle::whistle:

آره اقا مجید لواشک های شمال واقعا خوشمزه هستن
دلم موخواد
171.gif
تازه کلوچه و کوکی هاشونم خیلیی خوشمزه است.

mexin

Well-known member
[

دلم موخواد
171.gif
تازه کلوچه و کوکی هاشونم خیلیی خوشمزه است.[/QUOTE]

آخرش نفهمیدیم تو لواشک میخای یا شوهر یا کلوچه و شوهر یا لواشک و کلوچه یا شوهر و کلوچه یا شوهر و لواشک یا همه گزینه ها یا هیچکدام از گزینه ها یا فقط شوهر خالی یا فقط شوهر پر؟؟! هوم؟>:65d6a5d6s:

nanaz

New member
[

دلم موخواد
171.gif
تازه کلوچه و کوکی هاشونم خیلیی خوشمزه است.

آخرش نفهمیدیم تو لواشک میخای یا شوهر یا کلوچه و شوهر یا لواشک و کلوچه یا شوهر و کلوچه یا شوهر و لواشک یا همه گزینه ها یا هیچکدام از گزینه ها یا فقط شوهر خالی یا فقط شوهر پر؟؟! هوم؟>:65d6a5d6s:
[/quote]

هیچکدام

خخخ به اعصابت مسلط باش

mexin

Well-known member

هیچکدام

خخخ به اعصابت مسلط باش[/quote]

قبلی که گفتی یه دونه شوهر با یه کالسکه لواشک؟؟ چی شده؟/! هوم؟/1:21:

nanaz

New member
هیچکدام

خخخ به اعصابت مسلط باش

قبلی که گفتی یه دونه شوهر با یه کالسکه لواشک؟؟ چی شده؟/! هوم؟/1:21:
[/QUOTE]

خب سر کارت گذاشته بودم

الان فقط لواشک میخوام
دنیای دختریمو فعلا بیشتر دوست میدارم
چیه نکنه از بس جوکشو گفتی حالا فک کردی دخترا کشته مرده شوهرن ؟؟؟:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

mexin

Well-known member

خب سر کارت گذاشته بودم

الان فقط لواشک میخوام
دنیای دختریمو فعلا بیشتر دوست میدارم
چیه نکنه از بس جوکشو گفتی حالا فک کردی دخترا کشته مرده شوهرن ؟؟؟:25r30wi::25r30wi::25r30wi:[/QUOTE]

نه که تو این هیری ویری خواستگار و شوهر فرت و فرت یا جعبه های لواشک میان ....:25r30wi:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا