دانشگاه شاهد

مجید

New member
باور کنید خوب آخه بحث کاهش ظرفیت نبود اون موقع ولی موقع انتخاب شهر همه متوجه کاهش ظرفیت شدن برای همین یه سری دانشگاههای شهرستان که نبود اضافه شده و دانشگاه شاهد حذف شده

ملاک دفترچه انتخاب رشته ست که دانشگاه شاهد برای اقتصاد بهداشت نداره

مجید

New member
اطلاعیه شماره 13 مورخ 5/5/ 92 درخصوص اعلام اسامي واجدين شرايط مصاحبه در دانشگاه شاهد
(براي رشته هاي مورد پذيرش آن دانشگاه درآزمون كارشناسي ارشد سال 92) :

2- اسامي اعلام شده بر اساس اولويت بوده و صرفاً پذيرفته شده اين مرحله مي باشند .

اینجا بعد از کلمه اولویت ، نمره علمی یادشون رفته بنویسند یا انتخاب دانشگاه شاهد به عنوان اولویت های بالاتر یا اولویت های اول واقعا تاثیری داره ؟!

مجید

New member
اطلاعیه شماره 13 مورخ 5/5/ 92 درخصوص اعلام اسامي واجدين شرايط مصاحبه در دانشگاه شاهد
(براي رشته هاي مورد پذيرش آن دانشگاه درآزمون كارشناسي ارشد سال 92) :

2- اسامي اعلام شده بر اساس اولويت بوده و صرفاً پذيرفته شده اين مرحله مي باشند .

اینجا بعد از کلمه اولویت ، نمره علمی یادشون رفته بنویسند یا انتخاب دانشگاه شاهد به عنوان اولویت های بالاتر یا اولویت های اول واقعا تاثیری داره ؟!

مجید

New member
اطلاعیه شماره 15 مورخ 93/5/15 درخصوص اعلام اسامی واجدین شرایط مصاحبه در دانشگاه شاهد :

2-اسامی اعلام شده چند برابر ظرفیت بوده و صرفاً بر اساس اولویت نمره و انتخاب محل داوطلب میباشد

پس مشخص شد اولویت انتخابی و اینکه انتخاب چندمتون باشه هم در معرفی به مصاحبه و قبولی در دانشگاه شاهد موثره ،

http://www.sanjeshp.ir/arshad/93/et15-93-5-15.pdf

esperance1990

New member
سلام،دوستای عزیز هرکی اطلاعی داره لطفاً راهنمایی کنه
من رتبه ۵۷ فیزیولوژی شدم دانشگاه شاهد رو توو اولویت نهم زدم ،من اگه واسه مصاحبه دعوت بشم یعنی توو اولویت های قبل این شانس قبولی ندارم؟پاک گیج شدم اصلاً اطلاع رسانی نمیشه،اگه شیوه پذیرش اینجوری نیست من برم واسه مصاحبه تکلیف انتخابای قبلیم چی میشه،دانشگاه های تهران وتبریز و اصفهان و شیرازرو قبل این زدم
ممنون میشم راهنمایی کنید چون جوابمو توو این صحبتای دوستان نگرفتم

alireza-ja

New member
سلام،دوستای عزیز هرکی اطلاعی داره لطفاً راهنمایی کنه
من رتبه ۵۷ فیزیولوژی شدم دانشگاه شاهد رو توو اولویت نهم زدم ،من اگه واسه مصاحبه دعوت بشم یعنی توو اولویت های قبل این شانس قبولی ندارم؟پاک گیج شدم اصلاً اطلاع رسانی نمیشه،اگه شیوه پذیرش اینجوری نیست من برم واسه مصاحبه تکلیف انتخابای قبلیم چی میشه،دانشگاه های تهران وتبریز و اصفهان و شیرازرو قبل این زدم
ممنون میشم راهنمایی کنید چون جوابمو توو این صحبتای دوستان نگرفتم

خیر ربطی به قبولی رشته های قبلی نداره. شما چند برابر ظرفیت دعوت میشید مصاحبه، مصاحبه که قبول میشید دانشگاه به سازمان سنجش میگه این داوطلب مشکلی برای تحصیل توی این دانشگاه نداره بعد سازمان سنجش هم با این دانشگاه مثل رشته های دیگه برخورد میکنه یعنی اولین انتخاب رو نگاه میکنه قبول شدی که هیچی نشدی میره انتخاب بعدیتو چک میکنه. تا انتخاب هشتم اگر دانشگاهی ظرفیتش پر نشده باشه شما قبول میشید اگر قبول نشده باشید میره انتخاب نهم که دانشگاه شاهد باشه که واسه شما این رو چک میکنه اگر پر شده باشه که هیچ پر نشده باشه اینو قبول میشید.

اگر احیانا از مصاحبه رد بشید اونوقت از انتخاب هشتم میپرن انتخاب دهم رو جچک میکنن.

sara77

New member
ینی فقط پوشیدن چادر مهمع؟؟؟؟اگه همین یه چادر که جهنمو ضرر میپوشیم از پشت کنکوری بودن که بهتره

sara77

New member
بچه ها گزینشش اینجوری هس که مثلا ا دانشگا کارشناسی اصطحلام بگیرن که چادری بوده یانه؟؟؟؟؟

esperance1990

New member
خیلی ممنون دوست عزیز لطف کردید،دوستان یه جا نوشته بودن درصورتی که اولویت های قبل شاهد قبول نشی واسه مصاحبه دعوت میکنن،منم فکر کنم نظر شما درسته،مرسی از پاسخ کاملتون،

esperance1990

New member
سلام دوستان اسامی چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد اومده.ارزش داره بریم واسه مصاحبه؟قبول شدن توو مصاحبه تاثیری توو اولویتای قبل این نمیزاره؟
یکی از دوستان گفته بود اونایی که توو اولویتای قبلی قبول نشدن واسه مصاحبه دعوت میشن درسته یا نه؟دوستم رتبه سیزده میکرب بود اسمش نیومده

atrisa89

New member
بچه ها درباره شاهد به من گفتن اگر برای شاهد رتبه بیارم میرم مصاحبه اگر قبول نشدم می تونم اون انتخابی رو که بعد از شاهد قبول شدم رو برم...اگر من پزشکی شاهد بزنم بعدش بزنم دندون شاهد تو مصاحبه هردو رد بشم تکلیف چیه به جز این دوتا بازم حق دارم؟

atrisa89

New member
آره دیگه اگه قبلی قبول نشی میره رو شاهد و بعدیاش از بعدیاشم یکی قبولی

esperance1990

New member
سلام من جواب خودمو از یه سایت گرفتم،کسایی که اسمشون واسه شاهد نیومده دو حالت داره یا نمره لازم رو کسب نکردن که رتبشون بد بوده یا رتبشون خیلی خوب بوده وحتماً اولویتای قبل شاهد رو قبولن
کسایی هم که اسمشون اومده نمره لازم رو کسب کردن ولی معلوم نیست اولویتای قبل شاهد رو بیارن یا نه،اگه مصاحبه بری موقع اومدن جواب نهایی،اولویتارو از اول بررسی میکنن اگه قبل شاهد قبول شی همون دانشگاه قبولیت میشه اما اگه قبول نشی میرسه به شاهد در این صورت با تو جه به قبولی یا ردی در مصاحبه شاهد رو قبولی یا نه،اگه قبول نشده باشی میره اولویتای بعدی،با این اوصاف من تصمیم گرفتم اصلا مصاحبه نرم

بالا