خودمونی

nakhl

New member
هبه جان سلام چطور متوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟امتحانات تموم شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

یاس هم که طبق معمول نیستش:p7977cujr38iyymsu8::p7977cujr38iyymsu8:

hebe.nurse

New member
هبه جان سلام چطور متوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟امتحانات تموم شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

یاس هم که طبق معمول نیستش:p7977cujr38iyymsu8::p7977cujr38iyymsu8:

سلام نخلی جونم خوبی؟
آره از ما تموم شده :))))))
شما چطور؟ چه میکنی؟
راسی نخلی تو تهران کار مکینی؟ کدوم بیمارستان؟ منم میخوام شروع به کار کنم موندم حیرون که کدوم بیمارستان برم :(50):

nakhl

New member
سلام نخلی جونم خوبی؟
آره از ما تموم شده :))))))
شما چطور؟ چه میکنی؟
راسی نخلی تو تهران کار مکینی؟ کدوم بیمارستان؟ منم میخوام شروع به کار کنم موندم حیرون که کدوم بیمارستان برم :(50):
ای شکر خدا برای ما هم امتحاناتمون تموم شد ولی هنوز کارآموزیها ادامه داره......من توتهران کار نمیکنم تو شهر خودمون کار میکنم رفت وآمد میکنم تو هفته.........گفتن ترم سوم کلاسهاتون زیاد خواهد بود اکه اینطور بشه احتمالا بیام تهران موندکار شم واونجا سرکار برم..............برای کار راحت میتونی به هربیمارستان خصوصی درخواست بدی.....سعی کن بیمارستانی باشه که نزدیک خوابگاهت باشه تا اسیر رفت وآمد نشی

nakhl

New member
البته تو شهر خودمون پیمانی شم همینجا میمونم......آزمونشو دادم نتایجش نیومده هنوز...........زیاد حوصله شلوغی تهران روندارم

hebe.nurse

New member
ای شکر خدا برای ما هم امتحاناتمون تموم شد ولی هنوز کارآموزیها ادامه داره......من توتهران کار نمیکنم تو شهر خودمون کار میکنم رفت وآمد میکنم تو هفته.........گفتن ترم سوم کلاسهاتون زیاد خواهد بود اکه اینطور بشه احتمالا بیام تهران موندکار شم واونجا سرکار برم..............برای کار راحت میتونی به هربیمارستان خصوصی درخواست بدی.....سعی کن بیمارستانی باشه که نزدیک خوابگاهت باشه تا اسیر رفت وآمد نشی

قربونت مرسی نخلی
من انشاء الله از هفته آینده شروع به کار میکنم (طرحمو البته) :4d564ad6: نزدیک خوابگاه و دانشکده هم هس اتفاقا. خداروشکر
بچهای داخلی ما هم هنوز کارورزیاشون تموم نشده. گذاشتن شهریور ادامشو برن....
ماهم دوترم آخر کاورزیامون زیاده واسه همین نمیتونم شهرمون رفت و آمد کنم :((

hebe.nurse

New member
این داینا معلوم هس کجااااااااس ؟؟:p7977cujr38iyymsu8::p7977cujr38iyymsu8::p7977cujr38iyymsu8:

hebe.nurse

New member
از احسان بپرس اون میده هبه.....اگه کمکیم از دست ما برمیاد بگو اگه گمگشته ای داری:p

خخخخخخ محمد . نه احسان این ی قلمو نمی شناسه میدونم :)
فک کنم تو آسمونا باید دنبالش بگردیم. یا تو اعماق زمین. میتونی کمک کنی؟؟ :)

Immunity

Well-known member
خخخخخخ محمد . نه احسان این ی قلمو نمی شناسه میدونم :)
فک کنم تو آسمونا باید دنبالش بگردیم. یا تو اعماق زمین. میتونی کمک کنی؟؟ :)

نمیشه جستچوی زمینی رو بمن بسپارید....ن مثل اینگه کاری از دست من برنمیاد:whistle:

mahnaz70

New member
سلام بچه ها خوبین؟ خوش میگذره؟خسته نباشین از امتحانا.
دلم واسه همتون تنگ شده

hebe.nurse

New member
سلام بچه ها خوبین؟ خوش میگذره؟خسته نباشین از امتحانا.
دلم واسه همتون تنگ شده

سلاااااااااام
به به عروس خانوم راه گم کردی. منت بر سر ما نهادید. می گفتید بزغاله ای گوساله ای چیزی جلو پاتون سر میبریددیم والا. شرمندمون کردید :bunnyearsmiley:
خوبی؟
خودت خسته نباشی.
خیلی بی معرفتید ولی. ایشششششش اینو که یادته :p7977cujr38iyymsu8:

nakhl

New member
به به مهناز خانم......راه گم کردی.....چه خبرخانم خانم ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

بالا