خودتون یا کسی دیگه ای رومیشناسین که انصراف داده باشه از ارشد...

dongi

New member
سلام بچه ها به نظرتون من با درصدای بیوشیمی62 زیست61 شیمی 22 زبان30 تو تکمیل ظرفیت قبول میشم؟

kahkeshan

New member
بااینکه میخام دلخوش نباشم ولی بازم میگم شایدبشه.خیلی زحمت کشیدم.امیدوارم جواب بگیرم

آخرین ویرایش:

skafild

New member
سلام بچه ها
منم دانشگاه آزاد قبول شدم ميخواستم نرم گفتن سال بعد محروم ميشي!!!!
حالا نمي دونم از كي تا حالا دانشگاه پولي اجباري شده قبلاً اينطوري نبود لطفا اطلاع رساني كنيد

mahraz

New member
سلام به بچه های خوب واهل علم وزحمت کش علوم پزشکی
دوستای خوبم میدونم خیلیا تون با توجه به زحمتای زیادی که کشیدین درعین ناباوری مردود شدین .میدونم یکی از لحظه های تلخ زندگیتون رو 12 شهریور ساعت 14 تماشا کردین.ومیدونم از اون روز تا حالا چیا کشیدین ..... من کوچتر از اونی ام که بخام نصیحت یا جسارتی به کسی داشته باشم
ولی بهتر نیست نتیجه امسال رو تموم شده بدونین .درسته که تکمیل ظرفیت در کاره ولی قبول داشته باشین که احتمالش خیلی پایینه نمیگم ناامید باشین ولی سعی کنین هر جور میتونین با این نتیجه کنار بیاین چندین ماه تحت فشا ربودن واسترس کشیدن وکابوس دیدن کافی نیست؟هنوزم میخاین تا 8مهر همچنان استرس داشته باشین؟یه درصدی هم احتمال بدین بازم نشد.!!خیلیامون توی بیمارستان بودیم ومشکلات مردم دیدیم ..پس قبول کنین که اینا غصه خوردن نداره. بهتر نیست این چند روز باقی مونده از تابسون رو آرامش داشته باشین؟؟مطمئنم که همه حداقل یکبار از خدا خاستین که تو این امتحان پیروز بشین ولی نشد وخیلیا نتیجه د لخاهشون رو نگرفتن .بیاین بذارین به حساب اینکه خاست خدا نبوده و..چیز بهتری رو براتون رقم زده.عوضش با یه اراده وایمان قویتر به فکر موفقیت های بعدی باشین .دنیا که به آخر نرسیده شماها هنوز جوونین وباهوش .راه پیشرفت باز بازه امسال نشد سال بعد(2سال بعد واسه بچه های ویژه که شرط دارن).باور کنین حرف مغت نمیزنم چون خودمم امسال مردود شدم اصلا اصلا انتظارشو نداشتم.منم این چند روزه روزای سختی داشتم خیلی سخت .میخام به امید خدا ضعفامو برطرف کنم. نهایتش 2سال میرم طرح.(جریان آش کشک خا لست دیگه).دیگه سرتون درد آوردم.امیدوارم همه تون به آرزوهای قشنگتون برسین...

sefidrooze

New member
:heart: من :تکلیف کسی که تا مغز استخون واسه درس زجر کشیده پس چی میشه؟؟؟ 1 سال دیگه هم روش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahraz

New member
ببیند شما تا حالا زحمت زیادی کشیدین درست، استرس زیادی داشتین درست،باور کنید اگه یه مرور روی کتاباتون داشته باشین ودر صداتون با کسایی که تویه دانشگاه تاپ قبول شدن مقایسه کنین وضعفاتون بشناسین وبرطرف کنین انشالا سال آینده تویه دانشگاه خوب قبول میشین خاست خدا نبوده مطمئن باشین خدا از مادر به بنده هاش دلسوز تره ازش بخاین کمک تون کنه که قدرت اینو داشته باشین که بتونین بازم تلاش کنین.امثال من وشما میتونن یا تلاش کنن واسه سالای بعد یا جا بزنن ولی به نظر من آدما باید تا روزی که زنده ان برای خاسته ها وآرزوهاشون تلاش کنن ونذارن حسرت چیزی به دلشون بمونه.موفق باشی دوست خوب

ناشناس

New member
توی کلاس ما یه نفر بود که رتبه ی اول هماتولوژی تربیت مدرسو اورد و بعد هم رتبه ی دوم وزارت بهداشتو که وقتی رفت تربیت مدرس یکی دیگه از همکلاسیهام رو که اونم هماتو زده بود و یکی دو تا فاصله با اخرین رتبه ی قبولی داشت و رد شده بود توی تکمیل ظرفیت قبولش کردن.همین اتفاق هم راجع به یکی از دوستام افتاد که میکروب تربیت مدرس قبول شد و مهر اعلام کردن.خوب بهر حال فکر کنم رتبه باید خیلی نزدیک به اخرین فرد قبولی باشه.موفق باشید.

nsj

New member
:heart: من :تکلیف کسی که تا مغز استخون واسه درس زجر کشیده پس چی میشه؟؟؟ 1 سال دیگه هم روش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعضی وقت ها چیزهایی رو میخوای که بهشون نمیرسی و چیزهایی رو نمیخوای بهشون میرسی ! اینقدر خودتو درگیر نکن شاید هنوز وقتش نشده ولی بالاخره به آرزوت میرسی .:heart:

nsj

New member
کی وقتش میرسه؟وقتی توی قبرم هستم؟

ببین عزیزم من الان چند ساله که فارغ التحصیل شدم الان هم که انصراف دادم ولی به 2 سال دیگه امیدوارم که جایی رو که دوست دارم قبول شم من هنوز هم امیدوارم.

binam

Active member
بچه ها لطفا اطلاع رسانی کنین.کیا انصراف دادن؟[/

سلام...من ورودی پارسال هستم...همکلاسیم به خاطر کارش انصراف داد...کارش یزد و دانشگاش تهران بود....یکی دیگه از دوستام همزمان استخدام شد و ارشد هم آورد اما از کار انصراف داد چون میگفت برا ارشد زحمت کشیده...

بالا