خوابگاه دخترا

monavvar

New member
به نظر من هر چی وسیله کمتر بهتر! تو دوران کارشناسی تجربه کردم هر چی وسیله بیشتر دردسرش هم بیشتره :) جمع و جور خوبه:rolleyessmileyanim:

بچه ها من جزو کسانی بودم ک خوابگاهم عوض شد و مجبور بودم سه طبقه وسیله تنهایی ببرم بالا و هر لحظه با خودم میگفتم کاش اینقدر وسیله نمیخریدم و نمیبردم .من اینقدر وسیله داشتم ک فکرش هم نمیتونین بکنین .خودتونو بچه ها عذاب ندین .خیلی وسیله زیاد اذیت میکنه .از ما گفتن .صلاح کار خویش خسروان دانند .

آخرین ویرایش:

marynas

New member
آشپزخونه:
قابلمه بزرگ-قابلمه کوچیک-آبکش-لیوان- بشقاب 2 تا - استکان - قاشق چنگال چاقو - سبد - ظرف دردار- کاسه - اسکاچ - دربازکن - قمقمه آب - دم کنی - دستگیره - رنده - نمکدان - سفره - کتری - چای -روغن-برنج-حبوبات-رب گوجه

ظرف بنظرم خیلی نبر!مال من ک خیلی از ظرفام گم شد البته اینم بگم ک خیلی ظرفم ب ظرفام اضافه شد :25r30wi:
بالاخره هم اتاقیاتم یچیزایی دارن باهم استفاده میکنید!
آینه و اتو(واسه لباس)، فلفل، ماکارانی، گوشت چرخ کرده، حوله، نوار چسب، عطر و اسپری، دسمال برا تمیز کردن کفش خخخخخ، قیچی، کرم مرطوب کننده، سفره یبار مصرف(آخه برا ما سفرمونو ازبس تمیز نمیکردیم کپک میزد دیگه ببار مصرفش کردیم :/ )، مایع ظرفشویی، آبلیمو و آبغوره....
اینا الان ب ذهنم رسید ک خودم خیلی لازمم میشه! تو لیستت نبودن

khorsand

New member
ظرف بنظرم خیلی نبر!مال من ک خیلی از ظرفام گم شد البته اینم بگم ک خیلی ظرفم ب ظرفام اضافه شد :25r30wi:
بالاخره هم اتاقیاتم یچیزایی دارن باهم استفاده میکنید!
آینه و اتو(واسه لباس)، فلفل، ماکارانی، گوشت چرخ کرده، حوله، نوار چسب، عطر و اسپری، دسمال برا تمیز کردن کفش خخخخخ، قیچی، کرم مرطوب کننده، سفره یبار مصرف(آخه برا ما سفرمونو ازبس تمیز نمیکردیم کپک میزد دیگه ببار مصرفش کردیم :/ )، مایع ظرفشویی، آبلیمو و آبغوره....
اینا الان ب ذهنم رسید ک خودم خیلی لازمم میشه! تو لیستت نبودن

مرسی دوست عزیزم راهنماییای خوبی بودن

آخرین ویرایش:

RBC!

New member
کپک میزد؟؟؟

خدایا من زنده از خوابگاه برگردم. صلوات.
nocomment.gif

khorsand

New member
کپک میزد؟؟؟

خدایا من زنده از خوابگاه برگردم. صلوات.
nocomment.gif

نترس بابا طوریت نمیشه تو خوابگاه احتمال اینکه مواد توی یخچال کپک بزنه هم هست!کلا باید یکم تو خوردن همچی و پاکیزگی وسایلات احتیاط کنی

greenbook

New member
بچه ها کسی از شرایط خوابگاهای متاهلی خبر داره؟؟ خوابگاهای خودگردان.
من احتمال زیاد ظرفیت مازاد باشم. نمیدونم برای ما خوابگاه پیدا میشه یا نه. هزینه خونه های تهران سرسام آوره.

ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه. :riz304:

آخرین ویرایش:

prinses

New member
بچه ها کسی از شرایط خوابگاهای متاهلی خبر داره؟؟ خوابگاهای خودگردان.
من احتمال زیاد ظرفیت مازاد باشم. نمیدونم برای ما خوابگاه پیدا میشه یا نه. هزینه خونه های تهران سرسام آوره.

ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه. :riz304:

خونه اگه کسب خدایی نکرده خوابگاه اصلا گیرش نیومد با هم خونه ای بگیرید زیاد نمیشه 5 میلیون ماهی 300 الی 400 خونه گیر میاد مثلا سوییت هست یه خوابه هست همه جوره ..6 نفر بشید خوب پاتون در میاد 4 نفرم خوبه

آخرین ویرایش:

prinses

New member
خونه اگه کسب خدایی نکرده خوابگاه اصلا گیرش نیومد با هم خونه ای بگیرید ارزیاد نمیشه 5 میلیون ماهی 300 الی 400 خونه گیر میاد مثلا سوییت هست یه خوابه هست همه جوره ...66 نفر بشید خوب پاتون در میاد 4 نفرم خوبه

البته برای ترم اول اصلا کسی رو نمیشناسید که باهاش خوابگاه بگیرید برای ترمای بعدیه ، خدایی نکرده

prinses

New member
ولی بعید میدونم حتی بین الملل هام بی خوابگاه بمونن میگن خودگردانا به اندازه ی ظرفیته

ba ba barghi

Well-known member
آشپزخونه:
قابلمه بزرگ-قابلمه کوچیک-آبکش-لیوان- بشقاب 2 تا - استکان - قاشق چنگال چاقو - سبد - ظرف دردار- کاسه - اسکاچ - دربازکن - قمقمه آب - دم کنی - دستگیره - رنده - نمکدان - سفره - کتری - چای -روغن-برنج-حبوبات-رب گوجه

قمقمه آب؟؟؟؟
:shocked:
در باز کن؟؟؟؟
دم کنی؟؟؟؟

بطری آب معدنی هس خوووو
چاقو هم در باز میکنه
راجع به دم کنی نظری ندارم
چون کلا بی استفاده س

خواب:
پتو بالشت ملافه تشک

شخصی و نظافت :مسواک خمیردندان شامپو صابون شامپو بدن جاصابونی دستمال کاغذی تاید - اپی لیدی - برس - ناخن گیر -دمپایی

متفرقه: کیسه فریزر - بند رخت - جالباسی - چادر گل گلی - جانماز - چوب لباسی - سشوار - نخ و سوزن - کتابایی که لازمه - جامدادی رومیزی - چراغ مطالعه -مدارک - اتومو -

اتو مووووو:25r30wi:

آخرین ویرایش:

khorsand

New member

قمقمه آب؟؟؟؟
در باز کن؟؟؟؟
دم کنی؟؟؟؟

بطری آب معدنی هس خوووو
چاقو هم در باز میکنه
راجع به دم کنی نظری ندارم
چون کلا بی استفاده س

اتو مووووو:25r30wi:

بطریای آب معدنی خوب نیستن کلا پلاستیک چیز خوبی نیست برای نگه داشتن آب!!
دربازکن قطعا باید بردارم چون با چاقو بلد نیستم باز کنم بعدم مگه دربازکن چقد جا میگیره که بخوام بخودم زحمت با چاقو بازکردن بدم
دم کنی هم برا منی که غذا زیاد درست میکنم واجبه

اتو مو رو هم خدا آفرید تا موهای ما خوشکل بمونه!!!نبردنش مثل نبردن لوازم آرایشه!!

RBC!

New member
یه موردی رو هم که نباید فراموش کرد، روپوش سفید آزمایشگاه ست :(40):

alireza-ja

New member
بطریای آب معدنی خوب نیستن کلا پلاستیک چیز خوبی نیست برای نگه داشتن آب!!
دربازکن قطعا باید بردارم چون با چاقو بلد نیستم باز کنم بعدم مگه دربازکن چقد جا میگیره که بخوام بخودم زحمت با چاقو بازکردن بدم
دم کنی هم برا منی که غذا زیاد درست میکنم واجبه

اتو مو رو هم خدا آفرید تا موهای ما خوشکل بمونه!!!نبردنش مثل نبردن لوازم آرایشه!!

بابا الان همه قوطی کنسرو ها خودشون ضامن دارن باز میشن. ولی باز لازم میشه در باز کن رو حتما ببرید.

mahsast

New member
جمع و جور خیلی خوبه ولی یسری چیزا هست که واقعا آدم لازمش میشه اصلا نمیشه نبرد وگرنه برگردوندن این وسیله ها خیییلللللییییی سخته
آخ آخ بدبختی رفتن بین دوتا خوابگاهه!!شما کجا بودین لیسانس؟ارشد کجایین الان؟؟؟

اره دوست عزیز:) منظور منم همین برگردوندن به خونه! وسایل بود و هم اینکه چون ممکنه اتاقا کوچیک باشه تو خوابگا بعضی وسایل غیرضروری فضای اتاقو اشغال میکنن به علاوه حساب کنید هم اتاقی های عزیز هم یه سری وسایل میارن :) من پارسال ارشد قبول شدم تهران...موفق باشی دوست خوبم:rose:

khorsand

New member
اره دوست عزیز:) منظور منم همین برگردوندن به خونه! وسایل بود و هم اینکه چون ممکنه اتاقا کوچیک باشه تو خوابگا بعضی وسایل غیرضروری فضای اتاقو اشغال میکنن به علاوه حساب کنید هم اتاقی های عزیز هم یه سری وسایل میارن :) من پارسال ارشد قبول شدم تهران...موفق باشی دوست خوبم:rose:

خوشا ب سعادت مهسا جان
بی زحمت یه توضیحی راجع به خوابگاههای تهران بده برامون پس
توی کوی خوابگاه میدن ب ماها؟؟ترم یک؟؟بعد چند نفره اس؟خودمون میتونیم انتخاب کنیم اتاقو موقع ثبت نام؟؟

بالا