خنده بازار

نگاه

New member
بچه 6 ساله رو دیدم با موبایل با دوستش حرف میزد:
سینا تو فردا نمیای مهد کودک؟
من با نیما حتما میرمااااا :|
راستی اون یکی خطم رو پاک کن
این یکی رو سیو کن o_O

ما 6 سالمون بود با تُف پفک می چسبوندیم به هم!! خخخخخخخخخ

نگاه

New member
سر جلسه امتحان نشستی هرچی تو کلته رو برگه خالی می کنی آخرش نصف صفحه هم پر نمی شه بعد یه نفر بلند می شه می گه آقا یه برگه دیگه بدین جا ندارم. اون لحظه می خوای صندلی رو از پهنا بکنی تو حلقش!!!!

!SeCreT!

New member

کاش فرستادن اس ام اس چندین مرحله داشتن 1- فرستادن 2- میخوای بفرستی؟ 3- بفرستم؟ 4- دارم میفرستما! 5- پشیمون نیستی؟ 6- بازم فکر کن. 7-بفرستم؟ 8-دیگه دارم میفرستما 9-فرستادم 10-فرستاده شد!

اگه این گزینه ها بود فکر کنم کمتر میشد اشتباها" به کسه دیگه اس ام اسمونو بفرستیم نه؟

tata300i

New member
شما هم شبا وقتی پاتون از پتو بیرونه احساس ناامنی میکنید آیا؟

آخرین ویرایش:

parnia

New member
زنگ زدم مامانم که واسه تولد بابا چی کادو بگیرم؟

میگه از این ماهیتابه پیرکسا بگیر اونایی که داشتیم شیکسته :/

parnia

New member
کلاً با خرسا حال میکنم

۶ ماه میخوابن ۶ ماهم میرن ماهیگیری کلاً تو عشق و حالن !!!

parnia

New member
داشتم برنامه هاى مهم آینده م رو مرور میکردم

از شما چه پنهون به جز مسواکى که تا دقایقى دیگه میزنم، باقیش دور از دسترسه !

parnia

New member
دقت کردین همیشه سطح مسابقات از نظر کسی که قهرمان شده بسیار بالا بوده ؟:whistle:

!SeCreT!

New member
صدا و سیما جایی است که دختره به باباش میگه : تولدت مبارک
.
.
.
بعد میره مامانشو بوس میکنه :|
:shocked:

!SeCreT!

New member
ﺍﯾﻦ ﺣﻖ ﻣﺴﻠﻢ ﻫﺮ ﺩﺧﺘﺮو پسرﯾﻪ ﮐﻪ ﻋﮑﺴﺎﯼ 13 ﺗﺎ 18 ﺳﺎﻟﮕﯿﺸﻮ ﺑﺴﻮﺯﻭﻧﻪ !

!SeCreT!

New member

با مامان بزرگم رفتیم دکتر. مطب دکتره غلغله. شلوغ ، کیپ تا کیپ آدم وایساده بود. مادر بزرگم از اتاق دکتره اومده بیرون میگه بیا عزیزم ببین دکتر چی بهم تجاوز کرده :|:5:

یه بارم یه نفر مامان بزرگش رو برده بود دکتر: مامانبزرگه گفته: آقای دکتر یه چیزی بنویس فعلا خوب بشم تا چند روز دیگه برم پیش یه دکتر درست حسابی:shocked:

mahnam

New member
دارم کمرمو با نبش دیوار می خارونم خواهرم میگه کمرت می خاره ؟ میگم پــــ نه پــــ دارم علامت گذاری می کنم واسه خرس ها راهو گم نکنن

mahnam

New member

دارم چایی می خورم داغ بود سوختم. بابام می پرسه سوختی؟ می گم پ نه پ رفتم مرحله بعد

mahnam

New member
به همکارم می گم همین الان یه فیلم باحال دانلود کردم، می گه از تو اینترنت؟ پ ن پ از تو کانال کولر، اتفاقاً پهنای باندشم زیاده، قطعی هم نداره

mahnam

New member
مامان و بابام موقع جابه جا کردن مبل یکدفعه ولش کردند رو پام اشکم در اومده، تازه می پرسن دردت اومد؟ پ نــه پ از اینکه می بینم رابطه شما دوتا انقدر خوبه و با هم همکاری می کنید، دارم اشک شوق می ریزم

mahnam

New member
دارم می رم تو دانشگاه یارو دم در جلومو گرفته می گه آقا شما دانشجوی همین دانشگاهید؟ میگم پ ن پ دانشجوی دانشگاه آکسفوردم، درس تفسیر قرآن رو اینجا واحد میهمان گرفتم!!!

mahnam

New member
رفتم دکتر از منشیه می پرسم دکتر هست؟ میگه بله می خوایید برید پیششون؟ پ ن پ اومدم ببینم اگه این وقت شب هنوز تو مطبند، تلاش شبانه روزیشون رو سرمشق زندگیم قرار بدم و برم

mahnam

New member
دوستم پریده تو استخر داد میزنه میگه شنا کنم ؟

میگم پ ن پ بزار اهنگ تایتانیک بزارم اروم غرق شو!!!

mahnam

New member
رفتم داروخونه به یارو میگم شامپو ویتامینه میخوام! طرف با یه قیافه حق به جانب که مثلا خیلی حالیش میشه و من چیزی حالیم نیست ، به یه حالتی غمزه مانند میگه شامپو واسه موهات دیگه؟

پ ن پ شامپو ویتامینه واسه فرش میخوام که گل هاش سریع رشد کنن

بالا