ختم قرآن انجمنی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

antenyus

Active member
سلام...چجوریاست اینجا هرکی خودش میگه چقد میخونه یا یه نفر تعیین میکنه ک همه چ انداره بخونن......اگه اینجوریه ک ب منم بگید کجا رو بخونم......تشکر.:auizz3ffy9vla57584x

AWWA

New member
موافقم . ولی بر طبق جدول و منظم. اون طوری هرکسی اومد تو سایت می بینی نفر قبلی چه عددی رو گفته عدد خودش رو می فهمه. هماهنگیش آسون تره. اگه موافقید با جدول پیش بریم. خب الان من کجا رو باید بخونم؟؟
بله حتما سعی میکنیم طبق جدول و منظم باشه. اختیاریه ولی حالاکه خواستین لطفا از آیات 1 تا 10 سوره مائده رو بخونبن. (فک کنم بیشتر از یه صفحه هست ایرادی که نداره؟)

ممنون.چشممممممم حتمااااااااا.التماس دعا:ad54ad:

منم التماس دعا دارم. خدا قبول کنه. ببخشیدا لایکم کار نمیکنه

majede

New member
سلام
اواجونم مرسی که این تاپیکو باز کردی خیلی دوستت دارم:heart::heart::rose:
التماس دعا

AWWA

New member
سلام...چجوریاست اینجا هرکی خودش میگه چقد میخونه یا یه نفر تعیین میکنه ک همه چ انداره بخونن......اگه اینجوریه ک ب منم بگید کجا رو بخونم......تشکر.:auizz3ffy9vla57584x

سلام آنتونی جون....هرکسی میتونه بعد آیه ای که آخرین نفر ورداشته یه صفحه یابیشترو اعلام کنه و بخونه. حالاکه میخوای لطفا آیات 11 تا 20 سوره مائده رو بخون:28:

biochemista

New member
آوا جان خسته نباشی
21 تا 31 رو هم من میخونم. انشاا... تاثیرات معنویش نصیب هممون بشه خصوصآ آوای عزیز:28:

آخرین ویرایش:

akhbar

New member
سلام آرام جون خواهش میکنم چه جسارتی؟!!!! هرنظری محترم و باارزشه. راستش ختم اولو آزمایشی و اختیاری در نظرگرفتم. هرکسی متناسب با شرایطش میتونه یه صفحه یا بیشترو انتخاب کنه.
اما تو پست 90 دو تا ختم منظم و بابرنامه رو اعلام کردم. اونجوری میتونیم طبق گفته شما برای هر داوطلب یه حزب و بیشتر اعلام کنیم تا هم سرعت بیشتر بشه و هم نظم رعایت بشه.

تو پست 90 اینو نوشتم...در این موردم نظر موافق و مخالفتونو اعلام کنین

جمعه 13 رجب ولادت حضرت علی(ع) هست دو هفته بعدش 17 رجب مبعث پیامبر اکرم(ص)هست. تو عرض این دو هفته یک ختم خواهیم داشت ان شاءالله. بین داوطلبا جزء ها رو تقسیم میکنیم .
بعدش 22 رجب ولادت امام حسین(ع) هست و دوباره تقریبا دو هفته بعدش ولادت امام زمان (عج) هست.به مناسبت این ایام واقعا مبارکم یه ختم دیگه میذاریم. بعدا تعداد وعدد جزء ها رو که هرنفر باید بخونه اعلام میکنیم.
اونایی که موافقن لایک کنن

نمیتونم لایک کنم.خواستم بگم موافقم

s861276

New member
سلام دوستان . من سوره آل عمران رو خوندم
برای دور دوم :
از آیه 31 تا آخر سوره مائده

AWWA

New member
سلام
برای سری دوم آقا مهرشادآیات 51 تا 60 سوره انعام رو لطف میکنن و میخونن.
منم برای سری سوم آیات 61 تا 80 سوره انعام رو ورمیدارم

AWWA

New member
جمعه 13 رجب ولادت حضرت علی(ع) هست دو هفته بعدش 17 رجب مبعث پیامبر اکرم(ص)هست. تو عرض این دو هفته یک ختم خواهیم داشت ان شاءالله. بین داوطلبا جزء ها رو تقسیم میکنیم .
بعدش 22 رجب ولادت امام حسین(ع) هست و دوباره تقریبا دو هفته بعدش ولادت امام زمان (عج) هست.به مناسبت این ایام واقعا مبارکم یه ختم دیگه میذاریم. بعدا تعداد وعدد جزء ها رو که هرنفر باید بخونه اعلام میکنیم.
اونایی که موافقن لایک کنن
دوستانی که با دو ختمی که در بالا اعلام کردم(پست 60 و77)موافق بودن و لایک کردن اسامیشونو لیست کردم. لطفا اگه کسای دیگه ای هم داوطلب هستن اعلام کنن تا روز سه شنبه تقسیم بندی جزء ها رو اعلام کنیم.
بازم چند تا نکته:
1)حتما نیازی نیست خودمون جزء انتخابیمونو بخونیم،اگه فرصت نداشتیم میتونیم از دیگران مثلا یکی از اعضای خونواده درخواست کنیم تا به نیابت از ما بخوندش.
2)سعی کنیم تعدادمون حداقل 30نفر باشه تا یه جزء به هرنفر برسه.
3)این دو ختم برخلاف ختم اولمون باید درزمان مشخص انجام بشه.مثلا از 13 تا 27 رجب.(3 تا 17 خرداد)لیست کسانی که تا اینجا اعلام آمادگی کردن:

1)اخبار
2)آقا سینا(2020ps)
3)s861276
4)rahimimm
5)مهنا
6)آرام (ft)
7)لیلا(am-ml)
8)یکی از دوستان:))
9)شادیا
10)snake67

11)آقا مجتبی(mj1919)
12)مهسا بانو
13)آقاحسین
14)ساکار

آخرین ویرایش:

شادیا

New member
سلام
من تازه این تاپیک رو دیدم
لطفا اگه ممکنه منو هم شریک کنید
:riz304::riz304::riz304:
التماس دعا

AWWA

New member
سلام
من تازه این تاپیک رو دیدم
لطفا اگه ممکنه منو هم شریک کنید
:riz304::riz304::riz304:
التماس دعا

سلام شادیا جون خوش اومدی:rose: لطفا آیات 81تا100سوره انعام رو بخون.
میخوای تو ختم ولادت حضرت علی(ع)تا مبعث پیامبر هم شرکت کنی؟اسمتو به لیست اضافه کنم؟

شادیا

New member

سلام شادیا جون خوش اومدی:rose: لطفا آیات 81تا100سوره انعام رو بخون.
میخوای تو ختم ولادت حضرت علی(ع)تا مبعث پیامبر هم شرکت کنی؟اسمتو به لیست اضافه کنم؟

سلام آوا جان ممنون گلم
بله اگر لطف کنی ممنون میشم
:rose:

منتظر 67

New member
سلام اوا جون
منم دوست دارم تو ختم قران ولادت امام علی(ع) شرکت کنم.
منو یادتون نره ها
اجرتون با امام زمان(عج)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا