***خبر فوری***(این تاپیک فقط امروزفعاله.پس زودبیاتو...)

آسمون

New member
خدا ازهمه قبول کنه...3800تا صلوات
بچه ها ازهمتون بابت همکاری ممنونم...

سلام برتو ای آخرین فرستاده خدا...
آقاحرف زدن باشما سخته واسم...ایقد که پیش شما حقیرم...
اما امشب ما بچه های انجمن علوم پزشکی هرکدوم ازیه گوشه ایران...به امید خوشحال کردن شما، سعادت پیداکردیم دلامونو صاف کنیم و با دستای خالی یه هدیه کوچیک و ناقابل واستون دست وپا کنیم...
خواهرم بهم گف پیغمبرچه نیازی به صلوات فرستادن ماهاداره؟؟؟ چن لحظه بغض کردم واز کادوی کوچیکمون خجالت کشیدم بعدش گفتم مگه تو روزتولدت به کادو هایى که میگیری نیاز داری؟؟نداری اما ازینکه دیگران بفکرت بودن خوشال میشی حتی یه اس ازطرف یه دوست که تولدتوتبریک گفته لبخندرولبت میشونه...
حالا اگه این کارما فقط یه لبخند رو لب شما بنشونه...انگار دنیاروبه ما دادن آقا...
ما کیک تولدنمیخاییم ازتون...فقط یه خاهش داریم...
آقا ما همه جوونیم وپرازخطا...فقط خداخبرداره ازبارگناهامون که چقدسنگینه...نمیدونم بین بچه های انجمن چن نفرهسن که دلاشون پاکه...بخاطر این عزیزا و بخاطر خدا برا هدایت شدنمون دعاکنین...بدجوربه شفاعت شما نیازداریم چه این دنیا چه اون دنیا...
حرف آخر: تو دل هرکدوم ازما یه آرزو هایی هس که دنیاییه...بعضیا قبولی ارشدو دکتری،بعضیا ازدواج!بعضیابیکارن،بعضیا شفای مریض میخان،بعضیادلتنگ کسی هسن و...میدونم خیلی پر رو هسم با4تاصلوات این همه خاسته دارم ازتون!!!!اماشنیدم شما هیچ فقیری رو دست خالی برنگردوندین...ماهم فقیریم وجزخداوشما کسی رو نداریم...بعضی چیزا بایه دنیاثروت هم بدست نمیاد امابا یه نگاه خدا...خلاصه پادرمیونی کنین دیگه...
اینم بگم ودیگه رفع زحمت کنم...اون دنیا هوای بابای من و همه رفتگان بچه های انجمن روداشته باشین..روحشون شاد
اللهم صل علی محمد و آل محمد...

آخرین ویرایش:

leylii

New member
من 1400 تا هم علاوه بر 100 تا فرستادم ..امیدوارم مورد قبول خداوند واقع شده باشه آمین

sepideeee

New member
چی چی هنو تموم نشده من تازه همین الان اومدم .... تازه تولد هم فرداس ....
منم صد تا

misagh68

New member
شدش 238...........ششششبببببببب خوش..............عیدتون مبارک..........:riz304::riz304::riz304::riz304::

آسمون

New member
5540تا...
ای ول بچه ها خوشم اومد ازحرکتمون...:thumbsupsmileyanim::28::smilies-azardl (113:bunnyearsmiley:

منتظر 67

New member
سلام
عید بر همه شما دوستای خوبم مبارک
منم صد صلوات میفرستم...
در پناه حق

raha 24

New member
سلام .
تولد پیامبر خوبی و مهربونی، حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و اله و سلم) و امام صادق (علیه السلام ) روبه دوستای گلم تبریک میگم مخصوصا به ساحت مقدس آقا امام زمان(عج).
منم 100 تا میفرستم. اگه بتونم بیشتر میفرستم.
دوستای عزیزم مشکلی برام پیش اومده اگه امکان داره برام دعا کنید. مطمئنم خدا دعای دوستای پاکمو قبول میکنه.
ممنونم

بالا