حكم خيانت همسر چيه؟طلاق!يا خيانت متقابل!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

binam

Active member
خب درستم میگن چون گفتم که زندگی یه عمر با کینه فایده نداره

خیانت چه از طرف زن باشه چه مرد غیر قابل بخششه...وحشتناکه...اگه بخوان با هم بمونن فقط به هم شک دارن...حتی محبت همدیگه رو باور نمیکنن....این زندگی تموم شه بهتره

آخرین ویرایش:

marya

New member
نظر دادن در این مورد خییییییییییییلی سخته
نمیشه یه حکم کلی داد برای همه

از نظر من خیانت فقط این نیست که طرف ادم بره با یکی دیگه رابطه برقرار کنه
اگه به اعتماد ادم هم خیانت کنه وچیزی رو از ادم مخفی کنه یا به حرفایی که قبلا زده پایبند نباشه اینها همه خیانته.....خیانت به پاکی وسادگی طرف مقابل خیانت به احساسات وشخصیت ادم

به نظر من جواب متقابل اصلا کار انسانی نیست
شخصیت خود ادمو زیر سوال میبره
واقعااااااااا سخته نظر بدم
شاید خود طرف هم مقصر باشه شاید برای زندگیش کم گذاشته شاید ............

shahram25

New member
گزینه اول----بدون حتی یک کلمه حرف یا یه ذره عصبانیت یا ناراحتی-----طلاق
گزینه دوم-----بدون حتی یک کلمه حرف یا یه ذره عصبانیت یا ناراحتی-----قتل
انتخاب و به عهده ی خود شخص میذارم
smiles%20%2827%29.gif
واريا مرد ميخوام اول بخواد بياد خواستگاريت .دختر چقد خشن ميزني تو

miler

New member
من با واریا موافقم.... میگم اول با خونسردی با دختره باب فرندی باز میکنیم و تو غذاش سم میریزیم یا اول شوهرو مسموم کنیم؟:smiliess (11):

waria

New member
من با واریا موافقم.... میگم اول با خونسردی با دختره باب فرندی باز میکنیم و تو غذاش سم میریزیم یا اول شوهرو مسموم کنیم؟:smiliess (11):
سم؟؟؟با سم مخالفم،قدیمی شده...ببین من رشتم میکروبه....یه باکتری هایی هست خیلی باحالن،به یه دستمال آغشته میکنیم میذاریم تو جیبش---- هنوز دستمال و در نیاورده کار تمومه.
smile%20%2872%29.gif
....
ولی جدا از شوخی...تا اتفاق نیفته نمیشه نظر داد.که البته امیدوارم هیچوقت برای کسی این اتفاق پیش نیاد...اما مسلما گزینه ی تلافی یا گذشت رو انتخاب نمیکنم.

A_F_A

New member
من کلمه خیانت رو داغ میکنم رو گاز بعد همون قسمت به یادگاری میزارم که آینده اش بیمه بشه !!!
کتک اش هم نمی زنم !!
ولی شاید وقتی خواستم بفرستم اش خونه باباش یک اوردنگی بهش بزنم!!!

sahar2

New member
اگر بعد از خیانت طرفین مایل به ادامه زندگی با هم نباشند عاقلانه این هست که با وجود مشکلاتی ممکنه بوجود بیاد طلاق بگیرند و خانم ها مهریه رو به اجرا می گذارند آقایون هم ممکنه سریع ازدواج مجدد بکنند البته اگر دیگه اعتماد بتونند بکنند که امیدوارم بتونند. اگر هم با وجود دل شکستگی و بی اعتمادی بوجود اومده مایل به ادامه زندگی باشند به نظر من باید از یک مشاور یا روانشناس خوب کمک بگیرند و علتش رو پیدا کنند ودر جهت رفع اون حرکت کنند تا این زندگی رو نجات بدن و من مطمئنم راه نجات داره.

patris

New member
فقط جدایی
من حتی دلیلشم نمیپرسم خیانت کرده دیگه به هر دلیلی
اگه من مشکل داشتم و دلشو زده بودم اول باید از من جدا میشد بعد هر کاری دلش میخواست میکرد:image170:
دیگه ادامه اون زندگی چندشه چه واسه زن چه واسه مرد فرقی نمیکنه
البته حرف زدن راحته تو فاجعه که قرار بگیری خیلی چیزا فرق میکنه:13: خدا اون روزا رو واسه هیچکس نیاره آدم داغون میشه

mosaferkocholo

New member
آقا شهرام نمی خوام تو رشته ی شما وارد شم اما من به عینه دیدم کسایی که اهل خیانتن خیلی این جمله رو میگن اگر خیانت کنی من فلان میکنم یا من با آدم خیانت کار فلان کارو میکنم توی هر بحث بی موردی این رو مطرح میکنن فکر میکنم نقطه ضعفه خودشون رو خیلی میگن به نظر شما این طور نیست ؟؟
من خودم از خیانت متنفرم و سعی میکنم این آدم رو ترک کنم ولی وقتی طرفو دوست داشته باشم یا عاشقش باشم عذابم میشه چون اون وقت قدرت ترک ندارم ولی مدارا هم نمیکنم سعی میکنم تا وقتی که وابستگیم کم شه باهاش بمونم و بعد ترکش کنم یعنی ظاهرا ببخشم ولی عمرا

shahram25

New member
مصطفي جان ما تو روانشناسي يه بحثي داريم تحت عنوان مكانيسم هاي دفاعي كه تمام افراد بلا استثنا ازش استفاده ميكنن و اين مكانيسم هاي دفاعي بالغ بر 30 تا40 تا ميشه كه از واكنش وارونه و فرافكني و برون فكني و انتصابو جابجايي و... گرفته تا بري اخر هستش كه انسانها براساس شرايط ازش استفاده ميكنن.
مثلا در مكانيسم جبران دخترهايكه از لحاظ چهره زيبا نيستن ميرن كاري ميكنن كه اين زشته به چش نياد ميرن پزشكي ميخونن و پزشك ميشن كه پزشكي اين زشتيشونو با مدركش ميپوشونه و... حالا ايني كه گفتي بايد توجه كرد از چه مكانيسيمي و در چه شرايط و باچه هدفي بيان كرده بعد ميشه تصميم گرفت چه واكنشي انجام داد كه مناسب عملش باشه كه نتيجه بده

cheshmak

New member
اول مهریه رو تمام کمال بگیره (درمورد خانوما)

بعدشم طلاق بگیره!!!!

در مورد آقایونم باید گفت که طلاق بهترین راه حله....!

البته این نظر منه!

pariya

New member
فقط اون شخص رو باید تنها گذاشت...چه اقا چه خانم..........
البته به نظر من ها..

pariya

New member
فقط اون شخص رو باید تنها گذاشت...چه اقا چه خانم..........
البته به نظر من ها..

cheshmak

New member
عدالت چشمك زبانزد عام و خاصه

صد البته
همینطوره که فرمودید!!!!!

خداییش راس گفتم دیگه خانوما حقشونه درمقابل خیانت همسرشون نه تنها ترکش کنن و طلاق بگیرن بلکه باید مهریه شونم بگیرن تا بلانسبت حضار طرف مقابل ادب بشه!!!!!

a_67

New member
خانوما!
:
حتماً شرط حق طلاق رو برای طرف مقابل بذارید.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا