حقوق ماهانه دانشجویان Ph.D وزارت بهداشت چقدره ؟

mahsast

New member
راستی کسی اینجا هس که حقوق هییت علمی هارو هم بتونه به چرتکه بزنه ببینیم چقدر میگیرن!!؟؟

تا اونجایی که من دیدم استادای ما که ارشد بودن (چون تو رشته ما فعلا دکترا کم داریم هیئت علمی شهرستانا غیر از تهران ارشدن) میدونم که هیئت علمی پیمانی(ارشد) 2 تومن میگرفتن حالا دکتری که باشی بیشتره

varia

Well-known member
تا اونجایی که من دیدم استادای ما که ارشد بودن (چون تو رشته ما فعلا دکترا کم داریم هیئت علمی شهرستانا غیر از تهران ارشدن) میدونم که هیئت علمی پیمانی(ارشد) 2 تومن میگرفتن حالا دکتری که باشی بیشتره

حقوق یک هیئت علمی با مدرک کارشناسی ارشد (مربی آموزشی) متفاوت با حقوق هیئت علمی دکتری هست و خیلی اختلاف دارند(تقریبا دو برابر) و حقوق هیئت علمی بین دانشگاههای وزارت علوم با وزارت بهداشت تفاوت وجود داره(وزارت بهداشت بیشتره) و حقوق هیئت علمی آموزشی با هیئت علمی پژوهشی فرق داره(آموزشی بیشتر از پژوهشی).
معمولا در کنار هیئت علمی بودن یه مسئولیت اجرایی هم دارند( از ریاست و معاونت تا رئیس کتابخانه بودن!) و حقوقشونو یخورده بالا میبره.

Hamidvet

New member
حقوق یک هیئت علمی با مدرک کارشناسی ارشد (مربی آموزشی) متفاوت با حقوق هیئت علمی دکتری هست و خیلی اختلاف دارند(تقریبا دو برابر) و حقوق هیئت علمی بین دانشگاههای وزارت علوم با وزارت بهداشت تفاوت وجود داره(وزارت بهداشت بیشتره) و حقوق هیئت علمی آموزشی با هیئت علمی پژوهشی فرق داره(آموزشی بیشتر از پژوهشی).
معمولا در کنار هیئت علمی بودن یه مسئولیت اجرایی هم دارند( از ریاست و معاونت تا رئیس کتابخانه بودن!) و حقوقشونو یخورده بالا میبره.

مررررررسی دکتر گلچین جان :thanks:

mel

New member
سلام دوستان، اگه کسی از شهری دیگه دکترای وزارت بهداشت تهران قبول شد، چی؟ باید کلا بره تهران؟ تبصره ای نداره؟
حتی در صورتیکه قید حقوق رو هم بزنه؟
مرسی

Hamidvet

New member
سلام دوستان، اگه کسی از شهری دیگه دکترای وزارت بهداشت تهران قبول شد، چی؟ باید کلا بره تهران؟ تبصره ای نداره؟
مرسی

منظورتون چیه؟

خب وقتی قبول شدین باید حتماً برین دیگه و اونجا حضور داشته باشین!

varia

Well-known member
مرسی

تحصیل در دوره دکتری تمام وقت هست و انتقالی وجود نداره ولی بعد گذراندن آزمون جامع میتونید پایان نامه تونو اگه امکاناتش فراهم شد و گروه موافقت کرد در شهر خودتون پیگیر باشید و انجام بدید.

shida

New member
سلام دوستان، میگم سوالات دکتری وزارت بهداشت امسال رو کجا میتونم پیدا کنم ؟؟؟؟ تو سایت نتونستم پیدا کنم !!!! شما جایی سراغ دارین ؟؟؟؟؟؟؟؟

varia

Well-known member
سلام دوستان، میگم سوالات دکتری وزارت بهداشت امسال رو کجا میتونم پیدا کنم ؟؟؟؟ تو سایت نتونستم پیدا کنم !!!! شما جایی سراغ دارین ؟؟؟؟؟؟؟؟

خب این سوالتون مربوط به این تاپیک نیست ولی بعد ثبت نام در سایت زیر میتونید سوالات رشته های مختلف رو دانلود کنید:

دانلود

pazzle

New member
بچه ها کسی میدونه شرایط پذیرش استعداد درخشان برای دکترا وزارت بهداشت چه جوریه؟

بچه ها کسی میدونه شرایط پذیرش استعداد درخشان برای دکترا وزارت بهداشت چه جوریه؟

سلام
ببینید دوست عزیز شرایط رو همیشه در زمان ثبت نام با توجه به تاریخ اعلام شده مانند سالهای قبل اگر باشد شهریور ماه زمانیکه دفترچه ثبت نام میاد مفادش رو میبینید که در صورت داشتن شرایط قسمت مربوط رو در زمان ثبت نام پر میکنید شما می تونید با دانلود دفترچه ثبت نام سال پیش که تو سای سنجش پزشکیsanjeshp.ir قسمت دکتری 93-94 مشاهده کنید من اینجا لینک دانلود واستون میذارم به آخرین صفحات پی دی اف صفحه 83 به بعد مراجعه کنید آیین نامه اونجاست:
http://sanjeshp.ir/PhD/phd_93/Pages/announces003.pdf

بالا