حضور و غیاب برای شناسایی اعضای آنلاین انگل شناسی

rojiin

New member
مرسی s86من میکروب و قارج و ویروس خوشم نمیاd جیکار کنم؟

s861276

New member
مرسی s86من میکروب و قارج و ویروس خوشم نمیاd جیکار کنم؟
حرف دل منو زدی به خدا
منم اصلا حوصله این سه تا درسو ندارم مخصوصا قارچ :p7977cujr38iyymsu8:
ولی خب چه میشه کرد باید خوند دیگه . راستش من خودم بیشتر وقتمو رو ایمنی میذارم تا میکروب . به نظرم هم خوندنش راحت تره هم سوالاش رو میشه جواب داد . این میکروب رو هر چی هم بخونی بازم میبینی یه سوال دادن معلوم نیست از کجا در اوردن !!!:wacsmiley: به نظرت این جوری نیست ؟؟؟؟ :33:

salam s 86.mer30 az rahnamaeet.angal kheyli sakhte.zistaye dore karshenasi ham fekr konam yadam rafte bashe.10 sal gozashte.shoma hame darsaro mikhoni?man fekr konam faghat beresam angal bekhunam.omidi hast?

salam mer30 vase pm.manam doa kon ghabul sham.bebinam age bekham ghazvin ghabul sham unam taraze bala mikhad?mishe rahnamaeem koni raje be entekhabe shahr?

s861276

New member
salam s 86.mer30 az rahnamaeet.angal kheyli sakhte.zistaye dore karshenasi ham fekr konam yadam rafte bashe.10 sal gozashte.shoma hame darsaro mikhoni?man fekr konam faghat beresam angal bekhunam.omidi hast?
سلام kajale جان . واسه زیست اگه بتونی کتابای دبیرستان رو بخونی تا حدود زیادی جواب میده ...
والا من خوندن میکروب واسم شده یه کابوس :j58r36j3gcr4suxymup خیلی سخته
الان بیشتر وقتم رو گذاشتم رو انگل و ایمنی . باکتری و ویروس خیلی خیلی کم میخونم . قارچ هم که تصمیم گرفتم نخونم آخه هیچی ازش نمیفهمم . :wacsmiley:
راستش سال اولیه که دارم انگل شرکت میکنم نمیدونم اگه فقط انگل بخونی تا چه اندازه جواب میده :21:

من ترم یک انگل هستم.خدا رو شکر که دوران سخت کنکور تموم شد.امیدوارم همتون موفق باشین

rojiin

New member
حرف دل منو زدی به خدا
منم اصلا حوصله این سه تا درسو ندارم مخصوصا قارچ :p7977cujr38iyymsu8:
ولی خب چه میشه کرد باید خوند دیگه . راستش من خودم بیشتر وقتمو رو ایمنی میذارم تا میکروب . به نظرم هم خوندنش راحت تره هم سوالاش رو میشه جواب داد . این میکروب رو هر چی هم بخونی بازم میبینی یه سوال دادن معلوم نیست از کجا در اوردن !!!:wacsmiley: به نظرت این جوری نیست ؟؟؟؟ :33:

اره راست میکی.من قبلا ایمنو خوشم dوست dاشتم.حالا هنوz هیجی نخونdم اما ایشالله شروع میکنم

سلام پروین جون.مرسی که به ما سر میزنی منم ازت همون سووال rojin رو دارم.کدوم مهمتره اونو بخونیم

کژال جون پیام بده هر سوالی داشتی در خدمتتم
الان فصل امتحاناست کم میام
اما هر وقت اومدم جواب میدم
اول خود انگل بعد زبان
ایمنی
بعدشم زیست و میکروب

بابا وقتتون رو میکروب تلف نکنید
آخه 3تا درس سخت و حفظی باکتری و قارچ و ویروس بخاطر ضریب 1.5!!!!!!!!!!1
اونم وفتی انگل ضریب 6-7 و زبان 4 هست!!!!!!!!!!!!

Soroush Star

New member
پروين جان تبريك ميگم منم ميدونم اول درس انگل شناسي بعد زبان .
ميتونم رتبه شمارو بپرسم مرسي

rojiin

New member
بابا وقتتون رو میکروب تلف نکنید
آخه 3تا درس سخت و حفظی باکتری و قارچ و ویروس بخاطر ضریب 1.5!!!!!!!!!!1
اونم وفتی انگل ضریب 6-7 و زبان 4 هست!!!!!!!!!!!!

زاست میکی.جه خوب حواسمونو جمع کرdین.ایمنو هم خیلی مهمه؟

بالا