حاضری رشتتو با چه رشته ای عوض کنی؟

leylii

New member
با هیچی ..همون رشته ای که خیلی دوست دارم و می خونم:thanks:

sanaz d

New member
البته بر من بستگی دارها که دندونپزشکیه کدوم دانشگاه باشه مثلا اگه ازاد باشه نمیخوام سراسری باشه عوض میکنم با ارشد سم که هستم

mehrshad.namdar

New member
كلا مدرك به هيج دردي نميخوره حاضرم ببخشمش اصلا بدرد بخور نيست. نه كاري ميشه باهاش كرد نه بول درست نه وجه اجتماعي

k-b

New member
رشته ی الانم رو با هیچی عوض نمیکنم چون به درد بازار کار و پول درآوردن میخوره ولی دوس دارم در کنارش تغذیه، عکاسی و موسیقی بخونم:a2d3:

biosta

Well-known member
دروغه اگر بگم ، دوباره برگردم آمار رو انتخاب می کنم
انتخاب من پرستاری بود چون به روحیه ام می خوره ( کمک به دیگران و مسئولیت پذیری ... و بازار کارش عالیه
اگر کار برایم مهم نباشه تربیت بدنی رو چون استعداد دارم تو ورزش! 10 سالی ست رزمی کار می کنم .
آمار رشته ی مظلوم ! و غریبیه تو ایران ، اما مثل هر رشته ای جذابیت های خودش رو داره .
بهرحال مهم اینه که احساس رضایت کنم از زندگی ام ، احساس خوشبختی
مهم اینه که کار و تفریحم یکی باشه ، یعنی وقتی کار می کنم لذت ببرم و نه این که منتظر این باشم که روز تعطیل برسه . ...

royaaaaa

New member
معلومه هیچکس دوس نداره آزاد بخونه.......همه کشته مرده سراسری ان......مگه اینکه بنابه شرایطی آزاد رو انتخاب میکنن

mehrshad.namdar

New member
اوايل فك ميكردم با مدرك ميشه كار بول وجه اجتماعي و اينده خوبي داشت هرجي بيش رفتم به اشتباهم بيشتر بي بردم ولي راه بركشت نداشتم. فهميدم با مدرك از كار و بول خبري نيست دلمون رو خوش كرديم به وجه اجتماعي يه هو ديديم خر در خروار ظرفيت دانشكاه ها نجومي زياد شد طوري كه تا جند سال قبل ديبلم هم نداشتن به زور شدن كارشناس و كارشناس ارشد اين شد كه ارزش اجتماعي مدرك هم از بين رفت و ...

بالا