جواب کنکور ارشد دانشگاه آزاد

delnavaz

New member
سلام دوستان من قبول شدم علوم تحقیقات میکروب ولی نمیرم ...یکی از دوستام هم قبول شده تهران شمال ولی رتبه آخرین فرد قبولی رو زده 72 ولی دوستم رتبه اش شده 30 پس چرا علوم تحقیقات قبول نشده؟ زدن قبولی تهران شمال؟

تهران شمال رشته های شما واقعا خوبه.... یعنی استاداش خیلی خوبن،من دوره کارشناسیم چند واحد مهمان گرفتم اونجا... استاداش خیلی ماهن... :smilies-azardl (113

A_F_A

New member
دانشگاه علوم تحقیقات یکی از بهترین دانشگاه های ایران هست لطفا توهین نکنید به اعتبار یک دانشگاه اکثر استادای دانشگاه تهران توی علوم تحقیقات درس میدن ...این درست نیست که شما اعتبار یه دانشگاه رو ببرید زیر سوال...اگر از نظر شما علوم تفریحات بوده چرا اصلا شرکت کردید تو کنکورش؟! متاسفم
من فقط می خواستم برای دست گرمی برم امتحان بدم و اگه تا آخره امتحان میشستم به جای 8 بین 1-3 میشدم(اخه حوزه ازگل -تهران بود و یکی از بچه پرشیا اورده بود و زود بلند شد من هم گفتم من هم بلند شم با هاش برم .آخه خیلی پرت بود.کلی خوش گذشت)
من خودم آزاد خودم و می دونم چه جماعتی هستن و این استاد های علوم تفریحات هم کامل می شناسم!!
یکی شون که مدیر گروه علوم تفریحات تو یکی از گرایش ها بود یک گرایش جدید زد تو همون جا(البته دانشکده مهندسی پزشکی پونک هست) و سوال ها رو هم بین نزدیکانش پخش کرد!!!فرض کن طرف 5 دفعه یک درس رو افتاده اون هم معادلات حالا داره ارشد می خونه!!!جالب این محمد نام که دوست خوده من هم هست خودش قبل از نتایج کلی میخندید و میگفت فردا همه قبول هستن(البته 8-7 نفرشون رو می شناختم):25r30wi::25r30wi:
باور کن من حدس نمیزنم خود اون کسایی که سوال ها روداشتن به من گفتن !!!پسر ها در شرکت آقا مشغول به کار هستم و دختر ها هم.....(این اولی خودم دیدم و لی دومی رو خدا میدونه)
خیلی چیز ها تو این علوم تفریحات و ... دیدم و شنیدم +18 و -18 اش از همین هایی که شما میگی سطح علمیشون بالا هست!!
امسال هم میگفتن سوال ها رو داده!!من واقعا روز آزمون تو گرایش خودم رو میگم میبینم یک عده از شهرستان کوبیدن با 1000 امید و آرزو که امتحان بدن و شما فرض کن یک عده برای گرایشی که این بابا تاسیس کرده هم میان در حالی که من می دونم چه خبره ولی اون نمی دونه!!وبعد اش چقدر خودش رو سرزنش میکنه که قبول نشده!!!
این که میگن سراسری و آزاد رو می خوان گزینش اش رو یکی کنن فقط به خاطره هزینه اش نیست و این .....هم به گوش آقایون میرسه این هم بگم اکثر رشته تو همین علوم تفریحات سوال هاش طرح میشه!
خدا رو شکر که این علوم پزشکی تهران من رو طلبید!!نمی گم اونجا بهشت ولی حداقل پیش خودم فکر میکنم و میبینم تلاش خودم رو کردم که وضعیت خودم رو بهتر کنم!!
اگه خدایی اون بالا باشه حق این جور آدم ها رو کف دستشون میزاره!!!
من نمی خوام بگم کل مجموعه این جوری هست ولی تعداد کثیری از این نوع در این مجموعه میلولن!!!
کلا دانشگاه آزاد به قول یکی از استاد های(معاون علوم پزشکی یکی از شهر ها بود ایشون و به علت نبود استاد....) بافهم و..... تجارت خونه ای بیش نیست!!!
خلاصله تفریحات و تجارت خونه و....خیلی مودبانه است!!!

آخرین ویرایش:

emmy

Member
[سلام ممنون که بهم امید دادین.:smiliess (10):
من کلا یک خصلت دارم که نمیدونم خوبه یا نه. من اینقدر ادامه میدم تا به رشته های مورد علاقم برسم حتی تا 70 سالگی.:riz277:

8521413

New member
من فقط می خواستم برای دست گرمی برم امتحان بدم و اگه تا آخره امتحان میشستم به جای 8 بین 1-3 میشدم(اخه حوزه ازگل -تهران بود و یکی از بچه پرشیا اورده بود و زود بلند شد من هم گفتم من هم بلند شم با هاش برم .آخه خیلی پرت بود.کلی خوش گذشت)
من خودم آزاد خودم و می دونم چه جماعتی هستن و این استاد های علوم تفریحات هم کامل می شناسم!!
یکی شون که مدیر گروه علوم تفریحات تو یکی از گرایش ها بود یک گرایش جدید زد تو همون جا(البته دانشکده مهندسی پزشکی پونک هست) و سوال ها رو هم بین نزدیکانش پخش کرد!!!فرض کن طرف 5 دفعه یک درس رو افتاده اون هم معادلات حالا داره ارشد می خونه!!!جالب این محمد نام که دوست خوده من هم هست خودش قبل از نتایج کلی میخندید و میگفت فردا همه قبول هستن(البته 8-7 نفرشون رو می شناختم):25r30wi::25r30wi:
باور کن من حدس نمیزنم خود اون کسایی که سوال ها روداشتن به من گفتن !!!پسر ها در شرکت آقا مشغول به کار هستم و دختر ها هم.....(این اولی خودم دیدم و لی دومی رو خدا میدونه)
خیلی چیز ها تو این علوم تفریحات و ... دیدم و شنیدم +18 و -18 اش از همین هایی که شما میگی سطح علمیشون بالا هست!!
امسال هم میگفتن سوال ها رو داده!!من واقعا روز آزمون تو گرایش خودم رو میگم میبینم یک عده از شهرستان کوبیدن با 1000 امید و آرزو که امتحان بدن و شما فرض کن یک عده برای گرایشی که این بابا تاسیس کرده هم میان در حالی که من می دونم چه خبره ولی اون نمی دونه!!وبعد اش چقدر خودش رو سرزنش میکنه که قبول نشده!!!
این که میگن سراسری و آزاد رو می خوان گزینش اش رو یکی کنن فقط به خاطره هزینه اش نیست و این .....هم به گوش آقایون میرسه این هم بگم اکثر رشته تو همین علوم تفریحات سوال هاش طرح میشه!
خدا رو شکر که این علوم پزشکی تهران من رو طلبید!!نمی گم اونجا بهشت ولی حداقل پیش خودم فکر میکنم و میبینم تلاش خودم رو کردم که وضعیت خودم رو بهتر کنم!!
من نمی خوام بگم کل مجموعه این جوری هست ولی تعداد کثیری از این نوع در این مجموعه میلولن!!!
کلا دانشگاه آزاد به قول یکی از استاد های(معاون علوم پزشکی یکی از شهر ها بود ایشون و به علت نبود استاد....) بافهم و..... تجارت خونه ای بیش نیست!!!

یادمه ترم سه کارشناسی که بودم... یه دوستی داشتم... ترم 9 بود... هیچی حالیش نبود... صفر صفر... پروژه کارشناسیش رو من واسش انجام دادم...
الان داره علوم تحقیقات phd برق می خونه!!! البته از اون بچه بسیجی های خفن بود... با اطلاعات و این جور جاها در ارتباط بود و خانواده شهید و از این جور برنامه ها... که قطعا در قبولیش تاثیر داشته!!!

kian

New member
این ظرفیت اضافه بود جونم ...
مثلا من هن.وز نفهمیدم چرا 20% سهمیه بهداشت که باید از ظرفیت اضافه انتخاب شن رو رسما از تعداد اعلام شده میگیرن!!!
حتما در این هم حکمتی هست که شما با 50-60نمره خام از اونا بیشتر بازم قبول نمیشی!!!

mosaferkocholo

New member
من که قبول نشدم :sadsmiley: گرچه اگر قبول میشدم هم نمیرفتم :sadsmileپولم کجا بود؟ خودشم این همه:13:

sokot206

New member
من رتبم 37 هست و اخرین نفر 23 .تراز من 5523 و تراز اخرین نفر 5604 هست.رشتم هم میکروبیولوژی از لاهیجان .میتونم امیدوار باشم؟

sanazmohandes

New member
خود لاهیجان رو بزنم؟
اره خود لاهیجان من که با این رتبم میخوام خود علوم تحقیقاتو بزنم با اینکه تهران مرکزیم رشتمو میگیره. عزیزم خیلیا هستن سراسریم قبول شدن اونو میرن یا بر اینکه ببینن تو چه سطحی هستن ازاد شرکت میکنن. یکی از دوستای من بهشتی قبول شده علوم تحقیقاتم قبول شده ازادو نمیره درضمن هرکسی نداره ترمی 2 میلیون بده

sokot206

New member
اره خود لاهیجان من که با این رتبم میخوام خود علوم تحقیقاتو بزنم با اینکه تهران مرکزیم رشتمو میگیره. عزیزم خیلیا هستن سراسریم قبول شدن اونو میرن یا بر اینکه ببینن تو چه سطحی هستن ازاد شرکت میکنن. یکی از دوستای من بهشتی قبول شده علوم تحقیقاتم قبول شده ازادو نمیره درضمن هرکسی نداره ترمی 2 میلیون بده
مرسی ساناز جان از راهنماییت.میشه درصداتم بگی.خیلی ممنون میشم

elmirak

New member

سلام دوست عزیز!
ضمن تبریک مجدد بخاطر قبولیتون در دانشگاه تهران میخواستم خدمتتون عرض کنم ارشد مهندسی پزشکی رو تا جاییکه من میدونم 2تا دانشگاه آزاد در ایران دارن تهران و مشهد!! من خودم مشهد قبول شدم!باید بگم دانشگاه فردوسی مشهد پارسال این رشته رو آورده و الان هیچ امکاناتی نداره و من از اینکه آزاد قبول شدم خوشحالم.در ضمن این بی عدالتی ها همه جا هست نه فقط در دانشگاه آزاد!شما فک فردین دانشگاههای بین المللی چه جوری کار میکنن؟؟؟در ضمن وقت کنکور آزاد مهندسی پزشکی امسال 120 دقیقه بود!با 120 سوال!!!

sanazmohandes

New member
مرسی ساناز جان از راهنماییت.میشه درصداتم بگی.خیلی ممنون میشم
. زبان 30 - ریاضی 0 - اب و فاضلاب30:ph34r-smiley:- الودگی محیط زیست 30 - مکانیک سیالات 30 - من مهندسی محیط زیست گرایش اب و فاضلاب شرکت کرده بودم و انتخابمم علوم تحقیقات تهران بود ولی مردود شدم

bambook

New member
سلام دوستان من قبول شدم علوم تحقیقات میکروب ولی نمیرم ...یکی از دوستام هم قبول شده تهران شمال ولی رتبه آخرین فرد قبولی رو زده 72 ولی دوستم رتبه اش شده 30 پس چرا علوم تحقیقات قبول نشده؟ زدن قبولی تهران شمال؟
azizam un dustet hatman khodesh entekhab avalesho zade Tehran shomal,age zade bood tahgighat unja ghabool mishod

بالا