جشن پذیرفته شدگان ارشد تغذیه

نوتر

New member
اجازه من تو گروه تغذیه همیشه گزارش درسامو میدادم یعنی تو این گروه تلاشامو کردم منم بیام تو جشنتون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:dadad4:

بفرما مهسا بانو خخخ
تو دیجی باش و این اهنگارو بذار برات آذری سیندیرماخ کنم(برقصم):4d564ad6::4d564ad6:

♫♫ دانلود آهنگ پیاله از رحیم شهریاری ♫♫

♫♫ دانلود آهنگ یاواش یئری از رحیم شهریاری ♫♫

MAHSABANOO

New member
Majid Elman - Sari Galin

موزیک 98 ایرانیان - دانلود آهنگ آذری جدید مجید ائلمان به نام نازلی یاریم

این دوتا هم خیلی خوفه نوتر بیا با اینا بلقص من موخونم بلات

32734568272922673626.gif

آخرین ویرایش:

MAHSABANOO

New member
مرسی که منم راه دادین تو گروهتون خخخخخخخخخخخخخخ

46666748079674836281.gif

همه دست جیغ و هوراااااا

narges.a

New member
وای خدا خیلی باحالین بچه ها.خخخخخخخ.:thanks:مهسا بانو خوش امدی.شما چیکار کردی؟

MAHSABANOO

New member
وای خدا خیلی باحالین بچه ها.خخخخخخخ.:thanks:مهسا بانو خوش امدی.شما چیکار کردی؟

چیو چیکار کردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی مرسی بابت خشو امد گویی
من قزوین قبول شدم دانشگاه روزانه بین الملل امام خمینی یعنی شهر خودم و خیلی خوشحالم چون اگه جایه دیگه قبول میشدم دو روزه از نفله میشدم خخخخخخخخخخخ

مجید دیجی

مدیر بخش
بچه ها خوش بگذره به خدا حقتونه... نتیجه ی یک سال تلاش یا بهتر بگم چند سال پشتکارتون رو گرفتید . آفرین به همتون:smiliess (8): آفرین به پشتکارتون ، آفرین به تلاش و پشتکارتون ، آفرین گنج درونتون
منم امسال با کله رفتم تو کوزه شدم یکم روفوزه... اما غم نخوریدا... مثل کوه ایستادم.... ما رو هم در خوشحالیتون شریک بدونید به امید خدا سال دیگه ما اینجا داریم بندری میزنیم...
اوه اوه ...اوه اوه ...

narges.a

New member
چیو چیکار کردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی مرسی بابت خشو امد گویی
من قزوین قبول شدم دانشگاه روزانه بین الملل امام خمینی یعنی شهر خودم و خیلی خوشحالم چون اگه جایه دیگه قبول میشدم دو روزه از نفله میشدم خخخخخخخخخخخ
منظورم همین بود که کجا قبول شدی.خب خدارو شکر.تبریک عزیزم.انشالله همیشه شاد باشی.رشتت چی بود؟

narges.a

New member
بچه ها خوش بگذره به خدا حقتونه... نتیجه ی یک سال تلاش یا بهتر بگم چند سال پشتکارتون رو گرفتید . آفرین به همتون:smiliess (8): آفرین به پشتکارتون ، آفرین به تلاش و پشتکارتون ، آفرین گنج درونتون
منم امسال با کله رفتم تو کوزه شدم یکم روفوزه... اما غم نخوریدا... مثل کوه ایستادم.... ما رو هم در خوشحالیتون شریک بدونید به امید خدا سال دیگه ما اینجا داریم بندری میزنیم...
اوه اوه ...اوه اوه ...
خیلی ممنون.ایشالله سال دیگه شما شاد باشین

profsor

New member
به به چه سور و ساتی به پا شده اینجا تبررررررررررررریک :thanks::thanks:

farah90

New member
به به ممنون از لطف دوستان کاش میشد شیرینی و شربت پخش کرد تو انجمن:thanks::bunnyearsmiley::28::28:

بالا