ثبت نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fatimash

New member
سلام دوستان خوبم
من به موسسه معین مراجعه کردم گفتن که اگر تعداد متقاضیا به حداکثر برسه کلاس ها تابستان شروع میشه اما اکه نه-مهرماه شروع میشه
از دوستانی که قصد شرکت تو آزمون رو دارن خواهش می کنم اعلام کنن که همگی باهم پاشیم بریم زودتر کلاسا شروع بشه

arezoomand

New member
سلام من امسال شرکت کردم ازمونای معینو 8 مرحله بود ولی کلاس نرفتم

a_67

New member
سلام دوستان خوبم
من به موسسه معین مراجعه کردم گفتن که اگر تعداد متقاضیا به حداکثر برسه کلاس ها تابستان شروع میشه اما اکه نه-مهرماه شروع میشه
از دوستانی که قصد شرکت تو آزمون رو دارن خواهش می کنم اعلام کنن که همگی باهم پاشیم بریم زودتر کلاسا شروع بشه
با سلام
دوست عزیز، ممنون از اطلاع رسانی تان؛
برای اینکه تاپیک شما جنبه ی تبلیغاتی نداشته باشه؛ بهتره دوستان برای کسب اطلاعات بیشتر یا به خود موسسه مذکور مراجعه نمایند یا با شما به صورت پیام خصوصی یا ایمیل ارتباط برقرار کنند.
چون تبلیغ موسسات و جزوه و ... در انجمن ممنوع میباشد به این صورت در تاپیک ها و ... .
با تشکر از همه.

آخرین ویرایش:

a_67

New member
ببخشید ،این یه جور تبلیغ نیست؟:21:
با سلام
به عنوان مدیر این بخش؛ با توجه به اینکه قصد ایشون اطلاع رسانی بوده و هماهنگی و ... برای همین این تاپیک حذف نشد؛ و الا انجمن جای تبلیغ به این صورت نیست.
موضوع هم بسته نشد تا دوستان فکر نکنند که با یک حالت قهری با ایشان برخورد میشه.
بنده در حد خودم متذکر شدم؛ حال اگر بر خلاف تذکر بنده و قوانین موردی پیش بیاد در آنصورت البته که بنا به صلاحدید، موضوع بسته یا حذف خواهد شد.
و اگر منظورتان از"این" در جمله ی " این یه جور تبلیغ نیست؟ " اگر کامنت کاربری که تاپیک رو باز کردن مد منظر هست؛ که پاسخ داده شد.
و یا اگر منظورتان کامنت بنده در پاسخ به کامنت ایشان هست؛ باید عرض کنم که خیر تبلیغ نیست؛ چرا که ارجاع داده شده به خود موسسه و خب حالا ایشون که فقط قصد یه هماهنگی و ... رو داره میتونن با پیام خصوصی و ... تبادل ایمیل و در نتیجه براحتی تبادل اطلاعات نمایند و هماهنگ شوند.
با تشکر

آخرین ویرایش:

am-ml

New member
با سلام
دوست عزیز، ممنون از اطلاع رسانی تان؛
برای اینکه تاپیک شما جنبه ی تبلیغاتی نداشته باشه؛ بهتره دوستان برای کسب اطلاعات بیشتر یا به خود موسسه مذکور مراجعه نمایند یا با شما به صورت پیام خصوصی یا ایمیل ارتباط برقرار کنند.
چون تبلیغ موسسات و جزوه و ... در انجمن ممنوع میباشد به این صورت در تاپیک ها و ... .
با تشکر از همه.

اون موقع که من پست گذاشتم ،فقط نوشته بودین "با سلام "

با سلام
به عنوان مدیر این بخش؛ با توجه به اینکه قصد ایشون اطلاع رسانی بوده و هماهنگی و ... برای همین این تاپیک حذف نشد؛ و الا انجمن جای تبلیغ به این صورت نیست.
موضوع هم بسته نشد تا دوستان فکر نکنند که با یک حالت قهری با ایشان برخورد میشه.
بنده در حد خودم متذکر شدم؛ حال اگر بر خلاف تذکر بنده و قوانین موردی پیش بیاد در آنصورت البته که بنا به صلاحدید، موضوع بسته یا حذف خواهد شد.
و اگر منظورتان از"این" در جمله ی " این یه جور تبلیغ نیست؟ " اگر کامنت کاربری که تاپیک رو باز کردن مد منظر هست؛ که پاسخ داده شد.
و یا اگر منظورتان کامنت بنده در پاسخ به کامنت ایشان هست؛ باید عرض کنم که خیر تبلیغ نیست؛ چرا که ارجاع داده شده به خود موسسه و خب حالا ایشون که فقط قصد یه هماهنگی و ... رو داره میتونن با پیام خصوصی و ... تبادل ایمیل و در نتیجه براحتی تبادل اطلاعات نمایند و هماهنگ شوند.
با تشکر

در مورد کامنت شما که من جسارت نمی کنم خانم مدیر عزیزم و الان هم کامل توضیح دادین ولی در کامنت شروع کننده تاپیک نام موسسه گفته شده ،همین تبلیغ میشه به نظر من ،میشد بگن " به یه موسسه مراجعه کردن و قضیه اینطوری هست ،حالا اگه کسی دوست داره کمک کنه و شرکت کنه خصوصی ازشون در مورد نام موسسه بپرسن "
ولی اینطوری که اسم بردن و تاپیک هم هست ،شاید بعضی افراد برداشتشون این باشه که انجمن هم این موسسه رو تایید میکنه که تذکری در مورد بردن نام موسسه نیومده ...

پ.ن: من به موسسه ای که در بالا گفته شده کاری ندارم (اصلا ازش استفاده نکردم که تایید یا ردش کنم)... کلی عرض می کنم. همین طورم در مورد نیت شروع کننده تاپیک به هیچ وجه قضاوت نمی کنم ،فقط یه نگرانی از سوء استفاده بعضی موسسات (به صورت کلی ) از انجمن بود ... فقط همین.

آخرین ویرایش:

a_67

New member
اون موقع که من پست گذاشتم ،فقط نوشته بودین "با سلام "

در مورد کامنت شما که من جسارت نمی کنم خانم مدیر عزیزم و الان هم کامل توضیح دادین ولی در کامنت شروع کننده تاپیک نام موسسه گفته شده ،همین تبلیغ میشه به نظر من ،میشد بگن " به یه موسسه مراجعه کردن و قضیه اینطوری هست ،حالا اگه کسی دوست داره کمک کنه و شرکت کنه خصوصی ازشون در مورد نام موسسه بپرسن "
ولی اینطوری که اسم بردن و تاپیک هم هست ،شاید بعضی افراد برداشتشون این باشه که انجمن هم این موسسه رو تایید میکنه که تذکری در مورد بردن نام موسسه نیومده ...

پ.ن: من به موسسه ای که در بالا گفته شده کاری ندارم (اصلا ازش استفاده نکردم که تایید یا ردش کنم)... کلی عرض می کنم. همین طورم در مورد نیت شروع کننده تاپیک به هیچ وجه قضاوت نمی کنم ،فقط یه نگرانی از سوء استفاده بعضی موسسات (به صورت کلی ) از انجمن بود ... فقط همین.
با سلام
بله حق با شماست....چون داشتم پستم رو ویرایش میکردم...علتش همین بود که فقط یه با سلام رو شما مشاهده کردین.
در مورد جسارت و ... هم باید عرض کنم؛ اگر اشتباهی هست فرق نمیکنه که طرف مقابل مدیر باشه یا خیر. هدف همه ی ما اینجا اینه که به بهتر شدن این انجمن کمک کنیم...
ببینید، اولین پست این تاپیک رو اگر با دقت بخونید متوجه میشید که قصد فقط یک هماهنگی هست و گفته شده کسانی که قصد شرکت در آزمون این موسسه رو دارند...قصد ناگهانی نمیشه که! طرف از قبل توی یه گوشه از ذهنش در رابطه با موسسات آموزشی و ... یه سری اطلاعات داره و ممکنه اقدامی نکرده باشه هنوز. و این اطلاع رسانی باعث بشه بالفرض کسی که همچین قصدی داره زود دست به کار شه و بره دنبالش.
و چند نکته ی خیلی مهم اینه که اولاً تبلیغی به آن صورت که بشه گفت تبلیغ صورت نگرفته(چون هیچ ادعایی در رابطه با این موسسه صورت نگرفته...فقط یک اطلاع رسانی بوده و بس)...تبلیغ که میگیم اسم موسسه رو نیارید و فلان...منظور اینه که مثلاً وقتی در مورد جزوه و کلاس و آزمون صحبت میشه کسی نگه که فلان موسسه بهتره و ... و ذهن بقیه رو جهت دهی نکنه. ولی اگه یکی بیاد بگه آقا فلان موسسه ها هم هست...موردی نداره به نظر من. چون فقط داره بر وجود موسسات تاکید میکنه نه بهتر یا بدتر بودنش.
ثانیاً حتی اگر کسی جایی چیزی رو تبلیغ کرد؛ معنیش این نیست که بهترین هست. امروزه همه دارن تبلیغ میکن چه بهترین باشند و چه بدترین میگن ما بهترینیم! در اینجا شخص عاقل بایستی بره و تحقیق کنه. به قول معروف " مشک آنست که ببوید نه آنکه عطار بگوید".
و آخرین نکته و البته نه کم اهمیت ترین، اینه که الان توی این انجمن اگر اسم موسسه ای توی تاپیک ها آمده باشه و جنبه ی تبلیغاتی داشته باشه، اولاً سعی میکنیم که نباشه! ولی فرض کن که ما این سعی رو نکنیم و یا سهواً چنین موردی باشه!
در این صورت فکر اینکه اون موسسه از طرف انجمن مورد تایید هست، حالا این تفکر از طرف هر کسی باشه، فکر بسیار اشتباهی هست چرا که اگر یه جای رسمی مثل این انجمن بخواد مهر تایید بر موسسه ای بزنه بایستی اونو تضمین کنه! که چون چنین خبری نیست پس چنین فکری غلطه! از طرفی اینطوری هم میشه پاسخ داد که حتی اگر کسی چنین فکری کرد و مثلاً جایی رفت کم کیفیت بود و نتیجه نگرفت و سرش کلاه رفت، این انجمن هیچ مسئولیتی ندارهً چرا؟ خب تضمین نکرده که...این همه سایت تبلیغاتی، اگه کسی نتیجه نگرفت نمیشه پیگیر این سایت ها شد و ... طرف میگه تبلیغ بود میخواستی بیشتر تحقیق میکردی!
و هیچ کسی هم نمیتونه از لحاظ حقوقی و قانونی بیاد و پیگیری کنه که چرا...

و در نهایت این تاپیک همینجا بسته میشه، تا بحث به حاشیه رانده نشه و پست های بی ارتباط با موضع مطرح نشه و البته چند تا پست هم امروز توی همین تاپیک حذف شد و انتقال داده شد به محل مناسب آن.
هدف این تاپیک فقط یک اطلاعرسانی بود که خب اطلاع یافتیم! دیگه نیازی به باز بودن این تاپیک دیده نمیشه.(اگر مورد تبلیغاتی احساس میشد و استنتاج... مطمئن باشید که موضوع بالکل حذف میشد نه بسته.)
با تشکر

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا