ثبت نام کارشناسی ارشد (وزارت علوم،وزارت بهداشت،آزاد) هر سوال داری بپرس

sepideeee

New member
شما هم یه نگاه به پرینت بندازین ببیننن تو پرینتتون صفه اول شناسنامتون هست ؟؟ :sad:

آسمون

New member
شما هم یه نگاه به پرینت بندازین ببیننن تو پرینتتون صفه اول شناسنامتون هست ؟؟ :sad:

آره هست گلم.یه بار دیگه ویرایش کن...من دوسه بارویرایش کردم تا درست شد...یه آیة الکرسی هم چاشنی بزن تورگش!کارت راه میفته زود!

- - - Updated - - -

آره هست گلم.یه بار دیگه ویرایش کن...من دوسه بارویرایش کردم تا درست شد...یه آیة الکرسی هم چاشنی بزن تورگش!کارت راه میفته زود!

jojo1991

New member
سلام
بچه ها من گیج شدم که الان کدوم فرم رو باید پر کنم . . . . . علوم آزمایشگاهی مدرک کارشناسیم . . . اما طرح نرفتم پس مدرک ندارم
الان فرم 4 رو باید پر کنم یا 2؟؟؟

4 برای فارغ التحصیلای سایر دانشگاهاست
2 برای فارغ التحصیلای دانشگاه علوم پزشکی

راستی دانشگاه آزادی ام . . . . . . باید کدومو پر کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

PMN

New member
این مقطع قبلی که زده منظورش چی هس؟ رشته ای که الان داریم میخونیم؟ یا واسه فارغ التحصیلاس؟

kiana

New member
سلام
بچه ها من گیج شدم که الان کدوم فرم رو باید پر کنم . . . . . علوم آزمایشگاهی مدرک کارشناسیم . . . اما طرح نرفتم پس مدرک ندارم
الان فرم 4 رو باید پر کنم یا 2؟؟؟

4 برای فارغ التحصیلای سایر دانشگاهاست
2 برای فارغ التحصیلای دانشگاه علوم پزشکی

راستی دانشگاه آزادی ام . . . . . . باید کدومو پر کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای دانشگاه آزاد اگه فارغ التحصیل هستی فرم 4 اگه دانشجوی ترم آخری فرم 3

m14

New member
نه ، دقیق لازم نیست
تا جایی که من می دانم اگر موقع ثبت نام سیستم ثبت نام خطا نگرفته یعنی مدارک اسکن شده تان در محدوده مجاز بوده

ممنون biosta عزیز:riz304:

میشه این سوال رو هم جواب بدید ...... روی عکسی که روی فرم شماره4 زدم دانشگاه مهرنزده مشکلی پیش نمیاد یا حتما باید مهرداشته باشه

khojasteh88

New member
سلام بچه ها یه سوال
وزارت بهداشت ازمون ازاد و دولتیش جداست؟
ظرفیت ازادش هم مثل دولتیش کمه؟

:33::33::33::33:

آخرین ویرایش:

maxin

Well-known member
نه ، دقیق لازم نیست
تا جایی که من می دانم اگر موقع ثبت نام سیستم ثبت نام خطا نگرفته یعنی مدارک اسکن شده تان در محدوده مجاز بوده

ممنون biosta عزیز:riz304:

میشه این سوال رو هم جواب بدید ...... روی عکسی که روی فرم شماره4 زدم دانشگاه مهرنزده مشکلی پیش نمیاد یا حتما باید مهرداشته باشه
عکس باید مهر دانشگاه رو داشته باشه.ولی فک نمی کنم چنان اهمیتی داشته باشه آخه عکسیم ک اسکن می کنی با اون عکس روی فرمت یکیه.

maxin

Well-known member
این مقطع قبلی که زده منظورش چی هس؟ رشته ای که الان داریم میخونیم؟ یا واسه فارغ التحصیلاس؟

نگران اون نباشید موقع ثبت نام خودش گزینه داره و زحمتی برای شما پیش نمیاد .خیالت راحت باشه.

bioshimi93

New member
عکس باید مهر دانشگاه رو داشته باشه.ولی فک نمی کنم چنان اهمیتی داشته باشه آخه عکسیم ک اسکن می کنی با اون عکس روی فرمت یکیه.

من عکسو خودم زدم دانشگاه گفتن عکس نمیخواد بعدش اومدم خونه واسه محکم کاری زدم مهر نداره
تا حالا شده کسی ثبت نامش مشکل داشته باشه کلا از کنکور حذفش کنن؟

noor

New member
سلام دوستان خدا قوت
توی دفترچه ثبت نام که مدارک ثبت نام رو گفته یه جمله با این عنوان وجود داره ........ کلیه مدارک صادر شده از مراجع مختلف می بایست مربوط به سال 92 باشد.
حالا سوال من اینجاست که دوست من فارغ التحصیل رشته زیست شناسیه و می خواد وزارت بهداشت کنکور بده مدرکش رو گرفته
آیا برای ثبت نام باید مدرکش رو اسکن کنه و بفرسته یا اینکه باید فرم شماره 4 رو پر کنه ؟؟؟؟؟؟؟ و معنی جمله بالا چیه؟؟؟؟؟
لطفا زودتر جواب بدین
ممنون

آخرین ویرایش:

karshenasgh

New member
برای دانشگاه آزاد وزارت بهداشت الان ثبت نامی لازم نیست... خرداد ماه زمان گرفتن کارت ورود به جلسه زمانی که باید انتخاب شهر کنید، همون موقع اگه رشته شما رو دانشگاه آزاد هم داشته باشه می تونید همراه بقیه انتخاب هاتون انتخابش کنید و الان نیاز نیست کاری انجام بدید.. اما اگه از طریق وزارت بهداشت در دانشگاه آزاد قبول بشید و نرید برای کنکور وزارت بهداشت سال بعد محروم میشید...
صفحه 56 دفترچه راهنما که جدول شماره 6 شروع میشه رو مطالعه کنید تا متوجه بشید برای کدوم رشته ها، دانشگاه آزاد هم دانشجو میگیره...
ضمناً برای این رشته ها، دانشگاه آزاد علاوه بر اینکه از طریق کنکور وزارت بهداشت دانشجو میگیره، از طریق کنکور خودش هم دانشجو میگیره که اون رو باید جداگونه برای خودش ثبت نام کنید و نرفتنش هم محرومیت برای سال بعد رو نداره...

آخرین ویرایش:

cc-baby

New member
سلام دوستان.من فارغ التحصیل وزارت علومم.بهمن تموم شدم هنوز مدرکمو نگرفتم.نمره هام ثبت شده.باید فرم شماره 4 رو امضا بگیرم؟

mina6228

New member
سلام . دانشگاه آزاد دیگه ثبت نام و زمان ویرایش نداره ؟ کسی خبر نداره ؟ ممنون :rose:

jojo1991

New member
سلام
1 سوال
من رشته م مشمول طرحه . . . . تیر 92 فارغ التحصیل شدم . . . الانم توی نوبت طرحم
برای ثبت نام وزارت بهداشت واسه همین وضغیت طرح چندتا گزینه داده مثل : دانشجوی ترم آخرم / تا فلان موقع فارغ التحصیل میشم / هنوز طرح رو شروع نکردم / طرح رو تا فلان تاریخ تموم میکنم یا کلا طرح رو گذروندم و از اینجور چیزا

من زدم هنوز طرح رو شروع نکردم
اما بعدش مدرک نشون دهنده ی وضعیت طرح رو میخواد
من که نرفتم هنوز
چیو باید بفرسنم؟؟؟؟

فعلا برا اینکه کد رهگیری رو بگیرم همون فرم 4 رو اینحام فرستادم چون تاریخ فارغ التحصیلیمم توشه

تورو خدا بگین چکار باید بکنم؟؟؟؟؟ همون فرم 4 رو اینجام فرستادم درسته؟؟؟؟ آخه من که ظرح نرفتم مدرک داشته باشم

leila1

New member
سلااااااااااااام
من فرم 4 واسه ساله 91 رو دارم حالا باید دوباره برم دانشگاه فرم امسالو پر کنم یعنی!!!!!!؟؟؟

بالا