ثبت نام کارشناسی ارشد (وزارت علوم،وزارت بهداشت،آزاد) هر سوال داری بپرس

21Tir

New member
سلام خوبید خوشید خسته نباشید
یه سوال من سال قبل واسه ارشد ثبت نام کردم در حال خدمت بودم الان خدمتم تموم شده با کسر یعنی 15 ماه خدمت کردم باید برم طرح 9 ماه الان میتونم واسه ارشد ثبت نام کنم
رشتم علوم ازمایشگاهی
مهلتش تا کیه
طبق ماده 1- بند3 شرايط اختصاصي، مشمولان طرح نيروي انساني فارغ التحصيل در يكي از رشته هاي مورد نياز وزارت بهداشت در فرصت يكساله بعد از فراغت از تحصيل، فقط يكبار مي توانند در آزمون ورودي كارشناسي ارشد شركت نمايند.
تا 3 اسفند...

mina6228

New member
معمولاً مدرک موقت هایی که میدن 5 سال اعتبار داره و بعد از اون هم دانشگاه میتونه برای 2 سال دیگه تمدیدش کنه... برای گرفتن اصل مدرک ( دانشنامه) باید یا پایان طرح داشته باشی یا معافیت از طرح... یعنی تکلیف طرحت مشخص شده باشه... با صندوق رفاه هم باید تسویه حساب کرده باشی و بدهی نداشته باشی... بازم برای اطمینان زنگ بزن اداره فارغ التحصیلان دانشگاهت و ازشون اطلاعات دقیق تر بگیر...

ممنون . پس من که طرحم اختیاری هست همون معاف از طرحم .چون موقع ثبت نام هم همین گزینه رو انتخاب میکنن .(معاف از طرح ) .یعنی هیچ وقت طرحم رو نرم مشکلی پیش نمیاد ؟
چون من نمیخام طرحم رو برم . و مشکلی برای گرفتن اصل مدرکم پیش نمیاد ؟

Aysel

New member
ممنون . پس من که طرحم اختیاری هست همون معاف از طرحم .چون موقع ثبت نام هم همین گزینه رو انتخاب میکنن .(معاف از طرح ) .یعنی هیچ وقت طرحم رو نرم مشکلی پیش نمیاد ؟
چون من نمیخام طرحم رو برم . و مشکلی برای گرفتن اصل مدرکم پیش نمیاد ؟

نه عزیز مشکلی پیش نمیاد نگران نباش

melodi1991

New member
سلام ببخشید من ی سوال دارم من گواهی موقتم رو دارم ولی تا 6 ماه اعتبار داره یعنی تا اخر اسفند و مدرک اصلیم حاضر نیست میتونم با همون ثبت نام کنم یا باید فرم 4 رو هم پر کنم؟ مشکلی پیش میاد؟

m.homa

New member

نگران نباشید.. اگه ثبت نامتون انجام شده و کد رهگیری هم گرفتین مشکلی پیش نمیاد... الان هم دوباره میتونید با همون کد رهگیری، از قسمت مشاهده و پرینت فرم ثبت نام مطمئن بشید که ثبت نامتون انجام شده یا نه..

سلام ممنون که جوابمو دادین خیالم راحت شد

ir_pari

New member
سلام سلام
بچه ها لطفا به سوال منم هر کسی میدونه جواب بده:
من توی روزای مختلف و ساعتای مختلف برا ثبت نام رفتم اما هربار به محض اینکه گزینه پرداخت رو میزنم ارور میده!!!کسی میدونی علت چیه؟.....

maxin

Well-known member
سلام سلام
بچه ها لطفا به سوال منم هر کسی میدونه جواب بده:
من توی روزای مختلف و ساعتای مختلف برا ثبت نام رفتم اما هربار به محض اینکه گزینه پرداخت رو میزنم ارور میده!!!کسی میدونی علت چیه؟.....

بنظرم برو کافینت بده برات ثبت نام کنن اونا تجربه دارن.
اول پرداخت رو انجام بده .نه ثبت نام.وقتیم کد پرداختو بهت داد ورفتی برا ثبت نام ارور داد ازون اول ک ش ش رو میخا وارد کنی برو دوباره.

m14

New member
نگرانم

سلام دوستان
خواهش میکنم زود جواب بدید:sadsmiley:
من ثبت نام کردم اما در دو مورد نگرانم 1- تاریخ ورود به دانشگاه مقطع قبلی رونمیدونستم فقط میدونم نیمسال دومم 11/15 زدم آیا باید دقیق باشه؟؟؟؟؟؟؟؟ 2- عکسم رو375*300 ارسال کردم چون سیستم 400*300 نمی زد وقتی هم که پرینت گرفتم بزرگتر ازمدارک دیگرم بود مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟؟؟

karshenasgh

New member
سلام دوستان
خواهش میکنم زود جواب بدید:sadsmiley:
من ثبت نام کردم اما در دو مورد نگرانم 1- تاریخ ورود به دانشگاه مقطع قبلی رونمیدونستم فقط میدونم نیمسال دومم 11/15 زدم آیا باید دقیق باشه؟؟؟؟؟؟؟؟ 2- عکسم رو375*300 ارسال کردم چون سیستم 400*300 نمی زد وقتی هم که پرینت گرفتم بزرگتر ازمدارک دیگرم بود مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟؟؟

نه! مشکلی پیش نمیاد... نگران نباشید.

solarbeh

New member
بچه ها سلام
من فارغ التحصیل کارشناسی وزارت علومم، الان هم ترم 3 ارشد هستم
می خوام ارشد علوم بهداشتی در تغذیه امتحان بدم( شرایطش رو دارم)
گواهی موقت کارشناسی رو با مهر و امضاء دارم
نیازی هست فرم 4 رو پر کنم؟
بعدش ارشدم چی؟ نباید ریزنمراتمو بفرستم؟

15 روزه حیرونم هنوز ثبت نام نکردم
هیچکس نیست یک راهنمایی بدرد بخور کنه؟
:smilies-azardl (12)

الووووووووووووووووووووووووووو

BBT

New member
سلام
امیدوارم همتون بدون مشکل تونسته باشین ثبت نامتون رو انجام بدین

ولیی
همیشه یادتون باشه
که اگه سوالی میخواین بپرسین
طوری نپرسید که انگار طلبی دارید از کسی
یا به کسی بی ادبی کنید
منظورم شخص خاصی نیست کسی هم به خودش نگیره در کل گفتم
دوستان اینجا زحمت میشکن جوابتون میدن تا اندازه ای که ممکنه و اطلاعات دارن ولی
فراموش نکنید که هیچ کدومشون وظفیفشون نیست که بیان جواب بدن
و فقط از روی لطف دارن این کار رو انجام میدن

از همشون تشکر میکنممممم

nafasn

New member
سلام
بچه ها واس ثبت نام وزارت بهداشت در همون ابتدا باید دانشگاهای تحصیلتو انتخاب کنی؟
چه جوری؟خواهش میکنم یکی کامل شرایط ثبت نام رو بگه؟
ممنون

BBT

New member
سلام
بچه ها واس ثبت نام وزارت بهداشت در همون ابتدا باید دانشگاهای تحصیلتو انتخاب کنی؟
ممنون

سلام
نه بعد از این که کنکور دادین یه زمانی برای انتخاب شهر میذارن
شرایط ثبت نام رو توی دفتجره به وطر کامل ببینید

khojasteh88

New member
سلام دوستان خسته نباشی یه سوالی دارم
من فارغ التحصیل دانشگاه پیام نورم تیر ماه 91فارغ التحصیل شدم
چند ماه پیش رفتم کارای فارغ التحصیلیم رو انجام دادم ولی نرفتم ببینم مدرکم صادر شده که بگیرمش
فکر نمیکردم واسه ثبت نام نیاز بشه چون تو یه شهر دیگه دانشجو بودم گفتم باشه ازمون ازاد و وزارت بهداشت دادم بعد میرم مدرکم رو میگیرم
الان هم امکانش نیست برم دانشگاه و مدرکم رو بگیرم
اگه دانشگاه واسم یه گواهی بنویسه که تمام واحدام رو گذروندم و با قید معدل باشه و واسم فکس کنه میتونم با اون ثبت نام کنم مشکلی پیش نمیاد؟ یا باید هر مدرکی که میخوام باهاش ثبت نام کنم حتما اصلش باشه؟

karshenasgh

New member
سلام
ممنون

در خرداد ماه زمانی که میخواین کارت ورود به جلسه تون رو بگیرین، ابتدا باید انتخاب شهر/دانشگاه رو انجام بدین بعد از اون، سیستم کارت ورود به جلسه تون رو برای پرینت بهتون نشون میده ....
شما دفترچه راهنمای آزمون رو از سایت سنجش پزشکی ( w w w . s a n j e s h p . i r ) دانلود کن و کامل مطالعه کن، همه شرایط رو کامل توضیح داده...

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
سلام دوستان

نه ، دقیق لازم نیست
تا جایی که من می دانم اگر موقع ثبت نام سیستم ثبت نام خطا نگرفته یعنی مدارک اسکن شده تان در محدوده مجاز بوده

بچه ها سلام
من فارغ التحصیل کارشناسی وزارت علومم، الان هم ترم 3 ارشد هستم
می خوام ارشد علوم بهداشتی در تغذیه امتحان بدم( شرایطش رو دارم)
گواهی موقت کارشناسی رو با مهر و امضاء دارم
نیازی هست فرم 4 رو پر کنم؟
بعدش ارشدم چی؟ نباید ریزنمراتمو بفرستم؟

:smilies-azardl (12)

به نظرم لازم هست که فرم شماره 4 را پر کنید چون بعد قبولی که استعلام گرفته می شود از دانشگاه ارشدتان صورت گیرد و به طور کلی شما با دانشگاهی که لیسانس گرفتید کاری نخواهید داشت .
زیر نمرات رو خود دانشگاه مقصد بعد از قبلولی از دانشگاه مبدا درخواست می کند شما کاری لازم نیست در این مورد انجام دهید .

چند ماه پیش رفتم کارای فارغ التحصیلیم رو انجام دادم ولی نرفتم ببینم مدرکم صادر شده که بگیرمش
فکر نمیکردم واسه ثبت نام نیاز بشه چون تو یه شهر دیگه دانشجو بودم گفتم باشه ازمون ازاد و وزارت بهداشت دادم بعد میرم مدرکم رو میگیرم
اگه دانشگاه واسم یه گواهی بنویسه که تمام واحدام رو گذروندم و با قید معدل باشه و واسم فکس کنه میتونم با اون ثبت نام کنم مشکلی پیش نمیاد؟ یا باید هر مدرکی که میخوام باهاش ثبت نام کنم حتما اصلش باشه؟

یکی از موارد زیر را تهیه کنید
1- مدرک موقت که شامل عکس رشته ی فارغ التحصیلی و معدل و مهر امضا باشد
2- مدرک اصلی که شامل عکس رشته ی فارغ التحصیلی و معدل و مهر امضا باشد
3- فرم مخصوص فارغ التحصیلان که شامل عکس رشته ی فارغ التحصیلی و معدل و مهر امضا باشد
( فرمی که دانشگاه بدهد و خارج از فرم های آخر دفترچه ثبت نامی باشد به نظرم مورد قبول نیست .)

biosta

Well-known member
solarbeh عزیز
علاوه بر فرم مربوطه موقع ثبت نام مدرک موقت یا اصل لیسانس تان را هم به نظرم بایستی حتما" بفرستید ( مطابق با جدول شماره یک )

khojasteh88

New member

یکی از موارد زیر را تهیه کنید
1- مدرک موقت که شامل عکس رشته ی فارغ التحصیلی و معدل و مهر امضا باشد
2- مدرک اصلی که شامل عکس رشته ی فارغ التحصیلی و معدل و مهر امضا باشد
3- فرم مخصوص فارغ التحصیلان که شامل عکس رشته ی فارغ التحصیلی و معدل و مهر امضا باشد
( فرمی که دانشگاه بدهد و خارج از فرم های آخر دفترچه ثبت نامی باشد به نظرم مورد قبول نیست .)[/quote]

اگه همچین چیزی با این شرایط دانشگاه واسم فکس کنه الان میتونم با اون ثبت نام کنم یا باید حتما اصلش باشه
منظورم این بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جواب بدید خواهشا

biosta

Well-known member
به شرطی که در قالب همان فرم های دفترچه ثبت نامی باشد به نظر من می شود ، فرمی که در دفترچه ثبت نامی هست پر شود و کامل نه هر فرمی .

بالا