ثبت نام کارشناسی ارشد (وزارت علوم،وزارت بهداشت،آزاد) هر سوال داری بپرس

hanas68

New member
آخه من پیام نوریم, نمیشه تایمو تاریخشو عوض کرد, مگر اینکه حذفش کنمو معرفی با استاد بگیرمش...:p7977cujr38iyymsu8:

TrueLove90

New member
سلام
من دوساله که فارغ التحصیل شدم اما گواهینامه ام موقته آیا مشکلی داره؟؟
سپااس اگه کمک کنید؟

سلام
شما روی گواهی موقت تون رو خوندین !؟
معمولا رووش نوشته شده تا 6 ماه اعتبار داره !
اگه مدتش نگذشته مهم نیست ، ولی بعد اون باید مراجعه کنین دانشگاهتون تا مدرک اصلی رو بگیرین واسه ثبت نام

m.homa

New member
بچه ها نمیشه با فایر فاکس ثبت نام کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من اکسپلوررم کار نمیکنه!!!!!!!!!!!

من حواسم نبود از فایرفاکس رفتم حالا چی میشه؟
تو را خدا یکی جوابمو بده

آخرین ویرایش:

sadlove

New member
سلام خوبید خوشید خسته نباشید
یه سوال من سال قبل واسه ارشد ثبت نام کردم در حال خدمت بودم الان خدمتم تموم شده با کسر یعنی 15 ماه خدمت کردم باید برم طرح 9 ماه الان میتونم واسه ارشد ثبت نام کنم
رشتم علوم ازمایشگاهی
مهلتش تا کیه

مجید

New member
سوال من مربوط به خردادماه و زمان انتخاب دانشگاهه ولی هرکی می دونه الان جواب بده ... انتخاب دانشگاه شاهد به عنوان اولویت اول تاثیر خاصی داره ؟

mina6228

New member
سلام
شما روی گواهی موقت تون رو خوندین !؟
معمولا رووش نوشته شده تا 6 ماه اعتبار داره !
اگه مدتش نگذشته مهم نیست ، ولی بعد اون باید مراجعه کنین دانشگاهتون تا مدرک اصلی رو بگیرین واسه ثبت نام

سلام . اگه گذشته باشه تاریخش قبول نمی کنن ؟
برای گرفتن مدرک اصلی باید چی کار کرد ؟ همین جوری بریم دانشگاه مدرک اصلی رو بهمون میدن ؟ حتی اگه طرح نرفته باشیم ( طرح اختیاری ) .

TrueLove90

New member
برای گرفتن مدرک اصلی باید چی کار کرد ؟ همین جوری بریم دانشگاه مدرک اصلی رو بهمون میدن ؟ حتی اگه طرح نرفته باشیم ( طرح اختیاری ) .

سلام

معمولش اینه قبل تموم شدن تاریخ خودتون باید تماس بگیرین آموزش بپرسین ، یه کارت شناسایی چیزی میبرین مدرک اصلی تحویل میگیرین

اما درباره رشته های طرح دار اطلاعی ندارم

روی مدرک موقت تون رو بخونین ، شاید بیشتر از 6 ماه باشه به خاطر طرح ،

اگر هم گذشته از آموزش دانشگاه بپرسین میگه حتما چیکار کنین

sanaz alizadeh

New member
برا ثبتنام که مدرکو نمیخاستن من ثبتنام کردم ولی مدرکی نفرستادم واسشون!!!!!!!

TrueLove90

New member
واقعا ممنون که ج دادبن،من مدرک هم ندارم!موقع ثبت نام مدرکی نمیخواد پس؟؟

برا ثبتنام که مدرکو نمیخاستن من ثبتنام کردم ولی مدرکی نفرستادم واسشون!!!!!!!

برای ثبت نام نوشته بــایــد یه مدرک دارای معدل و تاریخ و اینا بفرستین :

یـــا مدرک اصلی لیسانس

یـــا گواهی موقت

یـــا یکی از فرم های 1 تـا 4

آخرین ویرایش:

azar1986

New member
بچه ها لطفا جواب سئوال منو بدین:اگه حجم مدارک از 100 کیلوبایت کمتر باشه مشکلی پیش میاااااد؟؟؟؟

karshenasgh

New member

معمولاً مدرک موقت هایی که میدن 5 سال اعتبار داره و بعد از اون هم دانشگاه میتونه برای 2 سال دیگه تمدیدش کنه... برای گرفتن اصل مدرک ( دانشنامه) باید یا پایان طرح داشته باشی یا معافیت از طرح... یعنی تکلیف طرحت مشخص شده باشه... با صندوق رفاه هم باید تسویه حساب کرده باشی و بدهی نداشته باشی... بازم برای اطمینان زنگ بزن اداره فارغ التحصیلان دانشگاهت و ازشون اطلاعات دقیق تر بگیر...

karshenasgh

New member
بچه ها لطفا جواب سئوال منو بدین:اگه حجم مدارک از 100 کیلوبایت کمتر باشه مشکلی پیش میاااااد؟؟؟؟

نه مشکلی پیش نمیاد.. شما مدارک اسکن شده تون رو توی فرم وارد کنید، اگه بعد از آپلود بدون مشکل در فرم ثبت نام شده تون نمایش داده شد که مشکلی نیست اما اگه نمایش داده نشد دوباره اصلاحش کنید و مجدداً بفرستید.. امکان ویرایش بعد از ثبت نهایی هم وجود داره....

karshenasgh

New member

من حواسم نبود از فایرفاکس رفتم حالا چی میشه؟
تو را خدا یکی جوابمو بده

نگران نباشید.. اگه ثبت نامتون انجام شده و کد رهگیری هم گرفتین مشکلی پیش نمیاد... الان هم دوباره میتونید با همون کد رهگیری، از قسمت مشاهده و پرینت فرم ثبت نام مطمئن بشید که ثبت نامتون انجام شده یا نه..

karshenasgh

New member
لطفا یکی از دوستان جواب بدن!میگم من که فارغ التحصیل هستم جز امضای یک فرم تو دفترچه فرم دیگه نیازه که از دانشگاه اقدام کنم؟؟لطفا اگه اطلاع دارید جواب بدید
شما باید یا مدرک موقت تحصیلی گرفته باشی و اسکن اونو بفرستی یا اگه هنوز این مدرک رو بهت ندادن، فرم مربوط به فارغ التحصیلان رو که توی دفترچه هست رو ببری اداره فارغ التحصیلان دانشگاهت، تا برات مهر و امضاش کنن و اسکن اونو بفرستی...

solmaz01

New member
ض
شما باید یا مدرک موقت تحصیلی گرفته باشی و اسکن اونو بفرستی یا اگه هنوز این مدرک رو بهت ندادن، فرم مربوط به فارغ التحصیلان رو که توی دفترچه هست رو ببری اداره فارغ التحصیلان دانشگاهت، تا برات مهر و امضاش کنن و اسکن اونو بفرستی...
اولین شخصی که به من یک پاسخ به درد بخور داد شما بودین /داشتم ازسایت ناامید میشدم فرار بود دیگه جواب به کسی ندم/ممنون

بالا