ثبت نام کارشناسی ارشد (وزارت علوم،وزارت بهداشت،آزاد) هر سوال داری بپرس

SH!LA

New member
ببخشیـد دوستــان در مورد آزاد وزارت بهداشت و این محرومیتی که گفتید؛ میشه کمی توضیح بدید لطفـاً؟

دانشگـاه آزاد تو گروه علوم پزشکی آموزش بهداشت و پرستاری و انگل شناسی دامپزشکی و سم شناسی داره... منظورتون همین رشته هاست؟

arsalan

New member
اینکه گفته شده تمام مدارک ارسالی باید متعلق به سال92باشه
گواهی موقت لیسانس روهم شامل میشه دوستان؟

Negar.T

New member
ارشد پزشکی

سلام : با اطلاعاتی که من دارم طی مراح بعدی آزمون به مشکل میخوری توضیحات دقیق تر تو دفترچه راهنمای ازمون ::smiliess (5):

atefe omrani

New member
دوستان من فارغ التحصیل هستم اما فرم شماره 4 رو حتما باید پر کنم؟من مدرک تحصیلی دارم با قید معدل و...
لازمه آیا؟؟

سلام
موقع انتخاب شهر واسه وزارت بهداشت بعضی رشته ها مثل سم شناسی دانشگاه ازاد هم دارن.میتونین انتخاب کنین
فقط اینو حواستون باشه که هر رشته ای رو که ازادشو از طریق وزارت بهداشت (نه دانشگاه ازاد )انتخاب کنین و قبول بشین ولی نرین یکسال محروم میشین

سپاس از راهنماییت

H A V V A

New member
سلام
من تو ثبت نام به مشکل برخوردم یکی اون قسمت سهمیه رزمندگان من سهمیه ندارم یکیم فرم 4 رو چیکار باید کرد؟؟؟؟؟؟
خواهشا یکی توضیح بدهههههه

بانو

New member
یکی به من جواب بده لطفا ...

منی ک دارم ارشد میخونم نمیتونم امتحان بدم ؟!!!! بعد اگه قبول شدم انصراف بدم ؟!!!!

alireza-j

New member
سلام دوستان. اگه جواب سوالمو بدید یه دنیا ممنونتونم.
من که ترم آخر هستم واسه مدرک نظام وظیفه دقیقا باید چه مدرکی رو براشون بفرستم؟

m.homa

New member
سلام من طرحمو شروع نکردم ، موقع ثبت نام ارشد از من میخواست که فرمی را ارسال کنم!!!! من چکار باید کنم؟؟؟
ممنون میشم جوابمو بدین.

BBT

New member

احتیاج نیست مدرکی بفرستی همین که مدرک تحصیلی بفرستی که بدونن الان مشغول به تحصیلی کافیه

آخرین ویرایش:

BBT

New member

منی ک دارم ارشد میخونم نمیتونم امتحان بدم ؟!!!! بعد اگه قبول شدم انصراف بدم ؟!!!!
تبصره 2 دانشآموختگان مقطع كارشناسي ارشد، فقط در رشتههايي كه مدرك مورد پذيرش آنها كارشناسي ارشد درج شده )مطابق -
جدول مدارك تحصيلي مورد پذيرش آزمون هر دوره( مجاز به شركت در آزمون رشته مربوطه بوده و ملزم به پرداخت شهريه نمي-
باشند.

- - - Updated - - -

تبصره 3 آن دسته از دانشآموختگان مقطع كارشناسي ارشد كه با مدارك تحصيلي مقطع كارشناسي خود )مطابق جداول مدارك -
تحصيلي مورد پذيرش( مجاز به شركت در آزمون رشته مربوطه ميباشند، در صورت پذيرش، چنانچه در رشته قبلي در مقطع
كارشناسي ارشد از آموزش رايگان برخوردار بودهاند، ملزم به پرداخت شهريه در رشته پذيرفته شده ميباشند و چنانچه در رشته قبلي
در مقطع كارشناسي ارشد از آموزش رايگان برخوردار نبودهاند، ملزم به پرداخت شهريه نميباشند.

BBT

New member

دانشجويان دوره كارشناسي ارشد كه از تحصيل محروم يا از ادامه تحصيل منصرف ميشوند ، پس از اينكه با دانشگاه محل - -
تحصيل خود تسويه حساب كنند، ميتوانند مجدداً در آزمون ورودي دورههاي كارشناسي ارشد ناپيوسته شركت نمايند )دانشجوي
محروم ازتحصيل نميتواند در آزمون ورودي كارشناسي ارشد رشته قبلي خود شركت نمايد( .

BBT

New member

برابر تبصره 1 و 2 ماده 33 قانون - - /6/ 2 6 دانشجويان سال آخر مقطع كارشناسي كه تا تاريخ 31
خدمت وظيفه عمومي( فارغ التحصيل ميشوند .

شما مشمول این بند میشید
---------------------
پ ن :
دانشجویی که تا تاریخ شهریور سال بعد فارغ اتحصیل میشه
مشکلی برای نظام وظیفه نداره
منظور این بود ....

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

BBT

New member
اینکه گفته شده تمام مدارک ارسالی باید متعلق به سال92باشه
گواهی موقت لیسانس روهم شامل میشه دوستان؟

دوستان من فارغ التحصیل هستم اما فرم شماره 4 رو حتما باید پر کنم؟من مدرک تحصیلی دارم با قید معدل و...
لازمه آیا؟؟

دوستانی که فارغ التحصیل شدن فرم شماره 4 رو حتما باید پر کنن و دانشگاهی که قبلا درس میخوندن مهر کنه ....

BBT

New member
سلام
من تو ثبت نام به مشکل برخوردم یکی اون قسمت سهمیه رزمندگان من سهمیه ندارم یکیم فرم 4 رو چیکار باید کرد؟؟؟؟؟؟
خواهشا یکی توضیح بدهههههه

متوجه مشکل شما نشدم
خب سهمیه تون ازاد بزنید دیگه
اشکال کجاست ؟
فرم 4 هم اگه فراغ التحصیل شدین پر کنید

BBT

New member
یه سوال؟من ثبت نام کردم اما الان فهمیدم بیوتکنولوزی بیوشیمی جایگزین کردن نمیتونم رشته مو تو تاریخ ویرایش عوض کنم؟؟؟؟؟میتونم یا نه؟؟؟

احتمالا بتونی رشته ات رو عوض کنی
------
باز دوستانی که پارسال ثبت نام کردند
اگه حافظتون یاری میکنه
زمان ویرایش امکان تغییر رشته بود یا نه ؟

infomdmir

New member
سلام من چند تا سوال داشتم لطفا جواب بدید :
1- کارت ملی رو پشت و رو در یک صفحه ( بصورت یک فایل ) اسکن کنیم؟
2- در قسمت مشخصات آموزش ؛ منظور از مقطع تحصیلی قبلی ؛ رشته تحصیلی (مقطع قبلی )بر اساس جدول شماره یک و رشته تحصیلی (مقطع قبلی )بر اساس جدول شماره یک1راهنما یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟
3-در ارسال مدرک تحصیلی کدوم را باید اسکن و بفرستیم ؟؟؟ فرم شماره 3 یا مدرک کاردانی رو؟؟؟

BBT

New member
سلام.سئوال من در مورد حجم مدارک ارسالیه.اگه حجم مدارک از 100 کیلوبایت کمتر باشه مشکلی پیش میاااااد؟؟؟؟

خیر مشکلی پیش نمیاد
باز حجم عکس رو خودتون به راحتی متونید تغییر بدین
معمولا کیفیتشون از این اندازه بیشتر هست که باید کمترش کنید

بالا