ثبت نام دانشگاه

TUMS

Well-known member
راست میگی ایمونو؟ مال منم فقط تهران خالی هست! اینو کی به شما گفت؟
.
.
.
اما در مورد کارنامه 1ول مهر مال وزارت علوم نبود؟ (چون منم یه جایی شنیدم که حول و حوش یه 10 روز دیکگه!)

آره پس هم دانشگاهی هم شدیم:14:
بند 19در اطلاعیه شماره 16 سنجش نوشته کارنامه نیمه اول مهر اعلام میشه
در مورد شروع کلاسا هم منطقی هست که بعد از 5 مهر باشه
چون تا اون موقع هنوز ثبت نام حضوری هست

jupiter_sps

New member
آخه توی یه سایت خبری زده بودن دانشگا های تهران کلاسا از 25شروع میشه ،ثبت نام هم که 16 تا 20 هستش ، مهر مدارکو تحویل میدیم ........ اگه مهر بریم کارای خوابگاه و .....یعنی هفته دوم کلاسا شروع بشه !!..فک نکنم

یعنی ممکنه در حین اینکه ما سر کلاسا هستیم کارای ثبت نام ادامه داشته باشه؟ این یه خورده بعید نیست؟

biochem

New member
بچه ها فکر نکنم کلاسا زودتر از نیمه اول مهر شروع بشه

jupiter_sps

New member

آره پس هم دانشگاهی هم شدیم:14:
بند 19در اطلاعیه شماره 16 سنجش نوشته کارنامه نیمه اول مهر اعلام میشه
در مورد شروع کلاسا هم منطقی هست که بعد از 5 مهر باشه
چون تا اون موقع هنوز ثبت نام حضوری هست

اینقدر حالت بد شد که هم دانشکده ای شدیم؟
be7.gif
4chsmu1.gif

.
.
.
فقط یه سوال دیگه!(منو نزنی)---> از کجا مطمثن شدی که تهران خالی یعنی تهران پزشکی---> یعنی کی به شما گفت؟(sorry!)

a.sohrab

New member

یعنی ممکنه در حین اینکه ما سر کلاسا هستیم کارای ثبت نام ادامه داشته باشه؟ این یه خورده بعید نیست؟

شاید بشه ،چون از دانشگاه تهران بعیده با این تاخیر کلاساش شروع شه ،دوستم پارسال بهشتی آوارد اواخر شهریور شروع شد کلاسا شون

jupiter_sps

New member
شاید بشه ،چون از دانشگاه تهران بعیده با این تاخیر کلاساش شروع شه ،دوستم پارسال بهشتی آوارد اواخر شهریور شروع شد کلاسا شون

نمیدونم! من میگم شاید چون کارای ثبت نام به خاطر اجلاس عقب افتاد کلاسا هم عقب بیافته!:dadad4:

a.sohrab

New member
حالا چن روز دیگه میپرسیم ،ولی به نظرم اونایی که خوابگاهی هستن برای کارای خوابگاه هم شده زود تر برن بهتره .........

biochem

New member
بچه ها کسی میدونه خوابگاه دانشگاه تهران کجاست؟! حول و حوش همونجاست؟چه جوریاس؟

vb2

New member
بچه ها تا 5 مهر ثبت نامه اولاشم تق و لقه کلاسا حتما بعدش شروع میشه راستی منم تهران خالی هستم

بعد تازه آدرسارو زده دیگه نگرانی نداره که

vb2

New member
آدرس تو همون اطلاعیه هست با توجه به رشتت.خوابگاه ننوشته

vb2

New member
قشنگ نوشته دانشکده ها کجا هستن مامایی میدان توحیده

fateme1990

New member
دوستان ثبت نام خوابگاه هم اینترنیه. بعد اینکه ثبت نام کردی و شماره دانشجویی رو گرفتی. رفتن نمیخواد دیگه

vb2

New member
ااااااااااااااا فاطمه خوابگاهم همون موقع ثبت نام اینترنتیه؟/16 تا 20؟؟

ناشناس

New member
خوابگاههای دانشگاه تهران بیشترشون کوی دانشگاهه توی کارگر شمالی از میدون انقلاب سر راسته .من خوابگاه نبودم ولی بچه ها باسرویس رفت وامد می کردن.

vb2

New member
من دوستم خوابگاه وصال بود میگفت خیلی خوبه

a.sohrab

New member
دوستان ثبت نام خوابگاه هم اینترنیه. بعد اینکه ثبت نام کردی و شماره دانشجویی رو گرفتی. رفتن نمیخواد دیگه

آخه تو سایت لینکی به نام امور رفاهی نداره(البته من ندیدم) در صورتی که خیلی دانشگاها توسایتشون هست،

fateme1990

New member
درخصوص اطلاع از امكانات رفاهي به سايت معاونت دانشجويي فرهنگي معاونت دانشجویی فرهنگی[صفحه اصلي سايت]دانشگاه علوم پزشکی تهران مراجعه فرمائيد.

تو این برین بعد قسمت خوابگاه هارو از اون گوشه سمت راست انتخاب کنین. بعدم توش برین یه لینک گذاشته برا ورودی های جدید و نحوه ثبت نام و زمان و .....

بالا