ثبت نام دانشگاه

میخک

New member

اره دوستم! اگه پراکنده باشه که فکر می کنم دست خودمونه کدومو بریم!! (اگه چند تا باشه!)
اکه هم یه دونه باشه که مجبوریم همونو ورداریم ولی مسافتش خیلی زیاده و راهش بد جوره یه ذره!
.
.
.
دوستان لطفا راهنمایی کنید!:sadsmiley:
سلام
خیالتون راحت تعداد خوابگاهها زیاده توی سایت eskan .tums.ac.ir بالای صفحه دانشجویانو بزنید تا حدودی اطلاعات دستتون میاد ، احتمالا بدو ورود یه جا بندازنتون ولی بعد یک ترم فرم انتقال پر میکنید و بعد کمی تلاش جاتون رو به مکان مورد نظر تغییر میدید امکانات رفاهی و سرویسها تقریبا یکسانه از نظر فضا و تعداد نفرات , و جو ساکت یا شلوغ بودن با هم فرق دارند :rolleyessmileyanim:

jupiter_sps

New member
سلام
دانشگاه تهران خوابگاههای زیادی داره به جز کوی دانشگاه (همون امیر آباد) توی خیابان مطهری و طالقانی ،165 آذر ولیعصر و ..هم دارن توی سایت eskan هم هست اسماش برای سرویس هم نگران نباشید همشون دارن و هیچ سرویسی زودتر از 6و نیم صبح حرکت نمیکنه و همه به موقع میرسن برگشت هم غالبا راس ساعتها مثلا 1 3 5 داره بسته به جمعیت اون خوابگاه سعی میشه که هم دانشکده ای ها رو با هم بندازن که برای خود سرویسها هم از لحاظ هزینه و راننده بهتره بعدم از ترم 2 حق انتخاب داری و درخواست میدی که اگه موافقت شد جاتونو عوض میکنید

ممنونم میخک جان! خداوند متعال اجرت بده!
rose.gif

میخک

New member
من یه سوال بپرسم؟ جوابمو بدین ها دوستان!!!
be7.gif

می گم --> خوب واسه رشته های ارشد علوم پایه که دانشکده پزشکی قبول شدن بعضی از رشته ها--- منجمله رشته من ----رو می فرستن پردیس بزرگراه همت!!! .....بگو خوب!

حالا خوابگاه رو بعضی ها می گن خوابگاه امیر اباد میدن بعضی هام میگن خوابگاه های پراکنده ای داره واسه ثبت نام!!!....... بازم بگو خوب!

حالا منی که هیج کدوم از خوابگاه ها رو نمیشناسم و ثبت نام خوابگاه ها هم اینترنتی هست از کجا بدونم کدومو انتخاب کنم؟

بعدشم ماشالله فاصله امیر اباد تا همت اونقدر نزدیکه که واسه کلاس ساعت 8 باید---> 5 بیدار شیم!

سرویس داره دانشگاه واسه این مسافت؟
.
.
.لطفا هر کی تجربه خوابگاه تهران رو داره یا اطلاعی داره راهنمایی بفرماید!

ژوپیتر جان فکر نکنید پردیس همت که تو اتوبان همته برای رفت و آمد سخته برعکس به جز مساله ترافیکش اتوبوسهای ونک و سید خندان جلوی در دانشگاه ایستگاه دارند :smiliess (3):

TUMS

Well-known member
کسی هست که یونی تهران باشه یا از دوستان کسی میدونه که ثبت نام خوابگاه خودمون خوابگاه را انتخاب میکنیم یا اینکه خودشون مشخص میکنن واسمون:riz481:
:ahi5slcgm04mi8jqqkl
ممنونم

biochem

New member
هنوز نرفته دغدغه فاصله خوابگاه و دانشکده پیش اوم:dadad4:ده

8521413

New member
کسی هست که یونی تهران باشه یا از دوستان کسی میدونه که ثبت نام خوابگاه خودمون خوابگاه را انتخاب میکنیم یا اینکه خودشون مشخص میکنن واسمون:riz481:
:ahi5slcgm04mi8jqqkl
ممنونم

سلام...
اینطور که توی سایت توضیح داده... بعد از درارائه خواست... خودشون بررسی میکنن و بر اساس امکاناتی که دارن... به ما خوابگاه میدن!
فکر کنم واسه ترم یک خودشون خوابگاه میدن... اما واسه ترم های بعد خودمون میتونیم درخواست جابجایی بدیم!

biochem

New member
ولی خوب نباید ناشکر باشیم. همین که خوابگاه بدن برای شروع خوبه

ariya21

New member
آره دعا کنین خوابگاه بدن حیفه از ارشد پرستاری انصراف بدیم

biochem

New member
بچه ها انگاری تعهد محضری رو بعد از اون تاریخ ثبت نام نمیشه ارسال کرد.واسه من همچین پیامی داد

YekRaha

New member
بچه ها انگاری تعهد محضری رو بعد از اون تاریخ ثبت نام نمیشه ارسال کرد.واسه من همچین پیامی داد
فکر نکنم جای نگرانی باشه . علتش احتمالا اینه که به علت اینکه دیروز و امروز و فردا تعطیله کسی نیست کارا رو انجام بده

bambook

New member
مشهد به هیچ کس خوابگاه نمیده!!!!!:smiliess (2):
حالا من چکارکنم؟؟
افسردگی گرفتم!!:sadsmiley:
بچه ها اگه شما دانشگاه آزاد تهران ژنتیک مولکولی را داشتید خونتون هم تهران بود اما از یه طرف ژنتیک انسانی مشهد داشتید بدون خوابگاه کدوم انتخاب می کردید؟؟
من برای انسانی خیلی زحمت کشیدم دلم نمیاد از دستش بدم از یه طرفم شرایط سخته بدون خوابگاه دارم دیوونه میشم !!!:smiliess (2):
azizam inke dige fek kardan nadare gene ensani kheyli behtare har chegadr ham sakhti dashte bashe(doorie raho naboode khabga...)dar har hal miarze.cheshm be ham bezani in 2 sal ham migzare.khabga nabood khoone begir.shak nakon(albate in nazare mane)
rasti mitoonam beporsam rotbe va nomre kolet chan shode(taghribi)

mohsen_rok

New member
:smiliess (12):این خبر رو سایت اسکان زده:
دانشجویان جدیدالورود تا قبل از تخصیص شماره دانشجویی توسط معاونت آموزشی دانشگاه، امکان ورود نخواهند داشت.

جالبه ها:mad_majidonline:

بالا