تکمیل ظرفیت

ناصح

New member
واقعا منم به نتایج معترضم ولی نمیدونم چه جور میشه اعتراض کرد.وایا این اعتراض هم فایده ای داره یا نه؟خواهش میکنم راهنماییم کنید

karshenasgh

New member
واسه تکمیل ظرفیت از بین اونایی که پذیرفته نشدن خودشون اسامی رو اعلام میکنن.تازه اونم حتمی نیست.ولی پذیرفته شده ها دیگه حساب نمیشن.:ahi5slcgm04mi8jqqkl تو اطلاعیه اینطوری گفته

یعنی اگه مثلاً یه نفر دانشگاه تهران قبول شده باشه و یه مشکلی براش پیش بیاد و نتونه بره، اونوقت موقع تکمیل ظرفیت میان، از بین افراد قبول نشده که نمره شون از بقیه که قبول شدن کمتره، بر میدارن؟؟؟؟
خب! چرا اجازه نمی دن که هر کی دوست داره دوباره انتخاب رشته کنه؟؟!! فکر میکنم مال سازمان سنجش که اینطوریه!!

zahra kian

New member
سلام میخواستم بپرسم 4 ماه درس خوندن کافیه واسه قبولی ارشد؟؟؟؟

zahra kian

New member
سلام شما که پیشکسوتید میتونید بگید 4ماه کافیه واسه قبولی ارشد هماتولوژی؟؟؟؟ مرسی

nanishko

New member
اونایی که دانشگاه بین الملل قبول شدن هم تو تکمیل ظرفیت شرکت داده نمی شن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

biotechnologist

New member
کلا هرکس که تو کارنامش نوشته باشه پذیرفته شده اید چه سراسری چه بین الملل دیگه تو تکمیل ظرفیت محاسبه نمیشه.اصلا دلتون رو به تکمیل ظرفیت خوش نکنید چون نوشته در صورت تصویب که اغلب این کارو نمیکنن.پارسال اعلام کردن 3000 ظرفیت خالی در مقطع کارشناسی ارشد وجود داره ولی تکمیل ظرفیت نذاشتن.لابد صلاح ندونسته بودن دیگه:New (6):

biotechnologist

New member
تازه اگر پذیرفته شدگان به هر دلیلی برای ثبت نام مراجعه نکنند یا بعد از ثبت نام انصراف بدن=یکسال محرومیت از شرکت در آزمون

rahmani65

New member
واسه تکمیل ظرفیت از بین اونایی که پذیرفته نشدن خودشون اسامی رو اعلام میکنن.تازه اونم حتمی نیست.ولی پذیرفته شده ها دیگه حساب نمیشن.:ahi5slcgm04mi8jqqkl تو اطلاعیه اینطوری گفته

کدوم اطلاعیه؟؟ آدرسشو میشه بگین؟ :smilies-azardl (181 کجاست ؟

mahdieh

New member
من دقیق راجع به تکمیل ظرفیت نمیدونم ولی یه چیزی تو اطلاعیه ها خوندم که برام خیلی جالب بود
نوشته بود که علی رغم افزایش ظرفیت امسال کل این ظرفیت پر نمیشه ..چون باید حد نصاب رو حتما اورده باشن...و چون این اتفاق نیفتاده .. سازمان هیچ نگرانی برای تکمیل کردن ظرفیت ها ندارن.... یعنی براشون مهم نیست که کل ظرفیت ها پر بشه
حالا ایشالله بچه هایی که دوست دارن قبولشن

آخرین ویرایش:

laeya

New member
[
quote]
من دقیق راجع به تکمیل ظرفیت نمیدونم ولی یه چیزی تو اطلاعیه ها خوندم که برام خیلی جالب بود
نوشته بود که علی رغم افزایش ظرفیت امسال کل این ظرفیت پر نمیشه ..چون باید حد نصاب رو حتما اورده باشن...و چون این اتفاق نیفتاده .. سازمان هیچ نگرانی برای تکمیل کردن ظرفیت ها ندارن.... یعنی براشون مهم نیست که کل ظرفیت ها پر بشه
حالا ایشالله بچه هایی که دوست دارن قبولشن
[/quote]
من هم این مطلب رو خوندم. یعنی چی باید نمره حد نصاب رو آورده باشن من که نمی فهمم؟ این دیگه چطور کنکوریه؟

سمین

New member
سلام بچه ها برین اطلاعیه 16سازمان سنجش بند 19رو بخونین.جواب سوالاتون اونجاست.تکمیل ظرفیت رو خودشون انتخاب میکنن.و قبول شده های بین الملل نمیتونن تکمیل ظرفیت کنن

katii

New member
واسه علوم پارسال فك كنم مهرماه دانشگاهها و رشته هاي خالي رو اعلام كردن و داوطلبين دوباره بايد انتخاب ميكردن تا دوباره بررسي شه ولي واسه بهداشت فك كنم خودشون براساس ليست نمرات ساير داوطلبها انتخاب ميكنن و قبوليهارو اعلام ميكنن
موفق باشين بچه هاجووون

بالا