تولدت مبارککککککککککککککککککککک ککک...

PSyChoO

New member
به به ببین تولد کیه. ناری ناری ناری یه دونه اناری داری تو که نامهربونی تو که دل میسوزونی تو که با خنده هات منو میپوکونی:))))
یک جهان قاصدک ناز به راهت باشد
بوی گل ، نذر قشنگی نگاهت باشد
و خداوند شب و روز و تمام لحظات
با همه قدرت خود پشت و پناهت باشد

میناخانم، کارشناس ق شایدم غ:دی و حسان جان تولد همتون مبارکککککککک:thanks::thanks::thanks:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: N@RVIN

bioshimi@

Well-known member
ناری گلم باجی خودم ..تولدت مبارک .خدا رو شکر میکنم هزاربار به خاطر اینکه فرشته ای مثه تو رو آفریده و من باهاش دوستم انشالا همیشه موفق و خوشبخت باشی گلم

hou2416.jpg

farapix_com_2041378da125a77668316137bb37def5_L13066258908.jpg

اینم کادوهای مجازی من امیدوارم خوشت بیاد عزیزم

youloco_ir_b0760af2c81393106621bcde8f9958be_forumdashedyeresmler8.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: N@RVIN

bioshimi@

Well-known member
مینا جان عزیزم تولد ت مبارک دوقلوی خودم ..ایشالا صدساله شی نه صدو بیست ساله شی ...فرشته ی روی زمین

Pink_Reflection_Bay.jpg

714ee74b-277a-4990-b9ba-fbc866cddbb6.jpg

1371552466.jpg

N@RVIN

Well-known member
بیوشیمی 93 دوست ، هم روزی :)) هم ماهی عزیزم :)) تولدت مبارک عزیزدلم

آرزوی قلبی من برای تو شادی توست ...انشالله روزهای شادی رو سپری کنی

bioshimi93

New member
پلک جهان می پرید

دلش گواهی میداد

اتفاقی می افتد

اتفاقی می افتد

و

فرشته ای از آسمان فرود آمد

ناروین عزیزم تولدت مبارک:thanks:

دوست نازنینم ، ناروین عزیزم
ان شالله به همه آرزوهای قشنگ برسی
و همیشه شاد و سربلند باشی
وعمری طولانی و
با عزت در کنار خانواده محترم داشته باشی

N@RVIN

Well-known member
پنجشنبه 7 اسفند ماه سال 1393 ( روز من )

***دل آدم
چه گرم می شود گاهی ساده
به یک دلخوشی کوچک
به یک احوالپرسی ساده
به یک همراهی شدن کوچک
به حتی یک همراهی کردن ممتد آرام

به یک پرسش : روزگارت چگونه است
به یک غافلگیری : به یک خوشحال کردن کوچک
دل آدم گاهی ، چه شاد است***

به یک فهمیده شدن درست!
به لبخند !
به یک سلام!
به یک تعریف،به یک تایید،به یک تبریک***

آقایون مهرشاد خان ، آقا گلچین ، استاد محترم deases ، آقا محمد دکی مون ، آقا سالار گل ، آقا نوتر دوست محترمم:) ( که همگی خیلی برام محترم هستین )

خانومای عزیزم ماهی جونم، هبه پرستارم ، پیچنده ی گلم ، بیوشمی 93 عزیزم ، فریبنده ی مهربون ، مهسابانوی عزیزم ، مهسا (دات ) دوست با مرامم ، لیدا جان ، شعله جان ، سمنوی عزیزم ، ناتانائیل هم ماهی خودم ، بارانم ، هانیه عشق سابقم :) mahsast عزیزم

دو تا مریم های عزیزم ، آنا خانم هم ماهی ، وای نگو کی مژی جونم مژی منو میپوکونی :))) ( دوستون دارم )

خلاصه همه دوستان من از خانواده ی انجمن علوم پزشکی ( امیدوارم کسی رو از قلم نینداخته باشم ) ، راستی امتیازام ته کشیده به زودی جبران میکنم :)

از همگی خیلی ممنونم که بهم لطف کردین و منو خوشحال کردین . آرزوی من برای شما سربلندی و شادی هست . شادی در حد دلهای بزرگتون .

آخرین ویرایش:

nanaz

New member
سبز ترین خاطرات ازآن کسانیست که ، در ذهنمان عاشقانه دوستشان داریم
"تولدتــــــــــــــ♥♥ــــــــــــــــــــــ مبارکــــــــــــــــــــــ♥♥ـــــــــــــــــــــــــ"
ناری جونم ...آبجی خوبم... مهربونم... هرجای این کره ی خاکی هستی برات آرزوی موفقیت میکنم بهترینم!

nanaz

New member
سبز ترین خاطرات ازآن کسانیست که ، در ذهنمان عاشقانه دوستشان داریم
"تولدتــــــــــــــ♥♥ــــــــــــــــــــــ مبارکــــــــــــــــــــــ♥♥ـــــــــــــــــــــــــ"
ناری جونم ...آبجی خوبم... مهربونم... هرجای این کره ی خاکی هستی برات آرزوی موفقیت میکنم بهترینم!

nanaz

New member
میناجونم تولد شمام مبارااااااااااک عزیزم براد بهترین ها رو آرزو میکنم آبجی گلممممم

nanaz

New member
تولد همه دوستان اسفند ماهیم مبارک
برای همه آرزوی موفقیت و خوشبختی دارم در پناه خدا

bioshimi93

New member
دوستان بزرگوار و محترم

diseases گرامی ،baran71 عزیزم ،
lidalida مهربونم ،
Ana67 هم ماهی گلم ،
sholeh جانم ،
پیچک مهربونم،
mahsast نازنینم،
MoZhgan Jan عزیز ،
pashmak گلم
bioshimi@ عزیز دلم هم نامم،
natanaeel پر محبت و مهربانم،
N@RVIN جونم، هم روزی هم ماهی عزیزم،
somi3 عزیزم و nanaz مهربونم

از همه ی شما عزیزان ممنونم
خیلی خوشحالم کردین،
امیدوارم بتونم محبت های شما عزیزان رو جبران کنم
احساس خوبی بهم هدیه دادین
احساس داشتن دوستانی که به یادم هستن
شما باعث شدین امسال بهترین تولد زندگیم رو در کنار شما و در انجمن تجربه کنم.

از لطف شما بی نهایت سپاسگزارم

آخرین ویرایش:

N@RVIN

Well-known member
دوستای عزیزم ناناز جونم ، حسنای گلم ، مرضیه جونم ، انیس عخشم بیا جلو چشمم ، مینو تتل :))) ، آقا میلاد ، بارون 90 ، پری عزیزم ( دیگه انشاله کسی از ذهنم نرفته ) آقا همتون خیلی شرمنده کردین انشالله تو عروسیتون جبران کنم :)))​

ولی یه نفر نه دو نفر از دیروز منو بدجور شرمنده کردن یکی سالار گلی دومی هم مریم گلی جونم

چقد خوبه که آدم دوستایی داشته باشه که فارغ از هر فاصله و اختلاف نظر و مانعی براشون عزیز باشی و به یادت باشن .. از همتون ممنونم خیلی.

راستی اسفندی که باشی عیدی هستی اونم چی عیدی خدا .... همه اسفندیهای جذاب و مهربون و دوس داشتنی تولدتون مبارک باشه :)

ینی خاک وچوکم الهی پوکیده نشم وای این عشق سابقمو( هانیه ) نگو ااز سه روز قبل برام تولد گرفته بود عاشقتم عشق سابقم ..اون شبم اولین نفری بود که دم سال تحویلم بهم تبریک گفت ( حالا چرا دروغ دومین نفر خخ )

مریم(m@ry@m )عزیزم خیلی برام عزیزی ( چند تا از بیست تا عکسی که مریم برام گذاشته رو اینجا برای پزززززززززززززززز دادن میذارم . پز خیلی زیاد )

آخرین ویرایش:
بالا