توجه!محرومیت کنکور ارشد برای کسانی که دانشگاه ازاد قبول شدند و قصد ثبت نام ندار

Arina

New member
سلام لطفابیشترتوضیح بدید.ازادوزارت بهداشت یعنی چی؟کی ازمون میدی؟رشته میکروب پزشکی وهماتوداره؟
امیدوارم مشکل شماهاکه امسال شرکت کردین ونمی خواهیدبریدحل بشه من براسال بعدپرسیدم

yekrozekhob

New member
باید توجه داشت که اگه حتی یکی در رشته پزشکی هم قبول بشه در کنکور دانشگاه ازاد و ثبت نام نکنه محروم نمیشه. و کلا همه دانشگاههای پولی اینجوری هستند و همه دانشجویان به این دلیل دارای پیشینه ذهنی دال بر اینکه دانشگاه ازاد محرومیت نداره دفترچه را مطالعه کردند و طبیعی هست که احتمال اشتباه زیادخواهد بود و مسئولین محترم باید با خط درشت و خوانا و کاملاواضح، مشخص میکردند که دانشگاه ازاد هم شامل قانون محرومیت میشود تا حق کسی ضایع نشود.

skafild

New member
بچه ها بياين به خانم وزير نامه بنويسيم شايد دلش به رحم اومد

kian

New member
واقعا خیلی بیفکری ها در این مملکت وجود داره که تا یکی رو 3فاز نپرونن کسی گوشش بدهکار نیست!!!
اما در مورد آزمون بهداشت و نتیجه دانشگاه آزادش فک کنم اعلام کرده بودن در دفترچه !!! که این انتخاب گرایش صرفا همانند خود پذیرش بهداشت اعمال میشه!!!
و کسانی که از انتخاب مطمعن بودن باید اقدام میکردن!!! ...
ولی بازم امیدوارم بتونین یه راه واسش پیدا کنین و بهترین راه هم همان تماس با مرکز آزمونه!!!!

delnavaz

New member
سلام

امیدوارم کاره دوستان حل بشه... خیلی بده که هر لحظه یه قانون میزارن و تمام فکرو برنامه هامونو به هم میریزن

یه سوال داشتم ..اگر کسی میدونه ممنون میشم راهنماییم کنه( شرمنده بینه صحبت شما،سواله بی ربط به موضوع اومد وسط):riz513:

من ارشد دانشگاه ازاد قبول شدم،اگر سال دیگه وزارت بهداشت قبول بشم ،میتونم دوتاشو بخونم؟ اخه یکی از دوستانم بهم گفته وازرت بهداشت تداخلی با دانشگاه ازاد نداره:dadad4:

shohreh2399

New member
نه عزیزم باید دو تا مقطع مختلف باشه من خودمم دو تا رشته میخونم اما دو مقطع مختلفه در ضمن باید یکی از رشته هات دولتی نباشه

shohreh2399

New member
جزئيات تحصيل همزمان دانشجويان در 2 رشته

زياري در گفتگو با مهر خبر داد:
جزئيات تحصيل همزمان دانشجويان در 2 رشته/ آماده اجراي طرح از بهمن هستيم

رئيس دانشگاه پيام نور از موافقت وزارت علوم با کليات طرح تحصيل همزمان در دو رشته دانشگاهي خبر داد و گفت: در صورت نهايي شدن جزئيات طرح تحصيل همزمان دانشجو در دو رشته، دانشگاه پيام نور از نيمسال دوم تحصيلي 90 - 89 آمادگي اجرايي کردن اين طرح را دارد.

حسن زياري در گفتگو با خبرنگار مهر با بيان اين مطلب افزود: بحث تحصيل همزمان در دو رشته تمام وقت مطرح نيست بلکه طرحي که توسط دانشگاه پيام نور به وزارت علوم، تحقيقات و فناوري ارائه شده منطبق بر الگوهايي نظير تحصيل همزمان در دو رشته به صورت غيرحضوري يا نيمه حضوري و يا تحصيل همزمان در دو رشته که يک رشته به صورت تمام وقت و رشته ديگر به صورت نيمه حضوري يا غيرحضوري باشد در نظر گرفته شده است.

رئيس دانشگاه پيام نور درباره جزئيات طرح تحصيل همزمان دانشجو در دو رشته گفت: در طرح تحصيل در دو رشته همزمان پيش بيني شده است دانشجوياني که در يک دانشگاه اعم از دولتي، آزاد يا غيرانتفاعي در يک رشته تمام وقت تحصيل مي کنند با توجه به توانايي که در آنها ديده مي شود اگر علاقمند بودند در وقت هاي مازادشان - البته در صورتي که مانع تحصيل در رشته تمام وقتشان نشود - امکان تحصيل در رشته ديگري به صورت نيمه حضوري يا غيرحضوري را داشته باشند.

bacillus.bs

New member
چه جوری 2 تا رشته را می خونی:wacsmiley:/رشته های علوم پایه پزشکی خوندنش وقت زیاد می خواد

shohreh2399

New member
اصلا اسون نیست اما چون یه شهر هستن کمتر اذیت میشم اما در عوض هیچ تفریحی ندارم

delnavaz

New member
نه عزیزم باید دو تا مقطع مختلف باشه من خودمم دو تا رشته میخونم اما دو مقطع مختلفه در ضمن باید یکی از رشته هات دولتی نباشه

جزئيات تحصيل همزمان دانشجويان در 2 رشته

زياري در گفتگو با مهر خبر داد:
جزئيات تحصيل همزمان دانشجويان در 2 رشته/ آماده اجراي طرح از بهمن هستيم

رئيس دانشگاه پيام نور از موافقت وزارت علوم با کليات طرح تحصيل همزمان در دو رشته دانشگاهي خبر داد و گفت: در صورت نهايي شدن جزئيات طرح تحصيل همزمان دانشجو در دو رشته، دانشگاه پيام نور از نيمسال دوم تحصيلي 90 - 89 آمادگي اجرايي کردن اين طرح را دارد.

حسن زياري در گفتگو با خبرنگار مهر با بيان اين مطلب افزود: بحث تحصيل همزمان در دو رشته تمام وقت مطرح نيست بلکه طرحي که توسط دانشگاه پيام نور به وزارت علوم، تحقيقات و فناوري ارائه شده منطبق بر الگوهايي نظير تحصيل همزمان در دو رشته به صورت غيرحضوري يا نيمه حضوري و يا تحصيل همزمان در دو رشته که يک رشته به صورت تمام وقت و رشته ديگر به صورت نيمه حضوري يا غيرحضوري باشد در نظر گرفته شده است.

رئيس دانشگاه پيام نور درباره جزئيات طرح تحصيل همزمان دانشجو در دو رشته گفت: در طرح تحصيل در دو رشته همزمان پيش بيني شده است دانشجوياني که در يک دانشگاه اعم از دولتي، آزاد يا غيرانتفاعي در يک رشته تمام وقت تحصيل مي کنند با توجه به توانايي که در آنها ديده مي شود اگر علاقمند بودند در وقت هاي مازادشان - البته در صورتي که مانع تحصيل در رشته تمام وقتشان نشود - امکان تحصيل در رشته ديگري به صورت نيمه حضوري يا غيرحضوري را داشته باشند.

مرسی عزیزم که وقت گذاشتی جواب دادی... :riz304:

نه اخه من ازاد ارشد رشته خودمو قبول شدم،میخواستم وزارت بهداشت هم شرکت کنم، پس اینجوری که این گفته فقط پیام نور میتونم شرکت کنم:sad:

shohreh2399

New member
اره عزیزم در ضمن باید دو مقطع متفاوت باشه یعنی یکی کارشناسی یکی ارشد.یک اطلاعیه جدید هم زدن که الان برات میزارم

shohreh2399

New member
شرایط تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی دانشگاهها

دبیر شورای استعدادهای درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شرایط تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی دانشگاهها را اعلام کرد.

جعفر هزار جریبی در گفتگو با مهر افزود: امکان ادامه تحصیل در دو رشته دانشگاهی در صورتی مجاز است که فرد متقاضی جز رتبه های بالای کنکور سراسر باشد و در طول مدت تحصیل در دانشگاه نیز معدل میانگین وی بالاتر از 17 باشد.

وی با بیان اینکه آغاز تحصیل در رشته دوم کنکور از ابتدای ترم سوم تحصیلی امکانپذیر است، گفت: متقاضیان برای ادامه تحصیل همزمان در دو رشته در دانشگاه از ابتدای ورود به دانشگاه نمی توانند دو رشته را انتخاب کنند.

دبیر شورای هدایت استعدادهای درخشان افزود: از ترم دوم متقاضیان باید درخواست خود را به شورای دانشگاه ارائه دهند تا شورا در این زمینه بررسیهای لازم را به عمل آورد.

وی به مهر گفت: رشته هایی که متقاضیان می توانند آنها را برای ادامه تحصیل در دانشگاه به عنوان رشته دوم انتخاب کنند محدود و تعیین شده است و در گروههای آزمایشی مختلف متفاوت است.

delnavaz

New member
علمی کاربردی هم نمیشه ؟

الان تویه دفترچه ش نوشته تحصیل همزمان در دو رشته یا دو مقطع مختلف چه دولتی چه غیر دولتی هم نمیشه:mad_majidonline:

....................

ایششششششش حالا که ما میخواییم درس بخونیم همش شرط وشروط میزارن،حالا خوبه پولشم خوب بلد بگیرن:mad_majidonline:

بالا