تلخ ترین حقیقت

بانو

New member
فهمیدم پدرم برای همیشه رفته ودیگه هرگزبرنمیگرده...

خبر مرگ برادرم ...دردناکه از دس دادن عزیز ...میسوزونه دلو تا مغز استخون تا مدتها بعد رفتنش و برای ما ک هنوز ...سخته جاشو پر کردن ... سخته هنوز بغضش تو گلوت باشه ...سخته قایم کردن عکساش و یادگاریاش تا پدر و مادر نبینن...سخته هنوز شنیدن حتی اسمش تو ی فیلم تو تلویزیون وقتی هممون نشستیم .... و وحشتناک تر از همه زنگ تلفن تو خونه و دنبال هم گشتن ک بدونیم کی خونه نیست ... سخته ..زندگیمون بعد رفتنش دیگه زندگی نشد ...خدایا برا کافراتم این حال نیار

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mj1919

shiva3322

New member
بانو و اسمان عزیز تسلیت میگم بهتون...درک میکنم..:sad:خدا رحمتشون کنه...اعضای خانواده عزیزترین دارایی زندگیمونن که هیچکسی نمیتونه حتی برا یلحظه جاشونو پر کنه:dadad4::sadsmiley:

بانو

New member
بانو و اسمان عزیز تسلیت میگم بهتون...درک میکنم..:sad:خدا رحمتشون کنه...اعضای خانواده عزیزترین دارایی زندگیمونن که هیچکسی نمیتونه حتی برا یلحظه جاشونو پر کنه:dadad4::sadsmiley:

تشکر خدا رفتگان شماروهم رحمت کنه. خودم دلم گرفته بود کلی نوشتم ....

shiva3322

New member
اینکه نباید اونطور که دلم میخاد زندگی کنم...اینکه نباید خودت باشی ..اینکه همه چی بازیه:sad::dadad4::13:

Iris

New member
خبر مرگ برادرم ...دردناکه از دس دادن عزیز ...میسوزونه دلو تا مغز استخون تا مدتها بعد رفتنش و برای ما ک هنوز ...سخته جاشو پر کردن ... سخته هنوز بغضش تو گلوت باشه ...سخته قایم کردن عکساش و یادگاریاش تا پدر و مادر نبینن...سخته هنوز شنیدن حتی اسمش تو ی فیلم تو تلویزیون وقتی هممون نشستیم .... و وحشتناک تر از همه زنگ تلفن تو خونه و دنبال هم گشتن ک بدونیم کی خونه نیست ... سخته ..زندگیمون بعد رفتنش دیگه زندگی نشد ...خدایا برا کافراتم این حال نیار
منم تجربشو دارمممممممممممممممم خیلی تلخه خیلی :sad:
از نعمت داشتن برادر واسه همیشه محروم شدن خیلی دردناکه خیلییییییییییییییییییییی:sad:

leila1

New member
منم تجربشو دارمممممممممممممممم خیلی تلخه خیلی :sad:
از نعمت داشتن برادر واسه همیشه محروم شدن خیلی دردناکه خیلییییییییییییییییییییی:sad:

زادن و کشتن و پنهان کردن.چرخ را رسم و ره دیرین است
بانو و ایریس خیلی ناراخت شدم ولی چیکار میشه کرد هرکی یه دردی داره
ایشاا...موفق باشین تا بیشتر افتخار افرین باشین و خانواده رو خوشحال کنین

somaye0f

New member
تلخ ترین حقیقیت این است که من تو را دوست دارم و تو مرا نه! تلخ ترین حقیقت این است که تو در قلبم روحم ذهنم و تمام شریانهایم جاری هستی ولی من در هیچ کجای زندگیت نیستم!تلخ ترین حقیقت این است که من از دوری تو دارم می سوزم و تو حتی این را نمی دانی!تلخ ترین حقیقت این است که عاشق باشی اما اجازه نداشته باشی حتی عشقت را ابراز کنی!تلخ ترین حقیقت این است که با امیدهای واهی دلت عمری را سر کنی!تلخ ترین حقیقت زندگی من آرزوی زندگی در کنار تویی است که فرسنگ ها از من دوری!حسرتی ابدی که باید باخود به گور ببرمش!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

oooookh

New member
اینکه نباید اونطور که دلم میخاد زندگی کنم...اینکه نباید خودت باشی ..اینکه همه چی بازیه:sad::dadad4::13:

موافقم...
همش دروغ
همش ریا
همش غیبت وتهمت
همش گناه
ودر عین حال همش ادعای پاک بودن

بانو

New member
تلخ ترین حقیقیت این است که من تو را دوست دارم و تو مرا نه! تلخ ترین حقیقت این است که تو در قلبم روحم ذهنم و تمام شریانهایم جاری هستی ولی من در هیچ کجای زندگیت نیستم!تلخ ترین حقیقت این است که من از دوری تو دارم می سوزم و تو حتی این را نمی دانی!تلخ ترین حقیقت این است که عاشق باشی اما اجازه نداشته باشی حتی عشقت را ابراز کنی!تلخ ترین حقیقت این است که با امیدهای واهی دلت عمری را سر کنی!تلخ ترین حقیقت زندگی من آرزوی زندگی در کنار تویی است که فرسنگ ها از من دوری!حسرتی ابدی که باید باخود به گور ببرمش!

سمیه این ی تلخی کاذبه.هیچ وقت عشق اینقد بزرگ نکن ک بشه غمت .آدما بوی ادم دیگه نمیدن دل بکن از ادما ک فقط مترسکن ...وقتی نمیتونی نمیشه نمیشنوه نمیزارن دیگه ولش کن...

آخرین ویرایش:

بانو

New member
خداروشکر این تایپیک خیلی صفحه دار نشد امیدوارم دیگه کسی اضافه نشه ک ه بگه....

مینا*

New member
بانوی عزیز از ته دلم برات دعا می کنم که هیچوقت غصه دار نباشی...
خدا که درد بده صبرشم می ده عزیزم...

آسمون

New member
چند سال که میگذره اینقدجلوبقیه تظاهرمیکنی که خودتم باورت میشه حالت خوبه وهمه چی روبه راهه
اماوای به اون روزی که یه تلنگرتورویادخودت بندازه...
اون وقت میبینی تمام این مدت داشتی خودتوگول میزدی...
حقیقت میشینه روبه روت وبهت پوزخندمیزنه...

آخرین ویرایش:

آسمون

New member
بانوی عزیز خواهرم همیشه میگه دردی که آدمونکشه اونو قوی ترمیکنه...
فقط میتونم بگم گذشت زمان بغضت روکوچیکترمیکنه اینقدرکه بتونی راحت قورتش بدی ولبخندبزنی...

آسمون

New member
یه خواهش...
هرکی این پست روخونداگه باباش زندست وکنارشه بره دستشوببوسه
اگه زندست وکنارش نیست یه زنگ بهش بزنه
و اگه فوت شده یه فاتحه نثارروحش بکنه...
بخدافرصتاخیلی کوتاهن بچه ها...قدرعزیزانی که کنارتون هستن اما برحسب عادت نادیده میگیرنشون روبدونین.

آخرین ویرایش:
بالا