تفاوت دانشجو دختر و پسر

BBT

New member
k82.jpg
k83.jpg
k84.jpg
k85.jpg

پیوست‌ها

• k86.jpg
    k86.jpg
    13.8 کیلوبایت · بازدیدها: 91
  • k87.jpg
    k87.jpg
    12.4 کیلوبایت · بازدیدها: 83
  • k88.jpg
    k88.jpg
    14.1 کیلوبایت · بازدیدها: 85
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: leylii

BBT

New member
مشاهده فایل‌پیوست 3283
مشاهده فایل‌پیوست 3284
مشاهده فایل‌پیوست 3285
71520160284751634137.jpg

- - - Updated - - -

76479342825872133477.jpg

41567245235415762609.jpg

BBT

New member
خخخخخخخ
حالا هی به خودتون برسین
ما پسرا سه سوته همه کارمون رو میکنیم حاضر میشیم
خوشتیپ میایم بیرون :4d564ad6:

بچه ها یه سوال شما از ساعت 8 میبینین تصاویر رو ؟

leylii

New member
آره دیگه همیشه پسرا با چشمای باد کرده میان سر .:25r30wi:.معلومه دیگه 1ثانیه مونده به پا می شن از خواب بقیه خوابشونم سر می رن....:25r30wi:

leylii

New member
بله تصاویر هستش...
جالب بود کلی خندیدم ممنونم ازت:riz304:

nanaz

New member
جدا چه حال و حوصله ای دارن بعضی دخترا .ساعت هشت و نیم ک ل ا س داشتیم من تو خواب و بیداری رفتم دانشگاه اونوقت همکلاسیم اندازه یه عروسی رفتن مو درست کرده و آرایش کرده . حالا نمیدونم من تنبلم و اونا سحر خیز عایا ؟؟؟ نیدونم چند ساعت زودتر بیدار میشن که اینکارا را میکنن

BBT

New member
آره دیگه همیشه پسرا با چشمای باد کرده میان سر .:25r30wi:.معلومه دیگه 1ثانیه مونده به پا می شن از خواب بقیه خوابشونم سر می رن....:25r30wi:

ااا
پسرا که دیتر بیدار میشن
دختران که از کله سحر پا میشن مشغول عملایت .....
پس دخترا بیشتر باید بخوابن که سر

BBT

New member
جدا چه حال و حوصله ای دارن بعضی دخترا .ساعت هشت و نیم ک ل ا س داشتیم من تو خواب و بیداری رفتم دانشگاه اونوقت همکلاسیم اندازه یه عروسی رفتن مو درست کرده و آرایش کرده . حالا نمیدونم من تنبلم و اونا سحر خیز عایا ؟؟؟ نیدونم چند ساعت زودتر بیدار میشن که اینکارا را میکنن

این کارو نکن کی بهشون نگاه کنه

خودشون که میگن همیشه چند ساعت جلو اینه ان

حالا تو یونی هم باز چه قدر دوباره وقت برای make up میذارن بمونه

leylii

New member
ااا
پسرا که دیتر بیدار میشن
دختران که از کله سحر پا میشن مشغول عملایت .....
پس دخترا بیشتر باید بخوابن که سر

خوب دیگه دیرتر که پا می شن چشماشون هنوز خواب آلوده و پف کرده هستش .....:thanks:ای پسرای تنبل:4d564ad6:

nanaz

New member

:riz481::riz481: منم هر روز لباسمو تغییر میدم واسه تنوع خودم . اصلا خسته میشم دو روز پشت سر هم یه لباس را بپوشم معمولا دو سه روز بین دوباره پوشیدنش فاصله میدم .
من معمولا به صورت پسرا نگاه نمیکنم اگرم نگاه کنم چند لحظه بیشتر طول نمیدم فقط موقع حرف زدن بیشتر نگاه میکنم. ترم یک که بودم اوایلش، پسرای ک ل ا س را از روی رنگ لباسشون میشناختم آخه تا یک ماه اینا همشون همون لباس روز اولیشون را میپوشیدن منم که کاری باهاشون نداشتم که بخوام برم نگاهشون کنم .بعدش هر کدوم لباسشون را عوض میکردن فک میکردم تازه واردن :14: . البته کم کم دیگه چهره هاشون یادم موند.

baran1001

New member
والا منكه ساعت 8ونيم ك ل ا س داشتم ساعت 8وربع بيدار ميشدم....... من مشكل دارم آيا؟؟؟‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏

padide

New member
من که همیشه دیر بیدار میشدم یعنی دقیقه 90. ولی همیشه هم مرتب میرفتم سرعت عملم تو بعضی کارا بسیار بالاست.:rolleyessmileyanim:

zanbagh

New member
والا منم همینطوریم یعنی بعضی مواقع دقیقا همون ساعت بیدار میشم همیشه خدا هم دیر میرسیدم به ک ل ا س .ولی برعکس من هم اتاقیام...:ph34r-smiley:

بالا