تععین درصد میزان کاهش ظرفیت(لطفا تمامی رشته های تحصیلی همکاری کنند)

TrueLove90

New member
راستی پارسال بعدن ایرانم اضافه شد که تو اینی که من حساب کردم ایرانو نداره
میدونید چند نفر گرفت؟

ایران پارسال 8 تا گرفت ، و با احتساب اون شد 73 نفر

بعدا هم توو تابستون یزد رو اضافه کردن ، که 6 نفر روزانه و 6 نفر دانشگاه آزاد یزد گرفت !!

جدول 91 رو هم دیدم ، 80 نفر پذیرش داشتن ! تربیت مدرس هم بوده

به نظرم پارسال زیاد پذیرش داشتن امسال یهویی جبران کردن !!

goo

New member
chi benevisim vase majles matnesh bayad taghir kone

فک کنم همین که از دردمون و بی انضباطی و بی عدالتی وزارت بهداشت بنویسیم خوبه.من متنی که صفحات اول گذاشته بودم رو میزنم.
باید تاکید بر بی انضباطی و بی برنامگی وزارت تاکید کنیم. ولی حتما حتما اینجام بنویسین.حتما.

omidamiri

New member
رشته فیزیک پزشکی
ظرفیت روزانه سال 92 = 82 نفر....... ظرفیت روزانه سال 93 = 60 نفر (کاهش 27 درصدی)
ظرفیت بین الملل سال 92 = 28 نفر.....ظرفیت بین الملل سال 93 = 18 نفر (کاهش 36 درصدی)

کرهانی

New member
رشته امارزیستی
سال91 ظرفیت 125 نفر روزانه
سال 92 ظرفیت کل 145نفر زده تو سایت -روزانه 116 نفر-بین الملل 20 نفر
سال 93 ظرفیت کل 113 نفر روزانه 77نفر-شبانه10نفر-بین الملل 26 نفر

34%کاهش روزانه،30% افزایش بین الملل به اضافه شبانه که تا حالا رشته ما نداشته

آخرین ویرایش:

mahdirezaei

New member
فیزیوتراپی ورزشی:
سال91: 18 نفر روزانه
سال92: 13 نفر روزانه 3 نفر بین الملل
سال93: 12 نفر روزانه 2 نفر بین الملل

Bacteria

New member
سلام
میکروبو اشتب نزدین ؟ روزانه پارسال 199 بود امسال شد 123 ! 76 تا کم شد که ته نامردیه،
بین الملل هم شد 27 تا که با 123 روزانه میشه 150 تا پذیرش کل
دوستان اگه آمار اشتباهه تصحیح کنن

آخرین ویرایش:

arash.tom

New member
فيزيولوژي
ظرفيت روزانه 1392=< 134 نفر............ظرفيت روزانه 1393 =< 114 نفر (كاهش %15)

shania

New member
*علوم تغذیه
روزانه (سال 92)104 نفر... (سال 93)66 نفر 36.5 درصد کاهش

رها93

New member
دوستان دیده شده بعضی ها با ترفند و دروغ نمایی خودشونو رتبه برتر معرفی میکنن و دیگران رو تشویق به رفتن به ....... های خاصی میکنن گرفتین منظورمو.خواهشا گول نخورین.جز زبان همه درسا رو میشه با کتاب خوندن در حد عالی مسلط شد .اینا با جو سازی میخوان شما رو وادار کنن به ..... بری و ثبت نام کنی نمونه اون victoria رتبه مثلا اول بیوشیمی است.باور نکنین خودتون تلاش کنین و موفق بشین.من سالی که رفتم 223 شدم سال بعدش با کمک گرفتن از یه دوست برنامه ریز بدون هیچ هزینه ایی تک رقمی شدم توی رشته هماتو.خودتون بخونین و به خدا توکل کنین و تا روز کنکور ورزش کنین که معجزه میکنه و استرس روزای آخر رو از بین میبره. وظیفه بود که بنویسم و نوشتم حالا خو دانید زبانم فن ترجمه اگه خواستین برین از الان روزی 2 ساعت بخونین بالای 60 رو به راحتی میزنین

منم دقیقا همین نظر رو دارم
خواستن توانستن است
من رتبه برتر نیستم ولی سال اول هم میتونستم پولی برم نرفتم رتبه ای مد نظر گرفتم که اونو بیارم و برنامه ریزی کردم و همون شد
اصلا نباید نگران بود
خیلیا خودشون رو مجبور میکنن برن پولی و خوانواده رو تو فشار بزارن و یا شهری رو بزنن که دوس ندارن و نتیجه اش فقط حسزت میشه چون تا آخرین لحظه فکر میکنن اگه یه سالم مسخوندم فلان دانشگاه بودم فلان استاد رو داشتم!
هرکس با توجه به روحیه خودش میتونه تصمیم بگیره. قبول نشدن تو یه سال یا دو سال به این معنی نیس که اصلا نشه.من تک رقمی یعنی رتبه یک رو میشناسم که 3 سال کنکور داده بود
یه عده احساس میکنن تشویق کنن بقیه بره دانشگاه رقیب برای سال آینده کم میشه! اصلا درست نیس فکر نکنن همین تعداد اعضای علوم پزشکی رقیبشون هستن!
الان ژنتیک 47 نفر قبولی داره که فقط چند نفرشون به انجمن سر میزنن تازه خیلیاشون تازه عضو شدن!

sooryas

New member
دوستان من زنگ بزنید این شماره:88809500 داخلی 330 حوزه و دانشگاه
بگید طبق خبر شماره 2231897 گفتن که ظرفیتها افزایش پیدا میکنه ،حالا نتهنا زیاد نشده بلکه کم هم شده ،یا خبر شما دروغه یا باید پیگیری شه چرا بعد از اعلام رتبه ها کم شده ،لطفا هرکس میتونه زنگ بزنه تا اونها هم پیگیری کنن
اطلاع رسانی کنید تا به یه جایی برسیم

b_nodet

New member
بچه ها این نماینده های شهرتون رو جدی بگیرید هر کی تو شهر خودش یه نامه بده از طرف باقی بچه ها درباره کاهش ظرفیتا این آماری رو هم که هر کی زده برا رشته خودش بنویسید تو نامتون و خواستار تجدید نظر بشید از طرف وزیر بهداشت
شاید قبل از تاریخ انتخاب شهرا انجام نشه ولی مطمن باشید درست میشه اگه نماینده همه شهرا این اعتراضو بگن

بچه های عزیز
امسال نه فقط به شما داوطلبا بلکه به همه ی ما توهین شده
اگه امسال جلوشون نایستیم چه تضمینی هست اصلا سال دیگه دانشجو بگیرن؟
چه تضمینی هست دکترا بگیرن؟ وقتی یهو 40-50% کم می کنین می تونید به من تضمین بدین
سال بعد اصلا کنکوری واسه دکترا و ارشد برگزار میشه یه نه؟
این درد فقط امسالیا نیست. اگه خطر رو حس نکنیم و عکس العمل نشون ندیم همه ضرر می کنن
شک نکنید. شک نکنید. 1 پاتولوژیست = 3 PhD علوم وابسته به آزمایشگاه. سال بعد اگه اجازه ی
تاسیس آزمایشگاه رو هم ازمون گرفتن دیگه کسی حق نداره اعتراض کنه.

lodestar1110

New member
دوستان خبر دارین که امسال چه بر سر ظرفیتهای ارشد اومد؟
- و آیا میدونین که قراره شرکت کنندگان امسال در اعتراض به کاهش ظرفیتها شنبه جلوی در وزارت بهداشت تجمع کنن؟
- آیا میدونین اگر ظرفیتهای امسال زیاد بشه تعداد رقیبان شما برای سال بعد کمتر میشه و در نتیجه احتمال قبولی شما در سال بعد بیشتر میشه؟
- و همین طور اگر وزارت بهداشت قبول کنه با شیب ملایم ظرفیتها رو کم کنه برای سال دیگه هم کاهش ظرفیتها کمتره؟
- و اگر ببینن ما امسال اعتراض کردیم و نتیجه داد سال دیگه با احتیاط و فکر بیشتری این کار رو انجام میدن؟
پس لطفا دوستانی که داوطلب شرکت در کنکور ارشد 94 هستند(مثل خود من)
حتما در تجمع شنبه 11 مرداد شرکت کنن
پس همین الان آمادگی خودتون رو در گروه «اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد» اعلام بفرمایید.
با تشکر

dream2118

New member
فناوری اطلاعات سلامت

سال 91-----64تا روزانه
سال 92-----60تا روزانه 10 تا شبانه 5 تا بین الملل
سال 93-----29 تا روزانه 10 تا شبانه 5 تا بین الملل

خون شناسی
ظرفیت سال 92 روزانه 53 نفر ، ظرفیت روزانه سال 93 39 نفر 27درصد کاهش
ظرفیت بین الملل 92 10نفر، ظرفیت بین الملل 93 11نفر تغییری نکرده

بالا