تصور شما از تیپ و نحوه ی لباس پوشیدن نفر قبلی چیه؟

sepid71

New member
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
بقیه نظری ندارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

ولی این کتی که مریم میگه فرخ میکنه خووووووووووووو اونا کتایه تک اسپرتن و خیلی از پسملا برا خوش تیپ شدنشن میوشن

اقااااااااا انقد برا من توضیح ندید کت اسپرت چیه خودم میدونم خو :25r30wi: من میدونم خوشگله بعضیا نمیدونن :)

sara77

New member

میگه کچلی خو
فک کنم از اون پیرهنای گله گشاد میپوشه ینی تو تنت زار میزنه خو دست خودت که نیس اندامت داغونه ولی ناراحت نشیا اشکال نداره کسی کاریت نداره اخه کی درباره تو میخاد نظر بده
ااااااع یه دست لباس چرکو داری همش اونارو میپوشی
کچلم که گفتم
فعلا همینا بعدا بیشترش میکنم
اها سبیلو هم هستی
))دی

- - - Updated - - -

mexin

Well-known member
میگه کچلی خو
فک کنم از اون پیرهنای گله گشاد میپوشه ینی تو تنت زار میزنه خو دست خودت که نیس اندامت داغونه ولی ناراحت نشیا اشکال نداره کسی کاریت نداره اخه کی درباره تو میخاد نظر بده
کچلم که گفتم
اها سبیلو هم هستی
))دی

- - - Updated - - -

خدایا شکرت ...سارا77 برعکس نشسته اومده نظر میده ...اونم چه نظراتی ...این شکوفه های انقلاب ازین تیپ رنگین کمونی میزنن کفش و کیف و مانتو هرکدوم یه رنگ که میشه مداد رنگی بچه های اول که بطور نامرتب کنارهم چیده شده ...تو عکس هم نمونه ش دیده میشه ...:whistle::tonguesmiley:

- - - Updated - - -

میگه کچلی خو
کچلم که گفتم
اها سبیلو هم هستی
))دی

- - - Updated - - -

خدایا شکرت ...سارا77 برعکس نشسته اومده نظر میده ...اونم چه نظراتی ...این شکوفه های انقلاب ازین تیپ رنگین کمونی میزنن کفش و کیف و مانتو هرکدوم یه رنگ که میشه مداد رنگی بچه های اول که بطور نامرتب کنارهم چیده شده ...تو عکس هم نمونه ش دیده میشه ...:whistle::tonguesmiley:

بالا