تصوراتی که راجب دوستات تو فضای مجازی دار

ساحل

New member
یعنی توام شبیه آواتارتی؟:21:

آواتارا حد اقل یه نکته ازهویت صاحبشو نشون میده چون هیشکی بدون دلیل آواتارشو انتخاب نمیکنه
یکی ممکنه نشون دهنده شباهت ظاهری باشه
(مث بیوشیمی اگه اشتباه نکنم!!!)
یکی به خاطر اعتقاداتش
(مثam-ml)
یکی به خاطر علائقش یا حال و هواش، روحیاتشو یا حتی به خاطر جلب توجه و ...

کارشناس آواتار شدم!!!

mozhdeee

New member

الوعده وفا نا شناس

ناشناس دختری که رک حرف میزنه اما گاهی ته دلش یک ترسی هست (علت ترس یا تردید نامعلوم ) . زود رنج و در عین حال با جنبه . ساختار گریز . زیر بار حرف زور نمیره . کودک درونش هم تخسه :)

مهربونی که جلوی ابراز احساسش رو اکثر مواقع میگیره . شیطنت بلوکه شده . بازم تاکید میگم ساختار گریز و آزادی طلب تام (البته یک نوع آزادی خاصی مد نظرمه)//دلش پاکه و زلاله بیشتر مواقع

قد نسبتا بلند . کمی چاقتر از متناسب. رنگ پوست سبزه. روسری سر میکنه . مانتوی قهوه ای بیشتر می پوشه.

در نهایت دختر خوب منه :riz304::heart:

ناری نظرت راجب من چیه؟؟؟

mozhdeee

New member
کاش تصور بود همجا همینجوره............تو کشور ما از این اتفاقات زیاد میافته............نرفتی هنوز دنبال کار ببینی چجوری یکی پارتی بازی میکنه میره سر کار؟

شفیع که آدم خوبیه.............من ازت خوشم میاد

منم دراین مورد با نظر نگهبان جان موافقم...قصد منم رفتنه...

- - - Updated - - -

کاش تصور بود همجا همینجوره............تو کشور ما از این اتفاقات زیاد میافته............نرفتی هنوز دنبال کار ببینی چجوری یکی پارتی بازی میکنه میره سر کار؟

شفیع که آدم خوبیه.............من ازت خوشم میاد

منم دراین مورد با نظر نگهبان جان موافقم...قصد منم رفتنه...

abtin13

New member
آواتارا حد اقل یه نکته ازهویت صاحبشو نشون میده چون هیشکی بدون دلیل آواتارشو انتخاب نمیکنه
یکی ممکنه نشون دهنده شباهت ظاهری باشه
(مث بیوشیمی اگه اشتباه نکنم!!!)
یکی به خاطر اعتقاداتش
(مثam-ml)
یکی به خاطر علائقش یا حال و هواش، روحیاتشو یا حتی به خاطر جلب توجه و ...

کارشناس آواتار شدم!!!

خوب حالا از بین این آواتار هایی که من تا الان گذاشتم تو به چه نتیجه ای رسیدی؟

diseases

Well-known member
با اجازه از Disease

دوست محترممون Abtin
به دور از تعارفات و کلیشه ها ،
از اون کاربرای دقیق و نکته سنج ، قبلاً هم گفتم یه لایک اشتباه نمیزنه ! مو لا درزِ لایکاش نمیره !
امروز 7 تا پست یه جا گذاشتم ، میدونستم یه سری میزنه ، فقط یه تعداد خاصی رو که خودم حدس می زدم لایک کرده !
حرفاشو رک میگه ، از چیزی خوشش نیومد نگاه نمیکنه طرف کیه میگه خوشم نیومد ...
اما خب بعضی وقتا زبان سرخ ...
درضمن دارای اطلاعات بالا ...
ما دوستش داریم... قرار شد یه روزی همدیگه رو ببینیم و کلی گپ بزنیم ... به امید اون روز

abtin13

New member
دوست محترممون Abtin
به دور از تعارفات و کلیشه ها ،
از اون کاربرای دقیق و نکته سنج ، قبلاً هم گفتم یه لایک اشتباه نمیزنه ! مو لا درزِ لایکاش نمیره !
امروز 7 تا پست یه جا گذاشتم ، میدونستم یه سری میزنه ، فقط یه تعداد خاصی رو که خودم حدس می زدم لایک کرده !
حرفاشو رک میگه ، از چیزی خوشش نیومد نگاه نمیکنه طرف کیه میگه خوشم نیومد ...
اما خب بعضی وقتا زبان سرخ ...
درضمن دارای اطلاعات بالا ...
ما دوستش داریم... قرار شد یه روزی همدیگه رو ببینیم و کلی گپ بزنیم ... به امید اون روز

متشکرم Disease عزیز.خودمم گاهی خودم هم نگران سر سبزم میشم ولی ترک عادت هم موجب مرض است.
ما هم ارادت داریم خدمت شما.بی صبرانه منتظر اون روز هستم:rose:

mahii

New member

متشکرم Disease عزیز.خودمم گاهی خودم هم نگران سر سبزم میشم ولی ترک عادت هم موجب مرض است.
ما هم ارادت داریم خدمت شما.بی صبرانه منتظر اون روز هستم:rose:
منم نظرم همينه ك بيماري گفت....
در كل ادم قابل اعتمادين

N@RVIN

Well-known member
خخخ بامزه بود:))
انگار منو از نزدیک میشناسی :)
تخس خخخخخخ
خب مشخصات ظاهر بیخیال میشیم:)
میدونستی اصن مانتو قهوه ای ندارم خخخخ:)))

تو هم درکت بالاست خوب درک میکنی کلا
قبلن تو اون تاپیکه گفتم نظرامو

چه فرقی داره از نزدیک دارم اخلاقاتو می بینم دخترم انگار که باهات زنگی میکنم :)

من تورو با مانتو قهوه ای و روسری کرم پشت پلکم تصور میکنم ..شایدم که مانتوت کرمه :p

(حالا بیا بگو آیا من حس هفتمو دارم یا نه؟)

مرسی لطف داری دختر گلی من درکم معمولیه لطفه تو زیاده بهت گفته بودم که بین همه کسایی که تصورشونو گفتن تصور تو نزدیکترینه به من حقا که روانشناسی

N@RVIN

Well-known member

ریضا

ریضا اول یه نفس آروم بکش ..خشمو کنترل کن :) ها آفرین ریضا

درونگرای مطلق ، شکننده ( احساست بیشتر شبیه دخترای حساسه ..این ینی بیشتر از معموله ) ،قوانین خاص خودت رو داری کلا دارای دیسپلین

اهل قهر کردن نیستی (این ینی کینه ای نیستی ولی هیچ چیز از خاطرت نمیره هرچند از دلت بره ) هرچند که بیشتر از معمول یه پسر غر میزنی ، همزمانی که جواب ملتو تو باکس نمیدی حواست خیلی جمعه ..میتونم بگم بعضی رفتارات عمدیه ، دلت پاکه ، آرزوهات زیادن :) و درعین حال بیشتر جنبه معنوی دارن تا بلند پروازی ، مورو از ماست میکشی و خیلی حساب زده گاهی آدمو له میکنی :) جزئی نگر به تمام معنا

در کلام آخر : متاسفانه یا خوشبختانه بعضی اخلاقات خیلی شبیه اون رویی از منه که خیلی وقته دارم کنترلش میکنم

(نفس عمیق بکش ...خشمگین نشو :) ):rose:

HASSAN.S

New member
به نظر من این پست جا داره که یه تظاهرات در سطح کشور علیه ش انجام بشه :21: خیلی توهینه !!!!!!

فکر کن مثلا من تا سه ماه پیش قبل از قبولی ادم بد و بی فرهنگی بودم .... :j58r36j3gcr4suxymup الان یهو خوب شدم
راست میگه سپیده خانم به درک وشعوره نه اینکه تحصیلات اونایی که شخصیت رو تو درس خوندن میبینن متاسفم براش ادمهایی را میشناسم سطح بالایی از تحصیلات هستن ولی به اندازه یه کاردان وکارگر زحمت کش شعور ودرک ندارن

'Reza'

New member
ریضا

ریضا اول یه نفس آروم بکش ..خشمو کنترل کن :) ها آفرین ریضا

درونگرای مطلق ، شکننده ( احساست بیشتر شبیه دخترای حساسه ..این ینی بیشتر از معموله ) ،قوانین خاص خودت رو داری کلا دارای دیسپلین

اهل قهر کردن نیستی (این ینی کینه ای نیستی ولی هیچ چیز از خاطرت نمیره هرچند از دلت بره ) هرچند که بیشتر از معمول یه پسر غر میزنی ، همزمانی که جواب ملتو تو باکس نمیدی حواست خیلی جمعه ..میتونم بگم بعضی رفتارات عمدیه ، دلت پاکه ، آرزوهات زیادن :) و درعین حال بیشتر جنبه معنوی دارن تا بلند پروازی ، مورو از ماست میکشی و خیلی حساب زده گاهی آدمو له میکنی :) جزئی نگر به تمام معنا

در کلام آخر : متاسفانه یا خوشبختانه بعضی اخلاقات خیلی شبیه اون رویی از منه که خیلی وقته دارم کنترلش میکنم

(نفس عمیق بکش ...خشمگین نشو :) ):rose:

o_O-o_O-o_O

HASSAN.S

New member
همه خوبن این رفتارای ادماست که خوب وبد به وجود میارن همهی بچه های این سایت خوبن تو خوبی کن بقسه خودشون بدی هم بکنن روزی پشیمون میشن شاید نگن ولی عذاب میکشن

a_67

New member
در مورد ملت مجازی، آدمای خوبین در کل ولی هر کدوم با اخلاق خاص خودش.
پ.ن: لازم به یادآوری نیست ولی هر کدوم از این ملل مجازی، یه وجود واقعی هم دارن با نظر دادن در این مورد اون وجود واقعی رو نفی نمی‌کنیم و خیلی جدا از هم در نظر نمیگیریم
(قبول یا رد این قسمت با توجه به تجربه شخصی هر کسی میتونه باشه.)

'Reza'

New member

ناراحت شدی؟

خودت گفتی بگم برا همین گفتماا

چیز بدی که نگفتم تازه همشون خوبه:dadad4:

نه بابا
دستت درد نکنه
تعجب کردم اخه گفتی اون روی تو که قیامش میکنی من دارم فکر کردم اون روی دیگت ی جوریه:p7977cujr38iyymsu8:
میگی موشکافانه
جوابت مثل ین تست های روانشناسی خارجیدقیق نوشتی

بالا