تریپ شخصیتی بر اساس آزمون علمی | mbti

royaaaaa

New member
منمinfpهستم ولی با شغلم و الانم خیلی فاصله داره......:smiliess (11)::21::thumbsdownsmileyani:smiliess (2):

آخرین ویرایش:

Maryam.A

Well-known member
isfj

esfj ها اشخاصی خون گرم ، معاشرتی و دوستانه هستند . به شدت اجتماعی هستند و وقتی از دیگران فاصله می گیرند بی قرار می شوند . دوست دارند که مورد نیاز باشند و از کارشان تشکر و قدردانی شود. آنها به نیازهای دیگران بیش از نیازهای خود بها می دهند . Esfj هابه معیار های اجتماعی توجه دارند. آنها نگران جایگاه خود در جامعه هستند . آنها برای خود و دیگران باید ها و نباید های فراوانی دارند .
......

farzad.lab

مدیر بخش
isfj

esfj ها اشخاصی خون گرم ، معاشرتی و دوستانه هستند . به شدت اجتماعی هستند و وقتی از دیگران فاصله می گیرند بی قرار می شوند . دوست دارند که مورد نیاز باشند و از کارشان تشکر و قدردانی شود. آنها به نیازهای دیگران بیش از نیازهای خود بها می دهند . Esfj هابه معیار های اجتماعی توجه دارند. آنها نگران جایگاه خود در جامعه هستند . آنها برای خود و دیگران باید ها و نباید های فراوانی دارند .
......

esfj یا isfj ؟

شفق بانو

New member
چقد ESFJ داریم :painting:
esfj_square.png

- - - Updated - - -

پرچم ISFJ :auizz3ffy9vla57584x

:auizz3ffy9vla57584x زنده باد

IL-2

Well-known member
جقد طولانی بود...
Esfj

- - - Updated - - -

جقد طولانی بود...
ESFJ

- - - Updated - - -

جقد طولانی بود...
ESFJ

- - - Updated - - -

جقد طولانی بود...
ESFJ

- - - Updated - - -

جقد طولانی بود...
ESFJ

mahnam

New member
istj

تا حد زیادی واسه من درست بود...

با مکسین هم تیپ شدم یعنی ؟؟!!! :21: شبیهیم یعنی؟ بعید می دونمااااا...

مثلا این پیشنهادو داده به istj ها : *بیشتر لطیفه بگوئید.
مکسین جان شوخی می کنه خدای نکرده به حرفش گوش ندیاااا !
دیروز به این نتیجه رسیدم کاری به بخش طنز نداشته باشم ، یه سره اول برم پروفایل مکسین ، پست های آغازی اونو که سرو سامون بدم ، ایشالا بخش طنز مرتب میشه !

amirreza

New member
خدا بخیر بگذره من با شفیع هم تیپ شخصیتی شدم...نمیدونم ما ک کلی با هم فاصله داریم:14:

amirreza

New member
*رام کننده حیوانات
*مربی ورزش
*طراح
*متخصص رژیم های غذایی و تغذیه
*مربی آمادگی های جسمانی
*میهماندار هواپیما
*جمع آوری کننده اعانه
*دستیار پزشک
*برنامه ریز مال التجاره
*موسیقی دان
*پرستار
*شغل درمانگر
*بازیگر صحنه
*جسم درمانگر
*افسر پلیس
*ورزشکار حرفه ای
*متخصص روابط عمومی
*عامل ملک و املاک
*فروشنده
*مدد کار اجتماعی
*هماهنگ کننده حوادث خاص
*آموزگار این شغلا منو کشه مخصوصا اولینش:25r30wi:

ROJO

New member
*رام کننده حیوانات
*مربی ورزش
*طراح
*متخصص رژیم های غذایی و تغذیه
*مربی آمادگی های جسمانی
*میهماندار هواپیما
*جمع آوری کننده اعانه
*دستیار پزشک
*برنامه ریز مال التجاره
*موسیقی دان
*پرستار
*شغل درمانگر
*بازیگر صحنه
*جسم درمانگر
*افسر پلیس
*ورزشکار حرفه ای
*متخصص روابط عمومی
*عامل ملک و املاک
*فروشنده
*مدد کار اجتماعی
*هماهنگ کننده حوادث خاص
*آموزگار این شغلا منو کشه مخصوصا اولینش:25r30wi:

جمع اوری کننده ی اعانه
خدایی نکرده گدا نیس که:riz481:

نوتر

New member
جالبه همه متخصص تغذیه هستند:25r30wi:

انگار اونجا هم دست از سر کچل تغذیه بر نمیدارند:riz481:

هانیه

Well-known member
کسی نبود با یاسرعرفات هم تیپ باشه //////////////////////////////فردا پس فردا دیدین نخست وزیر وزیر مملکت شدم هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااانگید نگفتم ////////////////////////////////////////////

sepideeee

New member
کسی می دونه منبع این آزمون کیه و چیه؟؟؟ به نظر من که ازمون درستی نبود .. همه ی سوالاش همیدگه رو نقض می کردن ..:21:

farzad.lab

مدیر بخش
کسی می دونه منبع این آزمون کیه و چیه؟؟؟ به نظر من که ازمون درستی نبود .. همه ی سوالاش همیدگه رو نقض می کردن ..:21:

آزمون میرز - بریگز (MBTI): (Myers-Briggs Type Indicator)

MBTI یک پرسشنامه شخصیت شناسی است که توسط مادر و دختری به نام های ایزابل بریگز میرز و کاترین بریگز عرضه شده است . این پرسشنامه 16 تیپ شخصیتی را براساس تئوری یونگ شناسایی می کند. MBTI یک ابزار قوی برای شناخت خود و شناخت اختلاف های بین افراد مختلف است

آزمون کاملا معتبر و علمی هست ... حتی اگه سایت های خارجی رو هم جستجو کنین تقریبا تنها تست معتبر برای این کاره .
در بعضی کشور ها هم در هنگام استخدام این تست از افراد گرفته میشه

ROJO

New member
اتفاقأ به نظر من خیلی هوشمندانه بود، اونم نقض کردن نبود از یه بعد دیگه نگاه کرده بود، دقیقأ مکمل هم بودن سوالا

بالا