تراز چيست ....

• نویسنده موضوع admin2
  • تاریخ شروع

alireza-ja

New member
من اصلا نمیفهمم یعنی الان من که رتبه کشوریم 24 شده باز کسی دیگه ام هست ک رتبه ی کشوریش 24 بشه مگه میشه؟

توی وزارت علوم امکان نداره ولی بهداشت تا پارسال امکان داشت چون تراز نداشتن ولی حالا که دارن این هم دیگه امکان نداره. وقتی تراز اعمال بشه احتمال رتیه مشترک خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی کم میشه.

توی وزارت علوم امکان نداره ولی بهداشت تا پارسال امکان داشت چون تراز نداشتن ولی حالا که دارن این هم دیگه امکان نداره. وقتی تراز اعمال بشه احتمال رتیه مشترک خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی کم میشه.

ولی منبع موثق وجود داره که رتبه مشترک زیاد است.بعضی ها رتبه ها رو تو سایتشون زدن.

اگر خیلی موثق باشه یعنی اینکه بهداشت امسال هم تراز اعمال نکرده. چه سایتی رو میگید کیا؟ نتایج امسال رو؟

والا اسم سایت رو مینویسم موقع نمایش پاک میشه نمیدونم چرا ولی خیلی رشته ها 2 تا 3 تا شبیه هم رتبه دارند تا اینجاش.سنجش تو صفحه 22 دفترچه نوشته تو کارنامه اولیه نمره خام و خیلی موارد دیگه نمایش داده میشه.ولی به ما فقط یک نمره تراز به درصد رو داد.

alireza-ja

New member
والا اسم سایت رو مینویسم موقع نمایش پاک میشه نمیدونم چرا ولی خیلی رشته ها 2 تا 3 تا شبیه هم رتبه دارند تا اینجاش.سنجش تو صفحه 22 دفترچه نوشته تو کارنامه اولیه نمره خام و خیلی موارد دیگه نمایش داده میشه.ولی به ما فقط یک نمره تراز به درصد رو داد.

اسم سایت رو اینطوری بنویسید مثلا اگر منظورتون خخخخخخلییلی هستش اینطور بنویسدش.

تا با چشم خودتون ندیدید اعتماد نکنید چون وقتی تراز اعمال بشه خیلی احتمال میاد پایین.

monavvar

New member
من که بالاخره نفهمیدم دوستان گل
پاک گیج شدم .الان با تراز رتبه مشترک بازم هست احتمالش ؟ اگر هست چن تا مثلا چن تا رتبه 5 داریم .
من رتبم یک شده تو پرستاری اگه رتبه یکی دیگه میشناسید بگید بیاد باهم غصه بخوریم .....بارشو تنها ب دوش نکشم :25r30wi::25r30wi::(50):

پاک گیج شدم .الان با تراز رتبه مشترک بازم هست احتمالش ؟ اگر هست چن تا مثلا چن تا رتبه 5 داریم .
من رتبم یک شده تو پرستاری اگه رتبه یکی دیگه میشناسید بگید بیاد باهم غصه بخوریم .....بارشو تنها ب دوش نکشم :25r30wi::25r30wi::(50):
خیلی باحالی

- - - Updated - - -

اسم سایت رو اینطوری بنویسید مثلا اگر منظورتون خخخخخخلییلی هستش اینطور بنویسدش.

تا با چشم خودتون ندیدید اعتماد نکنید چون وقتی تراز اعمال بشه خیلی احتمال میاد پایین.

تو همون سایتی که شما الان نوشتید دیدم.

prinses

New member
منم میخواستم بهش بگم خیلی باحالی

خوش بحالت تبریک برای رتبه 1 شدنت افرین

alireza-ja

New member
من رتبم یک شده تو پرستاری اگه رتبه یکی دیگه میشناسید بگید بیاد باهم غصه بخوریم .....بارشو تنها ب دوش نکشم :

اگر واقعا تراز اعمال کرده باشن و درست اینکار رو کرده باشن احتمالش فوق العاده کم میشه تقریبا دیگه حسابشو کنید توی یه کنکور بهداشت که شرکت کننده هاش توی هر رشته کم هستن خیلی بیشتر احتمالش کم میشه.

آخرین ویرایش:

monavvar

New member
دکدر خ کیه .عاقا ب منم بگین توروخدا
منم برم ببینم هم رتبه ایام کین ؟!

prinses

New member
من ریلکسم فقط این سنجش پی زود تر جوابا رو بده من بدبخت از پای نت پامیشم میرم دنبال کار و زندگیم

alireza-ja

New member
خیلی باحالی

- - - Updated - - -

تو همون سایتی که شما الان نوشتید دیدم.

نمیدونم والا با اینکه اساتیدشو قبول دارم ولی اینجور کاراشو اصلا قبول ندارم.

بالاخره یه جای کار میلنگه یا اینا تراز اعمال نکردن یا رتبه های سایت مشکل دارن.

monavvar

New member
بیاه دم اخری نگن اشتباه کردیم !!!
شام دادم به دوستام ها اقااااااا

بالا