تا 12 شهریور چند روز مونده و چه احساسی دارین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nilam

New member
یه نکته جالب!!!!
اگه واقعا به خاطر تعطیلی تهران باشه پس چرا امروز انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی اومد رو سایت سازمان سنجش!!!
اخه یکی از همکاران کاردانی به کارشناسی شرکت کرده امروز انتخاب رشته کرد!!!

:smilies:
آخه انتخاب رشته که اعتراض نداره ولی خودشون میدونن که با اون سوالات و کلیداشون نتایج ارشد حتما اعتراض داره و بعد قضیه ی اجلاس سران و آبرو .... میاد وسط!!!
امیدوارم خدا کمکمون کنه و قبول شیم

mahsa.

New member
من گفتم قبول نشم نمیام سایت ترسیدن من نیام .سایت لنگ بمونه گفتن یه هفته ام یه هفته است مهسا بمون
وای انگار خودشیفتگی بعضیا بمنم سرایت کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

dr m

New member
من گفتم قبول نشم نمیام سایت ترسیدن من نیام .سایت لنگ بمونه گفتن یه هفته ام یه هفته است مهسا بمون
وای انگار خودشیفتگی بعضیا بمنم سرایت کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

:smiliess (15)::25r30wi::smiliess (15):

negar62

New member
منم الان خیلی آرومم...احساس ناراحتیم با وجود دوستام توی آزمایشگاهو چندتا تست اورژانس و..... ازبین رفت!:13: امیدوارم شما دوستای عزیز هم امشب رو آروم باشین... ما که اینهمه صبر کردیم.. برای سلامتی خودتونم که شده امشب رو بدون استرس بخوابین تا فردا روحیتون بهتر شده باشه هنوز یه هفته دیگه باهم سروکار داریما!! شب خوبی داشته باشین و خوابای خوب ببینین :thumbsupsmileyanim:

ne11833

New member
این همه خون دل خوردیم تا این روز رسید حالا...
هیچکی نیست بگه خوب مسلمونا شما که میدونستید واسه اجلاس سران تعطیل میشه چرا زودتر اعلام نکردین که تاخیر داره که بچه های مردم حیرون نشن!

آخرین ویرایش:

ملكه

New member
ضمنا دوستای خوبم میدونم همه از اینکه سازمان بدقولی کرده و باعث استرس بی مورد همه شده ناراحتید . حق دارید . اما ...
کمی به فکر سلامتتیون باشید . با این حرص خوردنا واقعا غیر از اینه که به خودتون ضربه میزنین و دل خیلیا رو خنک میکنین ؟
ما شماها رو لازم داریم برای این مملکت ....
:thumbsupsmileyanim:
چه مملكتي!!!!!!!!!!!!!!دلت خوشه ها

mahsa.

New member
اگه دست من بود اجلاس وبخاطر نتایج یه هفته عقب مینداختم

saba saba

New member
سلام
[]اسم من صباست از1تیردارم متنها شمامیخونم دوستان عامل اصلی استرس خودشماییدکه بهم استرس میدیدترم ششم پرستاری بودم بیماری داشتم که دختری 15 ساله ومبتلا به لوسمی بود 5سال باسرطان جنگیده بود وبعد5سال سرطان باز عودکرده بو ومتاستازداده بود یه حرف قشنگ به من زد گفت من5ساله ازدرس دورم الانم دیگه زیاد به آخرراه نرسیده خوش بحالت که دانشجو یی ودرس خوندی امسال توی بیمارستان کودکان اعلامیه اون دختردیدم هنوز حرفش یادم خوش بحالت دانشجویی ودرس خوندی هدف ارشداینه که باتوانایی بیشتری به بنده هاخداخدمت کنیم وسرمون بالابگیریم بگیم خدایا من کارموانجام دادم منم ازشنیدن عقب افتادن نتایج ناراحت شدم دیشب نخوابیدم اما بنظرم اگرهدف کمک به بنده هاخداست تاخیر مهم نیست امروز یا12ام یاسال بعد مهم نیست مهم هدف منوتو وقولی که وقتی دنیااومدیم به خدادادیم واون این بود من وظیفموانجام میدم[/size]

saba saba

New member
بنگرید

ای آسمان به چه مینگری
چشمان آبیت به چه مینگرند
ای کوه به چه زل زدهای
من زیبایم یادردهایم
بنگرید من همان جانشین خدایم
دردنیای من پول وپارتی راه زندگیست

ne11833

New member
یکی گفت یادم نیس کی ولی به نظرم حرفش درسته ...
ترسیدن جلوی وزارتخونه شلوغ بشه آبروشون جلوی سران بره.

saba saba

New member
زندگی
:riz513:زندگی قالیچه زیر پاهایم است
بانقش های زیبایش
پیچک های اطراف قالی
یادآور گرههای زندگیست
گل های زیبای قالیچه من
همان نعمت هاوخندهای زندگیست
درمرکزقالی من گلی مشکیست
که همان اشکهاولبخندهای زندگیست
وچه زیباست قالیچه من
گلهایش بیشترازسیاهیست
ممنونم خدای من

skyy

New member
پس جواب آزمونتون کی میاد؟؟
بچه ها دیدین چه گول خوردیم ماهایی که امسال آزمون ندادیم...!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا میکن سال دیگه نمیتونید شرکت کنید تا بعد از طرح
لعنت بر هرچه جوان آزاره
لعنت:ph34r-smiley:

انشاا... شماها به نتیجه دلخواهتون برسید
ما که...

slpe

New member
:thanks:منم دیگه خیلی داغونم،تا دیروز ساعت 18:30 هنوز امیدوار بودم و از این سایت به اون سایت میپریدم
بچه ها
بیاین خودمونو سرگرم کنیم
ما جوووونیم
و این اتفاق فقط جز کوچیکی از سختی های زندگیه
خودمم میدونم که شعار میدم چون ته دلم هنو پر از نفرته و دلم هم گرفته اما اگه با هم باشیم و خودمونو سرگرم کنیم زودتر میگذره به قول حافظ که میگه
گفت آسان گیر بر خود کارها کز روی طبع
سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش

دوستون دارم زیاد
:bunnyearsmiley:

skafild

New member
فاصله 6 تا 12 را مي توان به برزخ تشبيه كرد و اعلام نتايج را به قيامت :(50):

slpe

New member
:bunnyearsmiley:بچه ها
پنج روز دیگه
هورااااااااااااااااااااااااااااااا
نفری پنج تا صلوات
:a2d3:

hairin

New member
راه گریز

کلأ بی خیال نتایج شدم،واسه دلداری دادن به خودم میگم اگه کرمان قبول بشم دوره نمیرم به این لیست مشهد و مازندران و اهوازو یزدو شیرازم اضافه کردم، به همه گفتم اگه اینجاها قبول بشم دوره نمیرم منکه طاقت دوری از شماها رو ندارم،نیس که خودم میدونم هیچکدوم از این شهرا قبول نمیشم یه راه گریزی واسه خودم باز کردم که اگه قبول نشدم ...،البته خانواده از من زرنگترن میگن هر جا که قبول شدی باید بری نمیشه ریسک کرد، دیگه هیچ راه گریزی واسه خودم نمیبینم!!!

**^^**

New member
ایشالا قبول میشی نمی خواد ناامید باشی ما واست دعا میکنیم

melodic_m68

New member
جالبه دوستانی که قبل از وزیر بهداشت گفتند نتایج 12 اعلام می شه و اخبار زمان اعلام نتایج وزارت علوم را می گفتند حالا از ما منتقدان نقد می کنند عزیزان توجه کنندکه اتفاقی زمان این دو با هم یکی شد و تا قبلش همه ی اخبار مربوط به وزارت علوم بود.

آخرین ویرایش:

jo-boy

New member
نیومدن نتیجه ها یه خوبی برای من داشت اونم این بود که یه جورایی خودمو "غیر مجاز" محسوب کردمو
در حال پیگیری کارای خدمته مقدسم :tsimuzpzwoap1t9y3o7

biotechnologist

New member
منکه دیروز هی پیامک های دوست و آشنا رو جواب دادم که نتیجه نتیجه چی شد.:shocked: تازه هیچکس نمیگه قبول شدی یا نه!همه میگن کجا قبول شدی؟:smiliess (11): انگار همه مطمئنن قبول میشم:a2d3: خدایا مارو روسفید کن.بعد از یکسال زحمت...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا