تا 12 شهریور چند روز مونده و چه احساسی دارین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mohsen_rok

New member
ای بابا..محسن مطمئنی قبول نمیشیم؟ حالا شاید قبول شدیم... انقد انرژی منفی ندین..ای بابا:(50):

من منفی ترین حالت اش رو گفتم که دیگه اینقدر نارنجکو و... نثار خودتون نکنید:1dco2x0p1lilzhfpg1t
اشاا... همه قبولید از جمله خودم

آخرین ویرایش:

hairin

New member
محو شدن ما

رشته آمارو نمیدونم
اما بچه های علوم پزشکی در جریان هستن که تعداد خانم ها در دانشگاه علوم پزشکی 2 برابر یا حتی بیشتر هستش
تازه بعضی کلاس ها پسر نداره:25r30wi:
بعضی هاشون یه دونه پسر (بیچاره ها):14:
از این لحاظ همه چی به نفع خانم هاست
از این بابت هم نگران نباشید
چقدر من به شما خانم ها دلداری بدم خسته شدم:thumbsupsmileyanim:

منم از وضعیت علوم پزشکی خبر ندارم اما میدونم که برای بچه های رشته ریاضی کنترات دانشگاه و رشته های مهندسی دست آقایونه،برای مثال دانشگاه شهید چمران اهواز برای سال ۹۱ در رشته های مهندسی اصلأ خانوما رو پذیرش نکرده
حالا حق دارم بگم محو شدیم،دارن از صحنه رقابت حذفمون میکنن؟ به هر تقدیر از شما و تمامی سربازان جامعه تشکر میشه.

TUMS

Well-known member
6 شهریور اگر نتایج اومد!!!!!!!!!!!!!!!
فکر کنم اینجا پر از جشن و شادی و خنده باشه
امیدووارم اینطور باشه
منم که واسه خودم مطمئنم که 6 روز پر از هیجانه واسم
امیدوارم واسه شماها هم همین طور باشه
آمین

biotechnologist

New member
عید همه ی دوستان خوبم مبارک.امیدوارم دعاهاتون مقبول درگاه حق باشه.خیلی خوشحالم.از صمیم قلب براتون بهترین هارو آرزو دارم.موفق باشید.
2uge4p4.gif
cancan.gif
bliss.gif
greenstars.gif

hadi

New member
تا 6 شهریور یک هفته مونده و امروز صبح رفتم دفترچه آماده خدمتم رو گرفتم ... دیگه از ما گذشته احساس داشتن !
عید فطر همه دوستان هم مبارک باشه :28:

a.sohrab

New member
منم از وضعیت علوم پزشکی خبر ندارم اما میدونم که برای بچه های رشته ریاضی کنترات دانشگاه و رشته های مهندسی دست آقایونه،برای مثال دانشگاه شهید چمران اهواز برای سال ۹۱ در رشته های مهندسی اصلأ خانوما رو پذیرش نکرده
حالا حق دارم بگم محو شدیم،دارن از صحنه رقابت حذفمون میکنن؟ به هر تقدیر از شما و تمامی سربازان جامعه تشکر میشه.

چمران و چند دانشگاه دیگه در اصلاحیه دوم سازمان سنجش همه رشته ها رو دختر و پسر کرد ،همون چمران سال 86 میزان ورودی دخترا بالای 70درصد بود تا برسه به سال 90 و .....

راستی عید مذهبی همه مبارک

fateme67

New member
تا6 شهریور دیگه 1هفته مونده.چقد زود گذشت ولی پر استرس!!!الان 1ذره استرسم کم شده ولی مطمئنم اون روز قلبم از جا کنده میشه.عید همه تون مبااااااااااااااارک

obstetrician88

New member
با سلام
عيد سعيد فطر بر همه شما مبارك
اميدوارم همه شما نتيجه زحماتتوونو بگيريد...
براي ما هم دعا كنيد كه از امسال شروع كرديم.....سال ديگه مثل شما همچين حسي خواهيم داشت

موفق باشيد

hairin

New member
پرچم سفید) تسلیم (

چمران و چند دانشگاه دیگه در اصلاحیه دوم سازمان سنجش همه رشته ها رو دختر و پسر کرد ،همون چمران سال 86 میزان ورودی دخترا بالای 70درصد بود تا برسه به سال 90 و .....

راستی عید مذهبی همه مبارک

باشه آقایون فکر میکنم از اینکه دو سه تا دانشگاه پذیرششونو تغییر دادن ناراحت شدین،انقدر بند و تبصره و ماده روی گفته های من نزنین،والا به خدا همه میدونن چه ظلمایی تو طول تاریخ به ما خانوما شده و مجبور بودیم هویجوری همشونو چشم و گوش بسته قبول کنیم، این چیزا که دیگه گفتن نداره،شما فقط یه سربازی بیشتر از ما دارین که الآن قربون خدا برم سربازیم واستون بهشت شده،مگه مثل قدیماس پسر بفرستی سربازی بعد دو سال یه شیرمرد تحویل بگیری؟؟؟؟؟
در هر صورت موفق باشید.

پرستاری86

New member
سلام
شمارو من نمیدونم ولی من زحمات خیلی خیلی خیلی زیاد کشیدم برای کنکور
نمیدونم اگر قبول نشم چه اتفاقی برام میفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر کنم یک دوره سوگ بلند مدتی برام اتفاق بیفته
!!!!!!:j58r36j3gcr4suxymup>>>>>>:smiliess (15):

drme

New member
?salam shenidam javabaro 4 shahrivar midan in khabar dorostehe

:rolleyessmileyanim:

shadyrecords

New member
بچه ها میدونم نتایجج 6شهریور اعلام میشه ولی چون کاراشون مشخص نیست ممکن بود دیدتر اعلام بشه ولی الان دیگه مطمینم همون ششم میاد:)،سایت ایسنا امروز اعلام کرد...استرس فوقالعاده بالا:)

ویژه

New member
.سلام اقا امید شما چند شهرو زدی به نظرت بدترین شهر کدومه چند دور داخلی جراحی خوندی ؟ویژه رواز رو کدوم کتا خوندی؟ امید اقا ممنون از اینکه به سوالای مسخرهام جواب میدی

.سلام دوست عزیز امید
.
.
[/color][/size][/color][/quote]

jupiter_sps

New member
bf3.gif

تا دوشنبه ی اینده دیگر زمانی نمانده! هر چی میرم جلو تقویم خیره میشم به 6 دوشنبه... ککی گزش نمی کند! نکند سکوت قبل از طوفان باشد!!!؟؟؟
bb2.gif

jonothan

New member
bacheha emsal ba vojode ye alame moshkelat man kheily khondam vali nemidonam ghabol misham ya na?man kheily dos daram az lahaze tahsili movafagh basham

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا