تا 12 شهریور چند روز مونده و چه احساسی دارین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

tadaie_66

New member
دوستان برامن دعا کنید قبول شم ایشاالله یکیتون مستجابو دعوه باشه.خیلی استرس دارم یعنی میشه منم قبول شم.:smiliess (12): :a2d3:

biotechnologist

New member
من که از تیر سال گذشته حسابی درس خوندم.نه مهمونی نه گشت و گذار و نه وقت گذرانی.فقط و فقط درس خوندم و یکم تفریحات سالم
train.gif
موقع آزمون یه ذره کسالت و البته استرس داشتم ولی خدا رو شکر خودمو جمع و جور کردم.الانم فقط به خدا توکل کردم و همه چی رو به خودش سپردم.دعا برای آرامش و قوت قلبه نه اینکه هر کی دعا میکنه انتظار داره سوالات غلطش خودبخود درست بشن.من واسه آرامش و موفقیت همتون دعا میکنم.شما هم واسه من دعا کنید.(البته من اتفاقات خیلی عجیب شبیه معجزه در طول تحصیل و کارم زیاد دیدم که همش بخاطر دعای خیر مادرم بوده.دست پدر و مادرمو میبوسم.امیدوارم دعای خیر پدر و مادراتون همیشه بدرقه راهتون باشه)
fly2.gif
greenstars.gif

morteza

New member
درود بر دوستان..
لطفاً چند لحظه به این موضوع فکر کنید که با تمام این امیدواریهایی که به خودمون میدیم مبنی بر اینکه قبول میشیم.... قبول نشیم...! اونوقتِ که روبرو شدن با واقعیت خیلی سخت تر میشه! به نظر من (واین فقط نظر منه!) بهتره که با استناد به واقعیت(منظورم نمرۀ محاسبه شده و درصدهامون هستش) شانس قبولیِ خودمون رو حدس بزنیم و به همون اکتفا کنیم...! از نظر من(و این فقط نظر منه!) توکل واقعی(یا هر اسمه دیگه ای که بشه روش گذاشت) یعنی اینکه انسان هر آنچه رو که از دستش بر میاد انجام بده و بعد از اون سعی کنه که پذیرایِ هر نتیجۀ احتمالی باشه... حتی قبول نشدن..! من فکر میکنم (و این فقط فکر منه!) که این نشون دهندۀ شهامت و قدرت پذیرشِ ما آدمهاس... با امید به اینکه صرف نظر از قبول شدن یا نشدن سعی کنیم زندگیه پر باری داشته باشیم.... واگر قبول نشدیم سال بعد کنکورو شکستش بدیم!!!!!!

آخرین ویرایش:

biotechnologist

New member
من که خودمو واسه همه چی آماده کردم.البته اینم بگم که یکی که همه ی درصدارو زیر 30 زده که دیگه نمیاد اینجا بگه توکل به خدا.شاید خدا خواست و قبول شدم.:smiliess (12): فکر میکنم اغلب دوستانی که اینجان تا حدودی انتظار قبولی دارن با توجه به درصداشون.مثلا ممکنه ادم رتبش لب مرز باشه و ظرفیتها رو مثل پارسال ییهو زیاد کنن و قبول شه.اینجور چیزارو میسپره دست خدا.:a2d3:

jupiter_sps

New member
بچه ها امروز شد 16 مرداد 17 رمضان (چند وقت دیگه شبای قدر و احیا)

کما بیش هممون 8-9 ماه درس خوندیم و زحمت کشیدیم! از ما تلاش و حرکت و از او برکت---> دعا می کنم تلاش کسی با پارتی بازی/ اشتباه مسئولین و اتفاقات پیش بینی نشده پایمال نشه--> تقدیری واسه هر کدوممون رقم بخوره که در کل 1 سال اینده (و چه بسا عمرمون) پی در پی اتفاقای زیبایی برامون رقم بخوره! استاد ها و دوستایی تو دانشگاه سر راهمون قرار بگیرن که به خاطر تاثیرشون مسیر زندگیمون به سمت بهترین تغییر پیدا کنه--> شاید تو دانشگاه تهران یا دانشگاه مورد علاقمون همچین کسایی گیرمون نیاد--> پس منتظر بهترین تقدیر می مونیم!

راستی بچه ها طلای المپیک اقای سوریان گوارای وجود همه ایرانیا!!!! تبریک!

مجید

New member
به نظر شما با توجه به اجلاس سران و تعطیلی تهران در اون روزها احتمال اینکه اعلام نتایج ارشد وزارت علوم و بهداشت به تعویق بیافته وجود داره ؟

morteza

New member
هر رشته محترمه.. روان شناسا هم خیلی قشر محترمی هستن و زحمت کش. من نظرم کلی نبود ، موردی بود.. به خاطر یه حرف بی ربط که دعاهای بچه ها رو بی ارزش کرده بود..
شما اگر واقعا به کارتون اعتقاد داشتید نباید انقدر از حرف من براشفته میشدید! و اینکه میفرمایید ((دعاهای بچه هارو بی ارزش میکنم)) یعنی واقعا فکر میکنی من این قدرتو دارم؟! من فقط نظر شخصیم رو دادم و برای این کارم هم دلیل دارم..!! شما هم انقدر ناراحت نشو، در این حد که کامنت توهین آمیز بزاری (منظورم همونیه که زود رفتید پاکش کردید!!

faridehmk

New member
با نظرات دوستان Negar62 , navid_gadim, biotechnology كاملا موافقم، و پيشنهاد ميكنم ديگه دور و ور اين موضوع بحث نكنيم و اجازه بديم هر كسي عقايد شخصي خودش رو داشته باشه، و واسه همه اونايي كه واقعا زحمت كشيدن دعا كنيم كه قبول شن چه اونايي كه به دعا اعتقاد دارن چه اونايي كه ندارن.

احتمال خيلي زياد هفته اول شهريور به خاطر اجلاس تعطيله ، منم فكر ميكنم اعلام نتايج عقب بيافته:65d6a5d6s::65d6a5d6[/SIZE
]

navid_gadim

New member
شما اگر واقعا به کارتون اعتقاد داشتید نباید انقدر از حرف من براشفته میشدید! و اینکه میفرمایید ((دعاهای بچه هارو بی ارزش میکنم)) یعنی واقعا فکر میکنی من این قدرتو دارم؟! من فقط نظر شخصیم رو دادم و برای این کارم هم دلیل دارم..!! شما هم انقدر ناراحت نشو، در این حد که کامنت توهین آمیز بزاری (منظورم همونیه که زود رفتید پاکش کردید!!

توصیه می کنم به یه روان شناس مراجعه کنین !

آخرین ویرایش:

raheleh63

New member
توصیه می کنم به یه روان شناس مراجعه کنین !
سلام چه لزومی داره برای اینکه حرف خودمونو رو کرسی بنشونیم به نظرات همدیگه حمله کنیم چرا ما نمیخواهیم یاد بگیریم که هر کس میتونه نظرات واعتقادات خودش رو داشته باشه ما مجبور نیستیم که اعتقادات همه رو بپذیریم ولی حتما میتونیم به اعتقادات همه احترام بگذاریم به نظر من گفتن این موضوع که دعا هیچ تاثیری در قبولی کنکور یا تغییر روند هر چیز دیگه ای نداره( فارغ از اینکه واقعا موثر هست یا نیست ) اون هم برای کسی که به این مسائل معتقده نمیتونه کار درستی باشه و در مقابل زیر سوال بردن یک رشته علمی خاص و یا فارغ التحصیلان اون رشته هم کار درستی نیست.

بچه ها امروز شد 16 مرداد 17 رمضان (چند وقت دیگه شبای قدر و احیا)

کما بیش هممون 8-9 ماه درس خوندیم و زحمت کشیدیم! از ما تلاش و حرکت و از او برکت---> دعا می کنم تلاش کسی با پارتی بازی/ اشتباه مسئولین و اتفاقات پیش بینی نشده پایمال نشه--> تقدیری واسه هر کدوممون رقم بخوره که در کل 1 سال اینده (و چه بسا عمرمون) پی در پی اتفاقای زیبایی برامون رقم بخوره! استاد ها و دوستایی تو دانشگاه سر راهمون قرار بگیرن که به خاطر تاثیرشون مسیر زندگیمون به سمت بهترین تغییر پیدا کنه--> شاید تو دانشگاه تهران یا دانشگاه مورد علاقمون همچین کسایی گیرمون نیاد--> پس منتظر بهترین تقدیر می مونیم!

راستی بچه ها طلای المپیک اقای سوریان گوارای وجود همه ایرانیا!!!! تبریک!

آخ گفتی ژوپیتر جون.من دقیقا از این میترسم که با پارتی بازی درصدها و در نتیجه رتبمو تغییر بدن. آخه توی کنکور دبیرستان به دانشگاه خیلی از این اتفاقا افتاد و متاسفانه آدم بی وجدان بین ایرانیای مدعی ایمان و اعتقاد و اسلام خیلی زیاده. آخه یکی تو همین سایت گفته بود اصلا به این درصدای الانتون که محاسبه کردین توجه نکنین. درصدای کارنامتون حتما متفاوته !!!! خدایا نذار با تقلب و پارتی بازی و حق خوری جای ما رو که کلی زحمت کشیدیم و آسیب روحی و جسمی خوردیم بگیرن.

jupiter_sps

New member
یه چیزی بگم؟خالم واسه دکترا پذیرفته شده بود مصاحبشم خوب داده بود اما 1 نفر با پارتی بازی جاشو گرفته بود ---- ولی سال بعد که بعضی از مسثولین متوجه شدن اونو اخراج کردن و خالم در کمال نا باوری با اینکه 1 سال عقب مونده بود دوباره شروع کرد!

دعای بعد از تلاش حتما اثر داره! نگران نباش مهتاب جان!

aohm

New member
من كه از قبوليم نااميد شدم.. ولي واقعا اميدوارم هركي دوست داره قبول شه و براش زحمت كشيده،قبول بشه

a.sohrab

New member
بچه ها زیر سوال بردن اعتقادات همدیگه یه کار غیر اخلاقیه و تو هیچ شاخه ای پذیرفته شده نیست ،اعتقاد به خدا و دعا و.....هم مهم، و گاهی اوقات میتونه یه حریم شخصی باشه

یه چیزو بیاد هیچوقت فراموش نکنیم اینکه هیچ وقت (هیچ وقت ) در مورد هر کسی و هر چیزی زود قضاوت نکنیم

یه دانشجو

New member
من امتحان ندادم ولی با خوندن تایپیک ها دلم یه حالی شد!
امیدوارم هر چیزی که مصلحت هرکسی هست براش پیش بیاد

sefidrooze

New member
عزیزان دلم:همه چیز دست خداست .فقط بهترین کار بی خیالیه و از تعطیلات استفاده کردن و امید به لطف الهی

sefidrooze

New member
اون کسی که با یک اشاره دنیا رو زیرو رو میکنه واگر بخواد کسی قبول بشه مطمئن باشین و شک نکنین همه چیز دست اونه و تردید نکن که الان پاسخنامه ها زیر دست خودشه.....فقط و فقط به خودش فکر کنین که یادش ارامشه

negar62

New member
دوستان عزیز ، با هر اعتقاد و طرز تفکری هم که باشیم ، همه به قدرت لایتناهی حق ایمان داریم . پس اون تمام وقتی که ما با عشق درس میخوندیم ، نگران بودیم و سر جلسه کنکور رفتیم کنارمون بوده.... تلاش مارو دیده و مطمئن باشین به حق نتیجه اونو میده!
این شبا واسه آرامش و موفقیت هم دعا کنیم....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا