تا حالا به کسی علاقمند شدید؟

شفيع

New member
ممنونم:riz304: .و میدونم که جز خدا هیچ کس دیگه ای تنهایی آدمو پر نمیکنه و اگه هم باشه لحظه ایه ولی خدا همیشه با آدمه:4d564ad6::4d564ad6:
اميدوارم شما هم به كسي كه بتونه شما رو از اين تنهايي در بياره به پيونديد و فرزنداني صالح تحويل جامعه بدين

mw.ashel

New member
اميدوارم شما هم به كسي كه بتونه شما رو از اين تنهايي در بياره به پيونديد و فرزنداني صالح تحويل جامعه بدين

یاد یه حرفی افتادم ، اونم اینه که کشتم نبود،نگرد نیس....مگه امروزه اونجور افراد پیدا میشن و اگه باشن کمیابن،منظورم دو طرفه و فرقی نمیکنه دختر باشه یا پسر.

hairin

New member
نگین این حرفارو ......جوون مرگ چیه!دور از جون!خب درسته تو این دوره زمونه خیلی سخته که یکیو پیدا کنی که بتونی کاملا بشناسیش و بخوای یه عمر اونو کنار خودت داشته باشی و باش زندگی کنی ولی اینو بدون که تو این جور مواقع نباید اصلا اصلا عجله کرد و به قول قدیمیا از هول حلیم افتاد تو دیگ !!!!!
قربونت برم عجله چرا ؟تا 40 سالگی وقت هششششت
انقدر درس دارم که خدا میدونه باید با کتابام ازدواج کنم

Taraa

Well-known member
همه رابطه ها با جمله "تو بابقیه فرق داری" شروع میشه و با جمله "تو هم مث بقیه ای" ختم میشه

ne11833

New member
سلام.همتون دعوتید به این موضوع.خوش اومدید.اگه دوست دارید شرکت کنید که در این صورت خوشحال میشم اگرم نمیخواید بازم به تصمیمتون احترام میذارم و از اومدنتون هم ممنونم.
تا حالا به کسی علاقمند شدید و اگه شدید چیکار کردید و آخرش چی شد؟اگرم نشدید بگید اگه بشید چیکار میکنید؟
لطفا اینم بگید که خانومید یا آقا و اون کسی که بهش علاقمند شدید خانوم بوده یا آقا و همسن بودید یا نه؟البته معلومه که اگه همجنس و همسن باشید طبیعتا باید با هم دوست شده باشید.
یا شده کسی به شما علاقمند بشه ولی شما به اون نه؟اونوقت چیکار کردید؟
شما ظاهرا خودتون دلبسته ی کسی هستید...
خواهش میکنم راحت باشید و داستانتون رو برای همه تعریف کنید.
اتفاقا برام جالبه بدونم داستانتون چیه
شاید بچه های اینجا بتونن کمکتون کنن:rolleyessmileyanim:

ملیسا

New member
انگار تو این مملکت همه عاقلن و دور امر خطرناکی مثل عشق و عاشقی نمیرن...........ولی بیایین ببینین تو این خوابگاهها چه خبرهههه.........مخصوصا دختر خانومااا....ولی واقعا ها پسر جماعت عاشق نمیشن..چون انسانهای ریا کاری هستن :motat:

sara77

New member
انگار تو این مملکت همه عاقلن و دور امر خطرناکی مثل عشق و عاشقی نمیرن...........ولی بیایین ببینین تو این خوابگاهها چه خبرهههه.........مخصوصا دختر خانومااا....ولی واقعا ها پسر جماعت عاشق نمیشن..چون انسانهای ریا کاری هستن :motat:
ki این که میگی بیاین تو خابگاهارو ببینین خوب اومدی انصافا همه سرشون شلوغه 2 یا3تا گوشی کمه حالا دخترا هم کم دستی از پسر ندارن امروزه والا

Diana-Epid_92

New member
سلام. ببخشيد من تازه اومدم. منظورتون از علاقمند همون عاشقه؟ آخه اينا با هم فرق دارن.آدم ممكنه به چندين نفر تو عمرش علاقمند بشه ولي عاشق فقط معدودي از اونها شده باشه. من كه هر موقع عاشق كسي شدم (كه دفعات آن از يك پنجم انگشتاي يه دست بيشتر نيست)فقط خودم فهميدم و خداي خودم . چه دلي دارم من:21:

MOHAMMAD.R

New member
حرفتون خیلی سنگین بود!
پس این زوجای خوشبخت از ترکیب چه جنسایی هستن که پسر جزشون نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ریا هست ولی بی انصافیه که بگین فقط بین آقایون هست,اگه بتونی آقایی رو به خودت جلب کنی میبینین طرف براتون چقدر ساده و بی ریا میمونه و پا به پاتون علاقه مند!....

sokot

New member
نه آقا محمد همیشه اینجور نیست...حتی اگه آقایی رو هم به خودت جلب کنی حتی اگه بهترین و بی ریا ترین باشی براش میره...چون تنوع طلبن:sadsmiley:

ملیسا

New member
ببخش اقا محمد اونایی که خوشبختن بی ریا هستن خب.................بی ریا باشید تا عاشق باشید و عشق بورزید...........

بالا