تاپیک حال و احوال

zanbagh

New member
این شفق خانوم از همه اسم برد بجزززززززززز ما.اصلا نوشابه ودلستر ودوغا رو پس بدین پشیمون شدم:riz303:

ROJO

New member
نگران دلستر نباشین خودم ی چندتا باکس صندوق عقب ماشین گذاشتم الان میپرم میارم:motat:

جووووووون :25r30wi:همچین میگه میپرم میارم یکی ندونه فکر میکنه غزال تیزپای تیم ملیه:whistle:

کریزی من کم پیدا بودم قبول ولی شما کلأ محو بودیا :28:

a_67

New member
من نظرم اینه که هر کی کارش پیش کسی گیر بود بیاد اینجا "چه سری چه دمی عجب پایی" را بندازه....کارش حل بشه....... خصوصا پاچه خواری مدیر جماعت واجب شرعیه و باید پاچه خواز این حضرات عظما بود

:smilies:
وات ایز د قض'یه؟ وات ایز د مورد؟
اصن هو آر د موارد؟
ههههههههههههههههههههههههههه

eli 72

Member
سلام به دوستای گلم..امیدوارم حال همتون عااالی باشه...تاپیک باحالیه..واسه ابراز محبت به دوستای مجازی..پر از انرژی مثبته!!
بنظرم همه اونایی که تو فضای مجازی اینقد با محبت و مهربونن تو واقعیت هم همینقد دوس داشتنین.. من واسه اولین بار که عضو شدم برام جالب بود a-67با حوصله به همه سوالام جواب میداد..که ازش ممنونم..فک نمیکنم توهر جمع دوستانه ی مجازی بچه ها بی هیچ انتظاری لطف کنن بهم..الانم که کلی دوست خوب یافتم همین جا..بهار سپیده باران شوکا مرضی نایک شفیع و...امیدوارم همه ی ادمای خوب دیگه که نمیشناسم همیشه شاد و سر زنده باشن..:rose::rose::rose::rose:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marzi ba

N@RVIN

Well-known member
سالی بشین بچه شیطونی نکن کم به پر و پای آرمانهای تاپیک عمه بپیچ ایییییییییییییییییییییییش

الان این تاپیک خوبیش اینکه تورو از پشت نقابت کشیده بیرون بابا دلمون برات تنگ میشه نامحسوس میای و میری اصن نیستی

در ضمن دلستر انگور لددددفن

هانیه

Well-known member
ناروین هروقت دلت تنگ شد بیا اینجا بنویس برام باجی.....کسی چرا دلش برا من تنگ نشده؟:65d6a5d6s::black_eyed:......منم دلستر موخام...

N@RVIN

Well-known member
ناروین هروقت دلت تنگ شد بیا اینجا بنویس برام باجی.....کسی چرا دلش برا من تنگ نشده؟:65d6a5d6s::black_eyed:......منم دلستر موخام...

هانی بالا منکه صب تا شب دم در خونه ت دارم بهت ابراز علاخه میکنم باشه اینجام میام میگم
(اما عاشخ سپید هستما :rolleyessmileyanim:)
باکس به شدت منتظرته اون بین المللی رو بشکن دیگه دهع

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepid71

هانیه

Well-known member
هانی بالا منکه صب تا شب دم در خونه ت دارم بهت ابراز علاخه میکنم باشه اینجام میام میگم
(اما عاشخ سپید هستما :rolleyessmileyanim:)
باکس به شدت منتظرته اون بین المللی رو بشکن دیگه دهع

فعلن نمیشه اخه.....اون اند بین المللی هس ....گزینه های روی میز از دست میره...ههه..برات اهنگی که گوش میدادمو گذاشتم...ببین از برگردونش خوشت میاد..میبینی چه ادم خلاقی هستم....::4d564ad6::4d564ad6::rolleyessmileyanim:

ROJO

New member
تقدیم ب باران و مرضی

tumblr_m8keeuuyVt1rqbeeso1_500.gif

tumblr_mm6gnpfMT61rw9fyfo1_500.gif

giphy(1).gif

اولی فک کنم واسه فیلم لاو رینه
دومی مطمئنم فیلم یور بیوتیفوله

اخری نمیدونم اساتید نظر بدن خخخخ

marzi ba

Well-known member
تقدیم ب باران و مرضی

tumblr_m8keeuuyVt1rqbeeso1_500.gif

tumblr_mm6gnpfMT61rw9fyfo1_500.gif

giphy(1).gif

اولی فک کنم واسه فیلم لاو رینه
دومی مطمئنم فیلم یور بیوتیفوله

اخری نمیدونم اساتید نظر بدن خخخخ

ووووووووووووووووووووووووووووووی
رجو مرسییییییییییییییییییی

من عاشق اون فیلم وسطیه و اون صحنه ای که گذاشتی بودم
کلی خاطره برام زنده شد
ممنونم
ووی بارانی بیا ببین یه تیکه از فیلم گومی نام و برامون گذاشته:thanks:

ROJO

New member
ههههه آره مرضی منم خوشم اومد ازین فیلمه مخصوصا اخرش ک تو سالن اون اهنگرو خوند خیلی غم انگیز و درعین حال جذاب بودد:a2d3:

marzi ba

Well-known member
اوررررررررررررررررررررره روجو خیلی فیلمش قشنگ بود من که شونصد بار اون فیلمو دیدم اوهووووووووووم اخرش هم قشنگ بود
بازم ممنون
:riz304:

sepid71

New member
بدجوری سرم میدرده داغونم
این از حال و احوال من !:black_eyed::1dco2x0p1lilzhfpg1t:65d6a5d6s:

ROJO

New member
DSC_1171.jpg

DSC_1164_20140426163631025.jpg

اینم ی خرگوش زشته ک شوهر خالم واسه پسرش خریده، منم رفتم گفتم این چقد زشته خرگوش باید چشش قرمز باشه خودش کاملا سفید باشه! :whistle:

yara

New member
DSC_1171.jpg

DSC_1164_20140426163631025.jpg

اینم ی خرگوش زشته ک شوهر خالم واسه پسرش خریده، منم رفتم گفتم این چقد زشته خرگوش باید چشش قرمز باشه خودش کاملا سفید باشه! :whistle:

ووووییییییییییی روجو من خرگوش میخام

مای چه نازه.....اونا که چششون قرمزه ترسناکن
:sarma:

ROJO

New member
ههههه یارا من اونا دوس دارم اونا جذابترن:thumbsupsmileyanim:

yara

New member
عاشقانه پیازچه ها رو دیدین؟!.............

5d6637b718d0.jpg

آخرین ویرایش:
بالا