تابستون با کتاب زبان !504

baboliau

New member
سلام دوستان
منم هستم.پارسال یه مقدار خوندم ولی امسال واقعا میخوام تموم کنم و به امید خدا و با کمک دوستای گلم درصد بالایی بزنم:riz513:

arshade90

New member
بالاخره من گيج شدم من چكار كنممممممممممممممم كدومو بخونم كدومه نخوندم خواهشا دوستان از 4 كتاب زير براي من يه اولويت بندي از يك تا چهار كنند:
لغات ضروري تافل
لزگي
504
رضازاده
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

1)504
2)تافل
3) رضازاده
4)لزگی

nazanin91

New member
برنامه چی شد بچه ها

بازم یادآوری:
برنامه:هفته ای 2 درس ------------->جمعه میاین اعلام میکنین درس 1 و 2 انجام شد!

برنامه از شنبه 10 تیر شروع میشه

baboliau

New member
برنامه چی شد بچه ها

بازم یادآوری:
برنامه:هفته ای 2 درس ------------->جمعه میاین اعلام میکنین درس 1 و 2 انجام شد!

برنامه از شنبه 10 تیر شروع میشه
یعنی 1و2 خونده شد و این هفته درس 3 و 4 میخونین؟؟؟!:dadad4:

rahele.t

New member
به نظرتون با این وقت کم میشه 4تا کتاب خوند؟

به نظر من واسه هرکدوم سه ماه کافیه. خیلی دوست داشتم منم میتونستم بیام تو این تاپیک:dadad4: ولی چون وقت ندارم و سرکار میرم تابستون تافل، پاییز 504، اگه رضازاده رو پیدا کنم زمستون میخونمش اگرم پیدا نشد از زمستون لزگی رو شروع میکنم.
ارشد نظر شما چیه؟ اینطوری خوندن خوبه؟ یعنی هر کتابی سه ماه.

arshade90

New member
به نظر من واسه هرکدوم سه ماه کافیه. خیلی دوست داشتم منم میتونستم بیام تو این تاپیک:dadad4: ولی چون وقت ندارم و سرکار میرم تابستون تافل، پاییز 504، اگه رضازاده رو پیدا کنم زمستون میخونمش اگرم پیدا نشد از زمستون لزگی رو شروع میکنم.

اره...با شرایطی که شما دارین خوبه.... ولی تکرار فراموش نشه!
bd2.gif

baboliau

New member
نظر خوبیه راحله جوون
ولی همونطور که ارشد گفت باید طوری باشه که وقت دوره هم داشته باشیم
من میخوام تابستون تافل و 504 بخونم.برای پاییز هم لزگی.زمستون فقط تست و دوره داشته باشم.:ahi5slcgm04mi8jqqkl

baboliau

New member
اگه بقیه موافق هستند
به نظرم بیاین گروه بندی کنیم.اینجوری بهتر روی کار هم نظارت میکنیم و کیفیت کار بالا میره.
مثلا هر 4 یا 5 تا یه گروه بشیم و هر گروه یه سرگروه داشته باشه که روی کار گروه نظارت کنه.درضمن میشه پیشرفت گروه ها رو هم در مقابل هم قرار داد و مقایسه کرد.
اگه موافقید لایک بزنید:21:

nazanin91

New member
اگه بقیه موافق هستند
به نظرم بیاین گروه بندی کنیم.اینجوری بهتر روی کار هم نظارت میکنیم و کیفیت کار بالا میره.
مثلا هر 4 یا 5 تا یه گروه بشیم و هر گروه یه سرگروه داشته باشه که روی کار گروه نظارت کنه.درضمن میشه پیشرفت گروه ها رو هم در مقابل هم قرار داد و مقایسه کرد.
اگه موافقید لایک بزنید:21:

تعداد زیاد نیست که یشه گروه بندی کرد
حالا ببینیم چند نفر فعالن بعذ گروه بندی کنیم!

nazanin91

New member
برای اینکه از برنامه فرار نکنین !اینجا اسمتونو بنویسین تا چک بشین!:
افرادی که میخوان 504 بخونن:
1-
2-
3-
4-

آخرین ویرایش:
بالا