بیولوژی تولید مثل

nafnaf

New member
سلام من کارشناس ارشد میکروبیولوژی هستم میتونم دکترا بیولوژی تولید مثل شرکت کنم ؟؟؟

samie

New member
سلام من کارشناس ارشد میکروبیولوژی هستم میتونم دکترا بیولوژی تولید مثل شرکت کنم ؟؟؟
رشته هایی که می تونن شرکت کنن:
دکترای پزشکی عمومی – دامپزشکی - دکترای حرفه ای علوم آزمایشگاهی و یا کارشناسی ارشد پرستاری – مامایی – فیزیولوژی - بیوشیمی بالینی - ژنتیک انسانی - ویروس شناسی پزشکی - میکروب شناسی پزشکی - ایمنی شناسی پزشکی - خون شناسی آزمتیشگاهی و بانک خون - علوم تشریحی – بیولوژی (کلیه گرایش ها)

saharandishe

New member
چرا آخه, مثلا شما الان پزشک نیستین ولی کارتون بالینیه...منم با هوشبری کارم بالینی بود..آخه دوستم قبلا ی بیم بود که ivf انجام میدادن , کنار اتاق عمل ی اتاق بود که کارای سلولیو اونجا انجام میدادن...دکتر اونجا یا جنین شناس بوده یا ژنتیک, یا ی چیزی تو همین مایه ها...:21: حالا باید برم همون بیم یا ی مرکز ناباروری از نزدیک تحقیق کنم

لطفانتایج تحقیقاتتون رودراختیارماهم بگزارید.

saharandishe

New member
چرااینقدرتاپیکهای مربوط به اینجوررشته ها بدون اینکه به نتیجه ای برسندوفایده ای به دیگران برسونندبه راحتی رهامیشند؟مگه سوال نداشتین پس چرابه دنبال جوابش نمیگردین؟
به نظرم آدمی تازمانی که به یک جواب جامع نرسیده نباید سوالشورهاکنه!!!
ممنون میشم اگربه نتیجه رسیدیدماروهم بی اطلاع نزارید.

miler

New member
مث اینکه چون میشه یه راهیم تو بالین پیدا کرد درامدش بهتره نسبت به بقیه رشته ها ...البته ماها که اومدیم تو علم پایه و پزشکی نخوندیم از نظر مادی محکومیم به فنا...

drmajid45

New member
لطف کنید بگید منظور از بالین چیه؟
اگه میخواید طبابت کنید و دارو تجویز کنید و مشاوره بدید خیر نمیتونید
ولی تو ازمایشگاه art وجنین شناسی فعالیت میکنید

saharandishe

New member
لطفاواضح ترتوضیح بدین,بالاخره تکلیف این رشته چی شد؟امیدوارباشیم؟

خزر

New member
سلام

یعنی اگه دکترای بیولوژی تولید مثل بگیریم نمیتونیم مطب بزنیم ؟

drmajid45

New member
نه بابا مطب کجا بود
رشته نوی هست
مسلما تا بازار کارش راه بیفته زمان نیاز داره

shima.p

New member
چرا نمیتونیم مطب بزنیم ؟
سلام عزیزم
فقط پزشکا میتونن مطب بزنن.اونم نه برای درمان نازایی چون کار کسی که بیولوژی تولید مثل میخونه درمان نازایی نیس.درمان نازایی کار متخصص زنان و البته در سطح اول و ابتدایی ماما هستش.کسانی که این رشته رو میخونن تا اونجایی که میدونم مستقیم توو بالین نمیرن ی سری کار آزمایشگاهی انجام میدن.تازه فک کنم اگه بخوان ی آزمایشگاه هم بزنن نشه در واقع از این فارغ التحصیلا کمک میگیرن همکاری دارن با هم.در واقع کارهای در سطح سلول و اینارو انجام میدن تخمک و اسپرمو اینچیزارو آماده میکنن

shima.p

New member
اگه اینطوره پس دکتراش ارزشی نداره

خب عزیزم الان همه رشته ها اینجورین فقط باید عشق و علاقه داشت ب رشته ای که میخوای بخونی من خودم دندون طمع ب پول زیاد رسیدن رو از تحصیل کشیدم پیش خودم اینجوری فک میکنم که حتی اگه کارم پیدا نکنم فقط ب عشق درس خوندن ادامه میدم الان همین برام مهمه و البته چاره ای هم نیس باید خودتو تسکین بدی.برای شما پرستاری ها همون رشته ی خودتون پول سازتر هستش که نیلو جان!!!!!!!!!!!!

خزر

New member
خب عزیزم الان همه رشته ها اینجورین فقط باید عشق و علاقه داشت ب رشته ای که میخوای بخونی من خودم دندون طمع ب پول زیاد رسیدن رو از تحصیل کشیدم پیش خودم اینجوری فک میکنم که حتی اگه کارم پیدا نکنم فقط ب عشق درس خوندن ادامه میدم الان همین برام مهمه و البته چاره ای هم نیس باید خودتو تسکین بدی.برای شما پرستاری ها همون رشته ی خودتون پول سازتر هستش که نیلو جان!!!!!!!!!!!!

اره شیما جون................... ولی گفتم اگه بشه مطب زد ، دکتری بیولوژی بخونم ......................حالا که نمیشه همون پرستاری بهتره عزیزم

Lilinaz22

New member
دوستان توی دفترچه دکترا نوشته بیولوژی(کلیه گرایش ها) جز مدارک مورد قبول برای شرکت در دوره دکتری بیولوژی تولید مثل هست.
یعنی به طور دقیق و حتمی با ارشد بیوتکنو پزشکی میشه برای دکترای این رشته اقدام کرد؟
لطفا جواب بدید

بالا