بچه ها تیر خلاصو زدن

asal 92

New member
بابا شما هادیگه کی هستید
خدای استرسید چرا اینجوری میکنید
اصلا مهم نیست /به این فکر کنید اگه ظرفیت یه نفر شد اون یه نفر شما باشید مگه ازبقیه چی کم دارید ؟؟؟
درضمن ظرفیتها هنوز معلوم نیست

Taraa

Well-known member
بچه ها باز نشستین به خودتون استرس وارد کردین بابا بعد از چند دهه زندگی تو این شرایط باز هم اینقده زود عصبی میشین اولا کاهش ظرفیت که این هفته خیلی بحثش داغ بود واسه ارشد نیست بلکه وزارت بهداشت توی همون کنکور سراسری بچه های پیش دانشگاهی میخواد ظرفیتارو متعادل کنه و این الزاما معنیش کاهش ظرفیت نیست
برای ارشد هم فعلا فقط اسامی دانشگاههاست تا خرداد که ظرفیتا اعلام میشه نباید نتیجه گیری قطعی کرد نمونه اش رشته ما : سالیان سال 84 نفر واسه ارشد میگرفت پارسال یه دفعه ای به 104 افزایش داد کنارش هم ارشد پولی رو گذاشت پس افزایش ظرفیت چیز محالی نیست

نگار الان خودتی یا خرزو خانه باز؟ :riz481:

حسان

Well-known member
سلام بچه ها
بهتون بگم که این کم شدن برای این بوده که بقیه رو پولی بگیرن
برید پول در بیارین

اما خدایی هم هست

nori

New member
نوری تربیت مدرس خوب نیستا .... اینو بچه های ارشد به من گفتن

بذار لینکشو پیدا کردم برات میذارم

ولی اصفهان خداییش ناراحتی داره ... منم اگه شیراز حذف شده بود ناراحت بودم الان
:tsimuzpzwoap1t9y3o7

راسش من خیلی دلم میخواس تهران، مدرس یا اصفهان قبول بشم. اما چون زبانم ضعیف بود بیشتر به اصفهان و مدرس فکر میکردم. از بچه ها هم شنیده بودم که تو بیوتک شهرستانای درجه 2 و 3گلستان از همه بهتره( سطح علمی و قبولی دکترا و ..) برای همین بد خورد توی حالم. راسش تبریز برام خ خ خ خ دوره!! میمونه شیراز! شما که اونوری هستی به نظرت چطوره؟ دکترا داره؟ چی ازش میدونی؟ کاش زبانم خوب بود در حد 70 درصد. اون وقت خ خ خ خ به تهران امید داشتم.

designer

New member
[منبع آناتومی ارگونومی رو هم تغییر دادن
دوستانی که علوم پزشکی بودن میشه راهنماییم کنید
منبع قبلی آناتومی دکتر امامی بود الان کتاب دکتر نراقی
به نظرتون قبلی رو ادامه بدم یا جدیده رو بخونم؟ خیلی فرق دارن؟

s861276

New member
دو سال پیش که من خواستم ایمنی شرکت کنم تو اسفند همین اطلاعیه رو زده بود که شیراز شامل دانشگاههای پذیرنده ایمنی نیست ولی موقع انتخاب شهر و گرفتن کارت زده بود که 10 نفر میگیره :5:
شما هم نه اینکه خیلی وقت دارین واسه خوندن هی الکی ذهنتون رو درگیر میکنین ..... بابا بشینین بخونین امسال خلاص شین دیگه .... :p7977cujr38iyymsu8:

ROZZA

New member
وای مگه میشه ندیده بگیریم نمیشه که الان یه چیزی بگن موقع انتخاب دانشگاه یه چیز دیگه
یکی مثل منم هست که اصلا نمیتونه به شهری به جز تهران فکر کنه ...تو سم شناسی تهران رو حذف کردن و فقط تربیت مدرس مونده که شنیدم از لحاظ بالینی قوی نیست
آخه این چه وضعشه تازه امروز تو فکر استعفا از کارم بودم که بشینم بکوب بخونم تا حتما تهرانو بیارم
چه مملکت بی برنامه ای داریم دیگه خسته شدم اااااه
حالا من تازه شروع کردم اون بدبختی که از تابستون یا مهر داره برای دانشگاه تهران میخونه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

sss

New member
سلام امسال رشته مشاوره درمامایی فقط ارومیه ، اراک مازندا ن و همدان میخا د.در حالیکه خودم از زبون مدیر گروه مامایی اهواز شنیدم که امسال اهواز این رشته جدید رو داره. میخواستم این رشته رو انتخاب کنم . حیف شد که اهواز نداره

eco.bio

New member
سلام بچه ها
بهتون بگم که این کم شدن برای این بوده که بقیه رو پولی بگیرن
برید پول در بیارین

اما خدایی هم هست

اره اگه ظرفیت ها کم بشه احتمالا میخوان نصف ظرفیتو پولی کنن!!!!!!!!!!!!!! خب ما هم مردم حرف گوش کنی هستیم چرا نکنن!:78:

atefe

New member
سلام امسال رشته مشاوره درمامایی فقط ارومیه ، اراک مازندا ن و همدان میخا د.در حالیکه خودم از زبون مدیر گروه مامایی اهواز شنیدم که امسال اهواز این رشته جدید رو داره. میخواستم این رشته رو انتخاب کنم . حیف شد که اهواز نداره

من هم از زبون رئیس دانشکده مامایی خودمون، یعنی قزوین شنیدم که میاره، مشاوره در مامایی رو برای سال 92 میاره...اما اسمش نبود، پس یه جای کار میلنگه و احتمالا اونجاش که قرار هست شبانه بگیره! مثل پارسال که نیمه دوم گرفتن... یعنی مهر ماه دوباره انتخاب رشته کردن...
مهم نیست من فقط میخونم

bacteriologist

New member
الان من یه چیز برام سواله مگه هر سال دانشگاه های پذیرندرو توی خرداد نمیگفتن ولی امسال الان گفتن!!!!!!!!!!!!!!!مگه میشه میکروب نه تهران داشته باشه نه بهشتی نه پاستور نه شیراز!!!!!!!!!!!!!!!!اینا چیکار دارن میکنن با ما.....به خدا ازاد اینجوری نیست انقد بی برنامه یه دفعه حذف نمیکنه علکی.......جالبه اکثر شهر های بزرگ امسال خوابگاه ندارن!!!!!!!!!!!!!واقعا بریدم دیگه......

bacteriologist

New member
یه خدایی هم اون بالا هست..........اه جوونایی که دارن زحمت میکشن بالاخره اینارو میگیره

biotechnologist

New member
من که با توکل به خدا میخونم واسه رتبه یک.بیخیال این حرفا!:smilies-azardl (181 آخرین دانه کبریتم را میکشم در این باد،هرچه بادا باد:rose:

TUMS

Well-known member
بچه ها به خودتون استرس ندین
شما فقط درستون را بخونین اصلآ با این حرفای بیهوده خودتون را ناراحت نکنین
یه خبر بد واسه بچه های ایمنی اینکه امسال تهران ایمونو برنمیداره

amiir

New member
سلام؛
اونایی که واقعا تلاشتون رو کردین دیگه نباید نگران باشین،تازه به نظر من باید خوشحال بود که حداقل ظرفیتای علوم پزشکی رو افزایش ندن،خیلی بهتره.دعا کنین واقعا ظرفیتا رو افزایش ندن و حتی کم کنن که مث وزارت علوم نشه.
موفق باشین.

لبخند

New member
واسه سم شناسی فقط دانشگاه رو گذاشتن اهواز-مشهد-تربیت مدرس-مازندران
خداییش آدم چطور میتونه ناراحت نشه.......هاااااااااااااا؟؟؟من از مهر شروع کردم به خوندن واقعا دلم میخواد قبول بشم و اینکه پول دانشگاه آزاد رفتن رو ندارررررمممم........آخه آدم دردشو باید به کی بگهه ....؟؟؟..... خوب وقنتی دانشگاهها رو کم میکنند یعنی شانس قبولی خیلیییی هااا رو ازشون میگیرن......این موضوع استرس وارد کردن نیست فقط یه حقیقته که باورکردنش سخته......شما حاضرین شانس قبولیتون کم بشهههه......؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (2):

آخرین ویرایش:

DNA.2013

New member
بچه ها من کم پیش میاد گریه کنم ولی امروز با شنیدن این خبر اشکم درومد !خیلی ناراحت شدم
من خیلی رو اصفهان حساب باز کرده بودم خیلی!!!
چطور دلشون میاد با ما اینطوری کنن؟
خیلی دلمو سوزوندن ایشالا خدا دلشونو بسوزونه...

DNA.2013

New member
بارالها!

شما یه روزهایی حوصله داری حماسه می آفرینی؛

فور اگزمپل یه سری رو آفریدی توی امریکا، سواحل کالیفرنیای جنوبی، در خانواده ای به غایت مرفه؛
قد 2 متر؛
چشما آبی؛
پوست برنزه؛
هیکل ردیف؛
تفریحش سرفینگه؛
پیانو و گیتار و ویالونم میزنه؛
5 تا زبان حرف میزنه!
کلاً بزرگترین هیجان زندگیش سورپرایز پارتی هایی بوده که براش گرفتن... و در آرامش مطلق هپیلی اور افتر میشه و...

یه روز دیگه حوصله نداشتی...

همینجور با گِل اضافیا، یه قبیله آدم بیچاره ساختی، ریختی تو یه کشوری وسط خاور میانه...
این وضع اینترنتشونه!
اون وضع تفریحشونه...
این از کنکور دادنشونه!
وسط یه جنگ به دنیا اومدن...
در حین جنگ داخلی بزرگ شدن...
ایشالا دوباره جنگ میشه تو جنگ دومیه حتماً میمیرن...

حوصله نداری نساز پدر جان.. نساز...

ROZZA

New member
دیگه دارم کم مییارم
هر یه قدم که من میرم جلو همه چیز یه قدم دورتر میشه
نمیتونم برای شایدهایی که ممکنه اتفاق بیفته خیلی ریلکس برم بشینم درس بخونم
میشه من بدون استرس و ریلکس درسم رو بخونم به امید اینکه شاید موقع انتخاب دانشگاه .دانشگاه تهران هم سم برداره ....اگه بر نداشت چی؟؟؟اصلا اگه دانشگاه تهران جزو پذیرنده های رشته سم شناسی نبود من شاید این رشته رو انتخاب نمیکردم ....تربیت مدرسم که پرس و جو کردم !!!!!!! هنوز گنگم هر کی یه چیزی میگه اما از اسمش پیداست دیگه کارهای بالینیش نسبت به دانشگاههای دیگه ضعیفتره ....البته من در مورد سم این حرف رو میزنم
موندم چه تصمیمی بگیرم واقعا نمیدونم چیکار کنم

بالا