بچه های طرح اجباری! بیاین اعتراض کنیم

VERSA

New member
در خصوص بند 3-ب شرایط اختصاصی در رابطه با قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان به اطلاع داوطلبان می رساند دانشجویان ترم آخر و همچنین افرادی که یک سال از فارغ التحصیلیشان نگذشته و در حال حاضر برای آزمون سال 91 آمادگی ندارند در صورت تمایل می توانند در آزمون شرکت ننموده غیبت نمایند و یک بار حق شرکت در آزمون را برای سال 92 محفوظ دارند به شرط این که تا زمان ثبت نام آزمون فرصت 1 ساله پس از فارغ التحصیلیشان به اتمام نرسیده باشد

این انصاف نیست!
باید فکری کنیم!
پرستاری /اتاق عمل/ هوش بری /رادیولوژی/ هوشبری /علوم آزمیشگاهی/ فوریت های پزشکی/ پرستاری دندان پزشکی و بهداشت دهان
این رشته ها شاملند
بچه ها پاشین
http://olumpezeshki.ir/forum/images/smilies/New (6).gif

OMID2010

New member
چی میشه کرد...اینا اگه به نظرات دانشجوها اهمیت میدادن که وضعمون این نبود

pariya

New member
بچه هااااااااا منم این دلمشغولی رو داااارم
من تیرماه ترم 7 بودم و فارغ التحصیل شدم.کنکور 91 هم شرکت نکردم بخاطر همین عدم امادگی
الان من میتونم دیگه 92 شرکت کنم؟؟؟؟؟؟
یکبار حق شرکتم هس؟

pariya

New member
ینی زمان ثبتنااام من یکسال نمیشه که تموم کردم؟؟؟؟ثبتنام اسفند بود دیگه

VERSA

New member
pariya jan to mitooni azizam
chon esfande 91 hanooz 1 sal nagzashte az fareqotahsilit

pariya

New member
ولی کاش همین قانون رو بردارن وهمه بتوونن هر زمانی شرکت کنن......نمیدونم انگیزشون ازین قانون چیه؟؟؟؟؟؟؟

n.b.m

New member
سلام. میشه خواهش کنم به اعتراضتون لغو طرح از آزمون دکترا رو هم اضافه کنین. آخه واقعا ظلمه یه نفر که رشتش اصلا مرتبط نیست و طرح هم نداره خیلی راحت میتونه آزمونو شرکت کنه ولی اون وقت ما باید حتما طرح بریم تا بتونیم رشته خودمونم شرکت کنیم...

هرچند که دیگه فک نکنم نوبت به ما برسه خیلی لطف کنن همون برا ارشد لغو کنن ولی ما رو هم فراموش نکنین، ما هم اعتراض داریم...

setareh4

New member
به نظر من هرکسی یه نامه بنویسه اعتراض کنه یا هر کس توی دانشگاه و شهر خودش توی یه روز خاص یه نامه طومار مانند درست کنه و بفرسته یعنی هر شهری یه نماینده داشته باشه تا یه روز همه نماینده ها برای اعتراض پیش وزیر برن
اگه همه موافق باشن من حاضرم چنین کاری رو شروع کنم از دانشگاه خودم.روزشم همین جا تعیین میکنیم چه طوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kh.ghojoghi

New member
دوستان من امروز وزارت خانه بودم
اگه امسال به عنوان دانشجوی ترم آخر کنکور دادی و قبول نشدی میتونی یه بار دیگه هم شرکت کنی، چون از فارغ التحصیل شدنمون یک سال نمیگذره
اگه از فارغ التحصیل شدنتون هم یک سال گذشته برین ئاسه طرح اقدام کنید، حین طرح میشه کنکور داد و حتی اگه قبول شدی طرحتم میتونی ادامه بدی!!!

sky

New member
الان دوستای من قبول شدن مشغول طرح هم بودن. دانشگاه زنگ زد بهشون که باید از طرح انصراف بدید

shona

New member
اگه امسال به عنوان دانشجوی ترم آخر کنکور دادی و قبول نشدی میتونی یه بار دیگه هم شرکت کنی، چون از فارغ التحصیل شدنمون یک سال نمیگذره
اگه از فارغ التحصیل شدنتون هم یک سال گذشته برین ئاسه طرح اقدام کنید، حین طرح میشه کنکور داد و حتی اگه قبول شدی طرحتم میتونی ادامه بدی!!!

واقعا ؟؟ شما اینو از خود وزات خونه پرسیدین ؟؟؟

mohana

Well-known member
حین طرح میشه کنکور داد؟
واقعا؟یعنی الان باید خوشحال باشیم؟
کاش همینطور باشه.کاااااااااااااش

VERSA

New member
bache ha man emrooz raftam vezarat khoone
moteassefane bakhshe tarh oftmetoonid
ama bakhshe sanjesh goft nemitoonid va behetoon tavaqof az tarh ham dade nemishe
behtarin kar tashkile te gorooh ba namayandehast vase eteraz
montazeretoonam

pariya

New member
یا خداااااااااااااااااااااااااااااااا
یعنی من دیگه نخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی چی؟

من یکبار حق شرکتم مونده اخههههههههه

یعنی چی؟

زهرا-آ

New member

جداااااااااااااااااا؟وای خدای من
ولی مشکل من دوتاست باید یه رشته ی دیگه کنکور بدم

skyy

New member
هی نگید اعتراض اعتراض
اقدام هم بکنید!!
ما واسه قانون شرکت واسه ویژه یه کارایی میکنیم اما هیشکی اعلام نمیکنه که چی کار کرده!!

بالا